2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aycaaaaaaa

can oğluşlarrıımm :))
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2008
5.049
167
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 22-08-2014

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

topic uğurlu gelsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

adetıme cok var daha ama yuzumde sıvılceler cıktı ve ayaklarım ınanılmaz derecede agrıyor. hamılelık belırtısı olabılır mı bu kadar erken hamıle kalmıs olabılır mıyım ?

Merhaba arkadaslar sizin aksinize ben bu ay adetimin gelmesinu dort gozle bekliyorum:KK66:) adetim geldigi gibi tup bebek tedavime kaldigim yerden devam edebilecegim insallh..umudum agustos annesi olmak ve melegime olna ozlemimi gidermek.rabbim hepimizin yardimcisi olsun.insallh bu ay senlendirecegiz burayi:KK66:)))

bende burada olmak istiyorum:KK52::KK52: 4 yaşında kızım var ikinci bebeği istiyoruz ama olmuyor 10 aydır :KK50: klomen kullandım bu ay yarın dr a gidicem..inş. çok kalabalık olur burasııı:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba topiğe ilk güzel haberi ben vereyim ve kısmetse topiğin ilk hamişi olayım :KK1:

7 günlük regl gecikmem var ve 2 kez test yaptım ikinci cizgi koyu halde belli bugün sağlık ocağına kan testi verdim yarın çıkıcak hayırlısı artık

4 yaşını yeni bitiren bir oğlum var 3 gün önce mecburi sünnet oldu öyle stresli ve yoğun bir hafta geçirdimki ağla ağla bir hal oldum bu arada ilk defa bu ayda geciken reglim aklıma bile gelmedi kısmet işte

bu arada umutsuzlarada umut olması açısından polipliyim ve 8 aydır korunmadığım halde olmuyodu önümüzdeki aylarda polip alınması için operasyon olacaktı veren Mevlam veriyo Allah'ım isteyen herkese nasip etsin düşmanımı bile evlat hasretiyle sınamasın aminnn

Son düzenleme:
Bende ağustos annesi olucam inşaallah

X