Şişli mecidiyeköy tarafında uygun fiyatlı mümkünse zayıf bir diyetisyen arıyorum! :)

merhaba Fatma demirok 'u öncelikle facede zayıflattığı bir kadının resmiyle gördüm sonra araştırmaya başladım ama facebook sayfası yeni olduğundan pek bir şeye ulaşamadım internette araştırdığımda bu sitede ve tavsiyeediyorum.com , doktor burada, en iyi hekim gibi sitelerde bir çokk yorumla karşılaştım. hemen ertesi güne randevu aldım. yorumları opkurken bu kadarı abartı dediğim her seye şimdi her gidişimde azmış bile diyorum. içeri girer girmez aldığınız enerji ve samimiyetle bu kez olacak şimdi başarıcam diyorsunuz. ben 2 çocuk annesiyim ve daha önce bir çok kez diyet yaptım çok diyetisyene gittim ama ilk defa bu kadar kısa sürede bu kadar çok kilo verdim ve ilk defa bir diyetisyenle 2. ayımda devam ediyorum 7 haftada 11.3 kg verdim ve 9.8 kg mı yağdan metebolizmamın bu kadar hızlı olduğunu ben bile bilmiyordum.en önemlisi hiç aç hissetmiyorum tatlı bağımlısı olduğum halde canım tatlı istemiyor ki fatma hanım bunu ilk söylediğinde çok saçma ve mantıksız diye düşünmüştüm şimdi eski tatlı krizlerim aklıma geldikçe bu halime inanamıyorum. ve en en önemli olan artık daha sakinim buda en çok aileme yaradı:) gidişatından eşimde çevremde gayet memnun burdan faceten heryerden kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Fatma hanımın hastanesi benim evin bir sokak ilerisinde sizlerin yorumlarınızla gaza geldim acaba bende mi gitsem dedim ama neden bu sayfadaki yorum yazanların çoğu sadece yeni üye ve aktif olmaya üye onu anlayamadım.
genelde sahte konular ve bir kişi veya yerin reklamını yapmak için açılan topicler yeni ve aktif olmayan üyeler tarafından açılıyor ve ilgilenilmiyor
eğer yazılanlar doğruysa ara ara girip bilgilendirmeler yapılabilir

zayıf olmak zayıfken tatil yapmak tatilde dilediğin gibi yemek müthiş bir duygu bugün kontrole gittim ve hala aynıkilodayım inanamıyorum :))) bugün resimlerimi çektik faceteki sayfasında benim resimlerimi de paylaşıcakmış:))

X