Şişli mecidiyeköy tarafında uygun fiyatlı mümkünse zayıf bir diyetisyen arıyorum! :)

suyumbike

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2011
12
3
2 yıl önce lazer liposuction yaptırdım. çok güzel sonuç aldım fakat sonrasında ciddi kilo aldım. şişli tarafında oturuyorum. düzenli olarak bi diyetisyen kontrolüne girmek yağ ölçümü fln yaptırmak istiyorum. ama karatay, dukan gibi diyetlerle sonrasında aynen verdiğim kiloları aldım. Konusunda bilgili, poliklinik veya hastane bünyesinde olursa daha iyi olur, fiyatı da 100 lirayı geçmeyen ve kendisi obez olmayan bir diyetisyen arıyorum. :)

benim eski diyetisyenim kolan international'a geçti orda devam ediyoruz ayda 4 kilo verdim hem de hep yağdan gitti. çok memnunum. sayesinde hiç sorunsuz çıtı pıtı bi kız oldum :)

benim eski diyetisyenim kolan international'a geçti orda devam ediyoruz ayda 4 kilo verdim hem de hep yağdan gitti. çok memnunum. sayesinde hiç sorunsuz çıtı pıtı bi kız oldum :)

ok bu yeni açılan bir hastane var türkiye hastanesinin yanında, büyük siyah bir bina orasımı dediğiniz yer? bir de diyetisyenin adı ve fiyatlar konusunda bilginiz varmı?:KK49::21:

ok bu yeni açılan bir hastane var türkiye hastanesinin yanında, büyük siyah bir bina orasımı dediğiniz yer? bir de diyetisyenin adı ve fiyatlar konusunda bilginiz varmı?:KK49::21:

Evet o hastane diyetisyen fatma demirok fiyatlar hastane yeni açıldığı için 6 aylık kampanyada.100 lira 2 seans tabi biri kontrol :KK8:

Evet o hastane diyetisyen fatma demirok fiyatlar hastane yeni açıldığı için 6 aylık kampanyada.100 lira 2 seans tabi biri kontrol :KK8:

:KK52: uygunmuş fiyat.. ok haftaya uğrarım o zmn. sporada başladım oraya çok yakın bir yere bakalım inşallah sonuç alırımm. teşekkürlerr

cnm bence diyetisyene gerek kendini yorarak kilo verebiliyosun ama tekrar geri alınıyor o kilolar bu %90 böyle olmuştur:KK66: az ve zamnla düzgün kilo vermek istiyosan akşam yemeğinden kesiceksin ve gece asla yemiyceksin bide yürümek cok önemli. Koşmak değil yürümek. bu sekilde verdiğin kilo hem bünyeni yormaz hemde kalıcı olur.

:KK52: uygunmuş fiyat.. ok haftaya uğrarım o zmn. sporada başladım oraya çok yakın bir yere bakalım inşallah sonuç alırımm. teşekkürlerr

selam ben de oralarda oturuyorum, gittin mi diyetisyene
bir de spora nereye gidiyorsun? ben cevahiirin yanındaki sports internationala üyeydim aralıkta bitiyor üyeliğim, kesinlikle yenilemiycem, o paraya günah yani.

spora trumps a gidiyorum ama çok kalabalık. değiştiricem muhtemelen. Diyetisyene gittim. 1 haftada 3 kilo yağdan vermişim. ama ilk defa gerçekten uydum. ve çok mutluyum. Sporla da destekleyince görenler hemen farkı farkediyor. Yemeden içmeden kesmek kesinlikle çözüm deilmiş. çünkü açlık diyeti de yaptım ama o zaman kastan veriyosun ve sonra şekilsiz bir biçimde kilo alıyorsun. Çok güleryüzlü bir diyetisyen. Bide çok doğal öyle hiç kasıntı bir tip değil. sanki 40 yıllık ahbap gibi konuştuk. Çok pozitif bir aurası var. yani şiddetle tavsiye ederim. bakalım zaman geçtikçe yazmaya devam ederim. şimdilik güzel sonuç aldım.

aslında ben bunu diyetisyen önerileri sayfasına yazmıştım ama burda da aynı konunu bahsedildiğini görünce burayada kopyalamak istedim;
zayıflıyorum mutluyum:))
merhaba ben daha önce sık sık diyet yapan sürekli diyetisyen değiştiren ama bir türlü sonuca ulaşamayan biriyim.bu sene evlenmeyi düşündüğüm için ve kilo gelinlikte ki en büyük korkum olduğu için diyetisyen aramaya koyuldum bir arkadaşımın geçen sene gittiği ve sürekli bahsettiği bir diyetisyeni vardı önceden anadolu yakasında olduğu için ben gitmeye üşeniyordum ama şişlide yeni açılan kolan international hospital hastanesine geçtiğini öğrenince hemen gittim bu arada diyetisyenimin adı Fatma DEMİROK. hastaneye gittiğimde gerçekten çok içten ve güler yüzlü bir kişiyle karşılastım başta olan gerginliğimi ve mutsuzluğumu güler yüzü ve esprileriyle alıp götürdü. bir diyetisyen değilde bir arkadaş gibi yaklaşıyor gerçekten mutlulukta gitmeye başladım seanslara diyete başlayalı 8 hafta oldu ve ben tam 10 kilo verdim bunun 8 kilosu yağdan gitti ve ilk haftadan itibaren kendimi daha enerjik daha dinç ve daha mutlu hissetmeye başladım. İyi ki tanıdım Fatma hanımı ve başlığı görünce yazmak istedim. gerçekten hiç pişman olmuycaksınız onu gördüğünüz anda ne demek istediğimi anlayacaksınız zaten:)

ben de buradan etkilenip diyetisyene gitmeye karar verdim ama aklımda yanlış kalmış, Türkiye hastanesi diye hatırladım ve ordaki bayan diyetisyen Ayşenur cumurcu'ya gittim cuma günü.
İlk görüşme 40 dk sürdü,130 TL. çok ilgili, bakalım sonuçlar nasıl olacak???

ben de buradan etkilenip diyetisyene gitmeye karar verdim ama aklımda yanlış kalmış, Türkiye hastanesi diye hatırladım ve ordaki bayan diyetisyen Ayşenur cumurcu'ya gittim cuma günü.
İlk görüşme 40 dk sürdü,130 TL. çok ilgili, bakalım sonuçlar nasıl olacak???

canım fayda gördün mü acaba merak ettim:))

canım fayda gördün mü acaba merak ettim:))

valla ben pazartesi bbaşlayabildim diyete, haftasonu ablamlar kalmalı gelmişlerdi izmirden, yedim içtim, diyetisyendeki kiloma 1300 gr daha ekledim.
Pazartesiden itibaren dediklerini uyguladım, saatlerde kaymalar oldu ama kalori olarak altına ya da üstüne çıkmadım. bugün bir hafta oldu 2 kg verdim pazartesiye göre. hedefimiz haftada 0.5 / 1 kg demişti, tabi ilk hafta ödem de gitmiştir.
bakalım salı kontrole gidicem yag mı gitti su mu görücez..

senin hedefin kaç kilo?

valla ben pazartesi bbaşlayabildim diyete, haftasonu ablamlar kalmalı gelmişlerdi izmirden, yedim içtim, diyetisyendeki kiloma 1300 gr daha ekledim.
Pazartesiden itibaren dediklerini uyguladım, saatlerde kaymalar oldu ama kalori olarak altına ya da üstüne çıkmadım. bugün bir hafta oldu 2 kg verdim pazartesiye göre. hedefimiz haftada 0.5 / 1 kg demişti, tabi ilk hafta ödem de gitmiştir.
bakalım salı kontrole gidicem yag mı gitti su mu görücez..

senin hedefin kaç kilo?

9,4 kilo vermem lazım canım bende 2 haftada 2 kilo verdim,eski diyetisyen listelerime başladım.biraz ödemde gitmiştir ama yağdanda illaki gitmiştir,sen moralini bozma tam gaz devam ett gayet iyi gidiyosun bencee:)

aslında ben bunu diyetisyen önerileri sayfasına yazmıştım ama burda da aynı konunu bahsedildiğini görünce burayada kopyalamak istedim;
zayıflıyorum mutluyum:))
merhaba ben daha önce sık sık diyet yapan sürekli diyetisyen değiştiren ama bir türlü sonuca ulaşamayan biriyim.bu sene evlenmeyi düşündüğüm için ve kilo gelinlikte ki en büyük korkum olduğu için diyetisyen aramaya koyuldum bir arkadaşımın geçen sene gittiği ve sürekli bahsettiği bir diyetisyeni vardı önceden anadolu yakasında olduğu için ben gitmeye üşeniyordum ama şişlide yeni açılan kolan international hospital hastanesine geçtiğini öğrenince hemen gittim bu arada diyetisyenimin adı Fatma DEMİROK. hastaneye gittiğimde gerçekten çok içten ve güler yüzlü bir kişiyle karşılastım başta olan gerginliğimi ve mutsuzluğumu güler yüzü ve esprileriyle alıp götürdü. bir diyetisyen değilde bir arkadaş gibi yaklaşıyor gerçekten mutlulukta gitmeye başladım seanslara diyete başlayalı 8 hafta oldu ve ben tam 10 kilo verdim bunun 8 kilosu yağdan gitti ve ilk haftadan itibaren kendimi daha enerjik daha dinç ve daha mutlu hissetmeye başladım. İyi ki tanıdım Fatma hanımı ve başlığı görünce yazmak istedim. gerçekten hiç pişman olmuycaksınız onu gördüğünüz anda ne demek istediğimi anlayacaksınız zaten:)

Canım iyi ki de yazmışsın ben de doktor araştırıyordum senin yazdığını görünce içim rahar rahat randevumu aldım cumartesi günü fatma hanımla görüşeceğim inşallah.Ben Ağustosta evlendim 6 ayda tam 10 kilo aldım bakalım vermem ne kadar sürecek :18:

Canım iyi ki de yazmışsın ben de doktor araştırıyordum senin yazdığını görünce içim rahar rahat randevumu aldım cumartesi günü fatma hanımla görüşeceğim inşallah.Ben Ağustosta evlendim 6 ayda tam 10 kilo aldım bakalım vermem ne kadar sürecek :18:

MErhaba,
Nasıl gecti görüşme?
Ben ilk hafta 1,1 kg yağdan vermişim. toplam 2 kg vermiştim.
Ama ikinci 10 günde 1 kg verebildim :KK43:
Yani 3 haftada 3 kg verdim diyebiliriz, salı kontrole gidicem yine bakalım durumlar nasıl?

haftada 2 kg ile devam etse keşke ama yavaşlamalar hatta durmalar olabiliyormuş :KK43:

MErhaba,
Nasıl gecti görüşme?
Ben ilk hafta 1,1 kg yağdan vermişim. toplam 2 kg vermiştim.
Ama ikinci 10 günde 1 kg verebildim :KK43:
Yani 3 haftada 3 kg verdim diyebiliriz, salı kontrole gidicem yine bakalım durumlar nasıl?

haftada 2 kg ile devam etse keşke ama yavaşlamalar hatta durmalar olabiliyormuş :KK43:

Cumartesi gidemedim görüşmeye, bugün gittim Fatma Hanım gerçekten çok güleryüzü karşıladı, yarın tahlillerimi yaptırıp, Çarşamba günü tekrar görüşüp, programa başlayacağız bakalım, irademize hakim olursak güzel sonuçlar alırız, sen ne güzel vermeye başlamışsın bile, darısı başıma artık :)

Merhaba,ben de Fatma Hanıma gitmeyi düşünüyorum ancak tahliller çok kafamı karıştırıyor.Bu konuda bazı sorularım olacak,cevaplayabilirseniz çok sevinirim.Fatma Hanım hangi testleri istedi?kolan hastanesinde mi yaptırdınız bu testleri?Öyle ise ne kadar ücret ödediniz?Öyle değilse de nerede ve ne şekilde yaptırdınız?Teşekkürler..

Merhaba,ben de Fatma Hanıma gitmeyi düşünüyorum ancak tahliller çok kafamı karıştırıyor.Bu konuda bazı sorularım olacak,cevaplayabilirseniz çok sevinirim.Fatma Hanım hangi testleri istedi?kolan hastanesinde mi yaptırdınız bu testleri?Öyle ise ne kadar ücret ödediniz?Öyle değilse de nerede ve ne şekilde yaptırdınız?Teşekkürler..

ben hastanede yaptırmıştım 300 tl gibi bir fiyatı vardı kolestroller troidler birde insülin direncine falan bakmışlardı

bu arada ne zamandır yazıcam unutuyorum ben diyetimi bitirdim iki ay oldu kilomu koruyorum hatta bir kilo daha verdim:) internetten araştırarak bulmuştum fatma demirok 'u. ilk kimin yazısını okudum hatırlamıyorum ama bu site aracılığıyla hem yazana hemde kendisine çokk teşekkür ediyorum

X