2013 kasım-aralık ayında gebe kalmak isteyenler platformu ...HAYDİ KIZLAR ...

Kızlar çoştunuz valla okumaya yetiştiremiyom ayyyyy:KK35:
Azcık durun bir çay molası verin:KK35:
Bebişlere yazık valla anneler bebiş oldu vallahaaa....:KK52::KK9::KK9:

sağolasın canımcığım valla sabah ofise giriyorum hoppp siteyi açıyorum, bu ay bakalım gerçi pek ümitli değilim çok çalışamıyoruz :18::18: yinede Allahtan ümit kesilmez hayırlısıysa olacaktır :KK49::KK49:

hep öyle diyenler hamiş kalıyooo :KK52: inşşş sende sende :KK52::KK49::KK54:

Nevet Nalan, evininn kadınıı

çocuklarının anası ollll

o halde gidiyorum norhan $çamaşır.gif

sağol papatyam çok caanım sıkkın yeminle yaaa gidicez bakalım eşiminde şuan öyle bir işi sıkışık ki bir yandan bana söyleniyo ben zaten stres yapmışım adamın umru değil arkadaş yaa :KK47: :KK47:

senin eşindede ileri hareket düşüklüğümü çıktı canım yaa aynı bizim gibimi eşinin ne gibi belirtileri olmuştu????

Canım hiiç canını sıkma benim eşimini eski işyerinde yeni evli bir çift vardı geçen sene bana sordu bayan " siz bebek düşünmüyor musunuz ?"diye.
bende düşükten sonra korunmadık dedim , baktım birşey anlatmak istiyor.

Dr. gitmiş sende birşey yok eşin test versin demiş dr.u , ileri hareketli spermi yok denecek kadar az çıkmış," çok üzgünüm çevreme de söyleyemiyorum" dedi.

1 senedir haber almamıştım , 1 ay önce ortak bir tanıdığımız geldi " ....hanım doğum iznine ayrılmış "diye anlatıyor. Ben çok sevindim tabi , anlatan kişi devam etti, " aslında daha çok vakit varmış ama 4'üz diye dr.u yatması gerektiğini söylemiş"deyince..

Ben bir çığlık atıp ,boş bulunup "ayy aşılama mı yaptırmış ?" dedim. "Bilmem ki aşı mı normal mi 4'üzmüş" dedi.

Neyse tlfnunu bulup aradım ,tebrik etmek için , yemin ediyor " biz hiç birşey yapmadık, dr.um da şaşkın, 26 milyonda 1 ihtimalmiş bu ablacım, sana da çook dua ediyorum" dedi

Kizlar cmrtesi lc waikiki ye gttk arkdsn ogluna hediye almaya 4 aylık fln ama bn az byk aldm seneyede giyer sıpa:KK9::KK9: her zmn ki gbi cok duygulandm kıyaftleri grdkçe gözlerm doldu hmn aldk çıktık Allahm kendi çocugumuz için alışveris yapmayı nasip et bize yarabbim dedim:KK14:

canım benim eşimde sperm sorunu yok şükür ama ben yinede kadınlar kulübünün sayfalarından birinde sperm kalitesini arttırmak için bir okumuştum;
Erkeklerde sperm kalitesini artıran bitkiler,erkek kısırlığı için bitkisel macun,sperm sayısını artıran bitkisel macun,erkeklerde cinsel gücü artıran bitkisel kür
Ahmet Maranki, Sabahın Sedası programında, çocuk sahibni olmak isteyip de, sperm azlığı yüzünden çocuğu olmayan erkekler için, şifalı bitki macunu tarifi verdi.
Sperm Sayısını artıran şifalı macun için gerekli Malzemeler ;
* 3 kg organik bal,
* 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
* 100 gr zencefil,
* 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
* 100 gr çam fıstığı,
* 100 gr çoban çökerten,
* 100 gr üzüm çekirdeği,
* 100 gr polen,
* 100 gr ceviz,
* 100 gr fıstık,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Balın İçerisine, Tüm malzemeleri karıştırın. Her gün sabah ve akşam, 1 er çorba kaşığı yiyin.
Bu karışım, sperm sayısını ve kalitesini artırdığı gibi, erkeklerde cinsel gücü de artırır.

BEN aktara listeyi verdim ama adam bunların hepsının içinde olduğu toz halinde bir karışım verdi içinde ceviz fıstık yoktu onları da ben aldım bal bir de keçi boynuzu pekmeziyle karıştırdım sonuc olarak iğrenç bir tat ortaya çıktı eli mahkum adamın sabah akşam 1 kaşık yedirmeye çalışıyorum

canım faydası olsunda koşarım artık peşinden eşimde böyle şeyleri hiç sevmez bizde de sperm sayısında bi sorun yok ama denemekte fayda bugun beklenen adet gunum daha olmadım inş. olmamda bu ay hamileyimdir gerek kalmaz:))

ayy maşallah azıcık dinlenin anam öğlen yemeğine kalktım geldim döktürmüşünüz bu nedir ya oku oku bitmedi :KK24::KK24::KK24:

insanbul senin bebişin doğum tarihi benim oğlumun doğum günüyle aynı 27,08,2010 doğumlu oğlum :KK55::KK55::KK55:

sağolasın canımcığım valla sabah ofise giriyorum hoppp siteyi açıyorum, bu ay bakalım gerçi pek ümitli değilim çok çalışamıyoruz :18::18: yinede Allahtan ümit kesilmez hayırlısıysa olacaktır :KK49::KK49:

olur inşallah hiç ummadığın anda alırsın haberi canım.
Allah tüplerini bile bağlatsan ben istersem rahmine koyarım o bebeği diyor,
tabi bu kadar cahilce söyledim ama ayet olarak bulsaydım iyiydi :KK1:

sen benimle heccc ilgilenmiyon artık unuttun beni yine zaten duygusalım bak oynak şarkılara bile ağlar oldum..sabah aklıma ne geldi biliyomusun ya oğlum olursa askere nasıl yollarım ben diye ağlamaya başladım delürdümmü ne:18::18::18::18:

Kizlar cmrtesi lc waikiki ye gttk arkdsn ogluna hediye almaya 4 aylık fln ama bn az byk aldm seneyede giyer sıpa:KK9::KK9: her zmn ki gbi cok duygulandm kıyaftleri grdkçe gözlerm doldu hmn aldk çıktık Allahm kendi çocugumuz için alışveris yapmayı nasip et bize yarabbim dedim:KK14:

GEÇENDE ben aldım anam çocuk görmeye gittim içim gitti yaa çok güzeller dimi ah ahhh hayırlısı bakalım :KK16: sen isim yollamadın canım yada ben kaçırdım çok kalabalık malum :KK53:

X