2013 kasım-aralık ayında gebe kalmak isteyenler platformu ...HAYDİ KIZLAR ...

kızlar bende bu ay soğan kürüne başladım.kayınvalidem duymuş gittiği toplantıdan.bebeği olmayan biri demiş ben soganla kaldım hemide erkek diyomuş:KK52: eltimde dedi onun arkadaşının 2 sene olmamış soğan kürüyle olmuş. bide bunu deneyek:KK53:

kızlar bende bu ay soğan kürüne başladım.kayınvalidem duymuş gittiği toplantıdan.bebeği olmayan biri demiş ben soganla kaldım hemide erkek diyomuş:KK52: eltimde dedi onun arkadaşının 2 sene olmamış soğan kürüyle olmuş. bide bunu deneyek:KK53:

bacımm benm kistlerim vardıı s.kürü yaptım içtim şükür kistlerimi yok etti ama adet düzenimi bozdu gec oluyom onun yüzndenn :KK53:

dikkat et kendine canım takma kafana inş bebeğini sağlıkla kucağına alırsın..benimde 9 ay önce bir düşüğüm var bende çok korkuyorum aslında..ama çok düşünmemeye çalışıyorum bende kasık ağrısı oluyor sendede varmı bide bulantı bir haftadır hemde.. benim kzımda da çok bulantım olmuştu ilk 5 ay hastanede yatmıştım..

Bende hic bir belirti yok canım ilk hamileligimde her belirti vardı bunda sadece meme dogunlugu hafif o da başkada bişe yok
Bu sabah ilk kez ögürdüm cook her hamilelik bir olmazmış öyle deniliyor benim ilki kalbi durdu ama onda herşeyin aşırısını yaşıyordum
Bunun da belirtisiz gecmesi bu zaman kadar iyimi kötümü diye düşünüyorum cogu zaman ama normal bişey şanlısın diyorlar her belirtiyi yaşayınca bebegim saglıklı belirtisiz olunca bebegim saglıklı degil diye bişe yokmuş
Sende kendine cok iyi bak cok kasılma kramp olunca doktoruna mutlaka söyle

Haydi bakalim bi gazla bende katilayim bu topige :)

Benim durum pek bi vahim 16 aydir bebis calismasi ve 3 tane 4-5 haftalik dusuk yaptim, bu ay yine calisma yaptim ayni zamanda doktora genetik testler yaptirdim beklemedeyim.. umutsuzum, hamile olsam bile sevinemeden gidiyor. icim cok buruk, aglaya aglaya hal kalmadi artik Rabbime sigindim. Allah isteyen herkese nasip etsin benimde bat 4 ocak goguslerimin agrisindan baska bisey yok.

gözlere bah hele :KK52::KK52::KK52:
nolmuş gözlerime mis gibi:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::63::63::63:
benim adetim 15- gün gecikti bacımm gecikmeli oldum 15 aralkta

bacım diyodum yaa 15 günm gecti dr gidecem demiştim ya kıss :KK9:

tamam lan bende 15 aralıkta regli oldum..sen niye internetten otomatik hesaplayıcıyı kulanmıyon..kafadan sıkıyon..
belki yum olmuyo sende bukadar uzun sürüyosa..
geçen yıl bende 40 günü buldu adetlerim...normal dedim..ama otomatik hesaplayıcıya bi yazdım adet günlerimi..
sende yum olmaz dedi..hemen dr gittim ilaçla falan geçti..
Ovulasyon.Yumurtlama Hesaplama Gebe Kalmak in En Uygun Zaman Hesaplama,Yumurtlama Dnemi Hesaplama,Yumurtlama Gn Hesaplama
buradan bi hesapla bakalım ne çıkacak:44::44::44::44::44::44:

Benim durum pek bi vahim 16 aydir bebis calismasi ve 3 tane 4-5 haftalik dusuk yaptim, bu ay yine calisma yaptim ayni zamanda doktora genetik testler yaptirdim beklemedeyim.. umutsuzum, hamile olsam bile sevinemeden gidiyor. icim cok buruk, aglaya aglaya hal kalmadi artik Rabbime sigindim. Allah isteyen herkese nasip etsin benimde bat 4 ocak goguslerimin agrisindan baska bisey yok.

aramıza hg bacımmmmmmmmmmm :KK9::KK16::KK54:

h.g cnm
3 tane dile kolay çok geçmiş olsun
rabbim birdaha yaşatmasın inş.

Son düzenleme:
ii düşün bacımm daha emzircenn sevecen pok deiştircenn :KK1::KK1::KK1: peşinde koşturcann inşşşşşşşşşş bacım inşşş:KK16:yer gök dua üstüne bacımm oku hep okluu bnde okuyom hepmz içn inşş btün hamile kalmk isteyn hamile olupta kucagına almk isteyn herkeze inşş RABBİM hayırlı saglıklı bebiş verir RABBİM inşşşşşşşşşşşşşşş:KK16::KK54:

Aay inşallah o günleri görmeyi nasip eder rabbim ne güzel yazmışsın balım binkere amin amin amin
Dua ediyorum canım her zaman sizler icinde okuyorum
Allahım kabul buyurur inşallah

hoş geldin canım aramıza çok geçmiş olsun Rabbim bi daha göstermesin canım

Allah isteyen herkese nasip etsin cnm..
sanada versin bi bebiş:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

geçmiş olsun cnm... bende aynen dün hiç birşeyim yoktu akşam birden başladı
salgın var çok dikkat et sen kendine ilaçta alamassın bol bol dinlen

Canım benimde aynısı oldu gündüz bişe yokdu bi anda akşam oldu dikkat ediyorum halbuki hergün C Vitamini alıyorum
Eşim portakal suyu sıkıyor hergün onu iciyorum dinleniyorum evdende pek cıkmak nasıl oluyor anlamıyorum
Sana da gecmiş olsun canım şuan karbonatlı gar gara yaptım kayantılmış suyla belki iyi gelir

nolmuş gözlerime mis gibi:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::63::63::63:

tamam lan bende 15 aralıkta regli oldum..sen niye internetten otomatik hesaplayıcıyı kulanmıyon..kafadan sıkıyon..
belki yum olmuyo sende bukadar uzun sürüyosa..
geçen yıl bende 40 günü buldu adetlerim...normal dedim..ama otomatik hesaplayıcıya bi yazdım adet günlerimi..
sende yum olmaz dedi..hemen dr gittim ilaçla falan geçti..
Ovulasyon.Yumurtlama Hesaplama Gebe Kalmak in En Uygun Zaman Hesaplama,Yumurtlama Dnemi Hesaplama,Yumurtlama Gn Hesaplama
buradan bi hesapla bakalım ne çıkacak:44::44::44::44::44::44:

tşkk etim bacım hemn yaptım bnm yumurtlama günüm gercekleşmiyomuşş dr a gözük diyoo bn zaten gidiyom ki yum baktılar takipteler dr bacımm yinede tşk etim saol emegin içnn :KK16::KK54:

tşkk etim bacım hemn yaptım bnm yumurtlama günüm gercekleşmiyomuşş dr a gözük diyoo bn zaten gidiyom ki yum baktılar takipteler dr bacımm yinede tşk etim saol emegin içnn :KK16::KK54:

dr gidiyosan oh rahatladım..o sana söyler nezaman yum olacağını büyüyeceğini ilişki gününü..
hadi bakem hep beraber:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

evt bacım dr konturelinde olack hersey inş ee ozamn onlar diyomuki aşı yapılırkn hamilesin bekliyelim diye biraz daha beni aydınlkatrmısın canımm :KK16::KK54:

Cnm dr saa ilişki serbest dedimiki.bişey diyimmi ben aşılamadan yana degilim cünki normal yolla yaptigimiz iliski gibi oluyo.sadece spermlerin kat edecegi uzunlugu azaltiyorlar yine yumurtayi döllemek dòllenen yumurtanın rahme tutunması yine vücuduna bağlı. Sımdi gittiginde yumurtalarina bakacaklar büyümüşmü diye çatliycak olgunluga ulstiginda büyük ihtimalle çatlatma ignesi vercekler sonrada esinden sperm alarak aşilamayi yapacaklar.

Aay inşallah o günleri görmeyi nasip eder rabbim ne güzel yazmışsın balım binkere amin amin amin
Dua ediyorum canım her zaman sizler icinde okuyorum
Allahım kabul buyurur inşallah
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşş aminn
anammmmmmmmm benim adetlerim düzenlidir. yapmasam mı kiiiii??:18:

bacım herkezde aynı sey olmaz ama bn arastrdım oluyomuş gecikmee bazı kişilerde hamile kalanda cok oluyo s.kürüyle dene istersen bacımm bide dr gittim bnm bişiyim yükselmişti dr ne ilacı kulndın yüksek çıkmış dedi bnde dedim s .kürü kulnmadn gel ölcelim dedi gitim verdim kanımı şükürr çok iyi cıktıı bnde byle etki etmişti bacımm :KK53:

X