Su içerek gençleşmek...

Yok canım bence aksine iyi bir şey aralıklı yemek. Yani ben de bir oturuşta hepsini yemektense parça parça doyarım ki bu daha sağlıklı bir şey diye biliyorum kilo almazsın kolay kolay :KK76:

Öyle tabi canımmm ama sofrada su olunca yemiyorum hiç vücut ihtiyacını karşılıyo herhalde bütün gün aklıma gelmiyor ya :KK53:

Eskiden gunde 2 litre su iciyordum . Tuvalete gitmekden biktim usandim arkadas bi ayagin tuvalette kalio. Burdan iciosun ordan tuvalet ne faydasi oluoki ya zaten hemen tuvalette bosaltion ))

meğer ben hiç su içmiyormuşum. 2 haftadır onu anladım. bırakın 3 litreyi 1,5 litreyi zor içiyorum. ama kararlıyım, 3 e çıkarıcam miktarı.
bu arada benim ellerimin üzeri ve elmacık kemiklerim çok kururdu. hatta tahriş olurdu sürekli. günde 4-5 kez krem sürüyordum. iki haftadır günde 1 kez krem sürüyorum. tesadüf değildir heralde..

selam arkadaslar bu konuya bende takanlardanım:) normalde 2 bardak su içmeyen ben yaklaşık 10 gündur günde 8 bardak içmeye başladım.cildimde gözle görülür bi parlama olduğunu söyleyebilirim.bu arada suyu ne şekilde içtiğinizde onemli mutlaka ve mutlaka oturur şekilde için... ayakta içilen suyun vücuda hiç faydası olmaz

sabah 8.30 dan gece yatana kadar 2 lıtreyı zor devırdım kızlar oglen oncesı ıyı gıdıyo ama oglen sonrası ıkınna ıkına bıde wc olayı benı bıtırıyo hele dısardaysam bı arkadaşımız wc gıdıyoruz su ıcmenın ne onemı kalıyo gıbı bısey soylemıs oyle düşünme once böbreklere faydası var şifadır şifaaaaaa içelim açılalım :))))

Merhaba arkadaşlar; bu yöntemi bende uyguluyorum tam 1 ay oldu ve cildimde olumlu gelişmeler var. Çok sorunlu bir cildim yok fakat ara ara göz altımda morluklar oluşuyor. Yöntemi uyguladığımdan bu yana morluklarda ciddi anlamda azalma var diyebilirim. Ayrıca yediklerime de dikkat ederek 1 ayda 6 kilo verdim. Su, iştahımı kesti diyebilirim. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

su tabiki faydalıdır ama bazı şeylerin fazlasıda insana zarar getirir çok kilolu yada spor yapan biri dediginiz gibi günde 3 hatta 4 litre suyu rahat içer ama benim gibi 45 kilo birini düşünün böyle bir bir vucuda zarar diye düşünüyorum günde 3 litre su içsem herhalde iskeletora dönerim su malum insanı zayıflatıyor ben genelde günde en fazla 6-7 bardak su içerim yazın bu 10 bardakta olabilir sadece kışın su içmek herkes için biraz daha zor oluyor gibi sıcak olmadıgı ve terlemedigimiz için soğukta su içmek gerçekten fazla ter atmıyorsanız günde 2 litre su vucudun ihtiyacını fazlasıyla karşılıyormuş 2 litre su da 10 bardak bunu tüketmekte bence zor olmasa gerek zor bile olsa bence içmeye çalışın şu yazıyı mutlaka okuyun
http://www.haberturk.com/saglik/haber/666815-sudur-icelim-deyip-gecmeyin

Son düzenleme:
suyun böyle özelliklere sahip olduğunu bilmiyordum:) artık bol bol su içecem :)

Su içmek her zaman çok faydalıdır,öksürükte,idrar yolu enfeksiyonunda,herşeyde,yaz kış ihmal etmemek lazım.

X