Nişan Bohça Alışverişimm (Liste yaptım :))

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
teşekkür ederim. fikirlerin benim için çok önemli. o kadar karmaşık ve kararsızım ki bana ışık tutuyorsun tekrar teşekkür ederim. mujukssss :KK54:

Rica ederm canım istediğini sor, yardımcı olabiliyorsam ne güzel, zor gibi görünen ama heyecanlı ve tatlı bir süreç, tadını çıkarmayı unutma :KK34:

:nazar::nazar::nazar:Herkese selamlarr, 2 gündür gezinti sonucu bohça alışverişimizi tamamladık, ben de zamanında çok araştırdığımdan dolayı herkese de bilgi vermek istedimm... (sonradan foto yüklemede hata oldu, link ekledim))

Bohça alışverişinde baştan sona alınanlarr:

Benim bohçam: (bulabildiğim kadarını fotolayarak)

1. Öncelikle setimi aldık; favoriden aldım beyaz istiyordum sade..

Eki Görüntüle 855547

Pierre cardin mağazasına gittik vee başlandı sıradan alınmaya;

2. 6lı saten gecelik seti; ben mürdüm rengi aldım zevkinize kalmış seçer beğenir alırsınızz..

Pierre Cardin Çeyizlik 6'lı Sabahlık pijama gecelik 6205 En Hesaplı Online Satış Fiyatı 309,00 TL

3. atlet-çamaşır takım
4. sütyen-çamaşır takım
5.terlik (illa alman lazım dediler :))

G&C Çeyiz Terliği (beyazı)

6.seyahatler için makyaj çantası (ben kutuları ve sandığı kullanışlı bulmadığımdan almadım keyfinize kalmış)
Eki Görüntüle 855548
7.çorap
8. cüzdan (çok içime sinmemişti kayınvalidem son anda koydu)
9. günlük pijama takımı (bu kısımda rahatça istediğini giyersin dendi bana ben de cicili polar bir takım aldım :))

Pierre Cardin Taytl Pijama Takm 8802 (fuşyası)

Nine weste gittikk

10.Abiye ayakkabı(foto ısrarla yüklenmedi linkleri koyayım)

NWCAMYA2 - Nine West: Ayakkabı, Çanta, Aksesuar

11.Abiye çanta

CANTA 0269042NW - Nine West: Ayakkabı, Çanta, Aksesuar

12. Günlük çanta ve cüzdanı(takımı bozmamak için kv ısrarla aldı cüzdanı bu sefer içime sindi tabii :))

CANTA 0267603NW - Nine West: Ayakkabı, Çanta, Aksesuar

CUZDAN 0267705NW - Nine West: Ayakkabı, Çanta, Aksesuar

13. Gratis ve body shoptan kullandığım ana makyaj,makyaj temizleme ve cilt bakım ürünlerimi aldımm...(biraz fotoo)

Vcut Bakm > LEK - The Body Shop

Eki Görüntüle 855561 Eki Görüntüle 855576 Eki Görüntüle 855562 Eki Görüntüle 855564 Eki Görüntüle 855565 Eki Görüntüle 855567 Eki Görüntüle 855568 Eki Görüntüle 855570

14. Mangodan günlük kıyafet olarak işe giyebileceğim, etek ceket gömlek aldık

Eki Görüntüle 855571 Eki Görüntüle 855572 Eki Görüntüle 855573

15. Dkny saat aldık

Eki Görüntüle 855577

16.Siyah hafif topuklu deri bir çizme aldık

17.Abiye elbisemi ve gece çıkarken giyeceğim mini elbisemi de önceden almışlardıı...ustune disarda usumemek icin yalanci kurklerden aldik gri ayakkabimla cantama uydu :)

18.Kayınvalidem gelirken boncuk işlemeli bohça, hurç , havlu, patik, yemeni tarzı bir şeyler getirmişti bir de sevdiceğimin nenesinden el emeği örgü bir şal geldi.

Benim alışverişim burada son buldu.

Sevdiceğimin bohçasına biz neler aldıkk...

Pierre cardin mağazasından baya bir şey alındı :)

1.6lı pijama takımı

Pierre Cardin Poplin 6 lı Robdeşambr Pijama tk 5505 En Hesaplı Online Satış Fiyatı 249,00 TL

2.Günlük kullanım için eşofman takımı

Mod Collection 1554 ERKEK Eşofman Takımı-NEW GittiGidiyor'da 97474445 (fümesi)

3.Gömlek-cüzdan-kemer-kravat seti

Pierre Cardin 6 prç Gömlek Kemer Cüzdan Kravat Mendil Damat Seti03 En Hesaplı Online Satış Fiyatı 199,00 TL (kravatı farklıydı)

4.İç çamaşırları
5.Çorap
6.Ayakkabı(henüz alamadık yanımdayken almak istedim kışlık bot alacağım kullansın istiyorum)
7.Terlik

G&C Çeyiz Terliği

8.Traş seti(bakım kiti nivea)

Nivea Sensitive Traş Seti 7 Parça Manikür Seti Hediyeli En Hesaplı Online Satış Fiyatı 119,00 TL

Çok şükür sorunsuz ve keyifli bir alışveriş oldu, darısı başınıza kızlarr...:nazar::nazar::nazar:

Alyanslarımızı ancak nişandan bir gün önce alabileceğiz...

guzl gunlerde kullanmayı nasıp etsın Allah bırsey sorucam fıstık
nısan sandıgı alındı mı ( ya ben ıstemıyorum ama onun yerıne nasıl bırsey olmalı)

guzl gunlerde kullanmayı nasıp etsın Allah bırsey sorucam fıstık
nısan sandıgı alındı mı ( ya ben ıstemıyorum ama onun yerıne nasıl bırsey olmalı)

Nişan sandığı ben istemedm canımcım,onun yerine balayına gitmeden önce valiz alacağım :KK34:

setini çok beğendimmmm, çok sade ve şık duruyor. evliliğinde böyle güzel olur inş :KK16:

Çok teşekkür edermm amin inşallahhh:nazar::KK16:

Bizde bugün alışverişimizi yaptık,yalnız sözlümün bir kaç eksik birşeyi kaldı bir yerden herseyi aldık diyebilirim herşey içime sindi çok şükür.Kayınvalidem herşeyi fazla fazla aldırdı özellikle iç çamaşır ve gecelikleri :KK1:

Canımm çok hayırlı olsun inşallah.Evliliğin de bu günler gibi heyecanlı ve musmutlu sürer. Hakediyorsun fazlasıyla.
Herşeyin çok güzel olmuş maşallah. Rabbim nazarlardan korusun...

X