2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

ESMERSIRINE

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
5.339
396
Haziran anneleri zorlu bir süreçten geciyoruz, suan tek düşündüğümüz bebeğimizin sağlığı ve bize tutunması:KK16:Ama gözlerimizde vitrinlerden bebek sitelerine takılmadan yapamıyor :KK55::KK55:Allahın izniyle 9 aylık süreçte yaptığımız hazırlıları ve nerelerden aldğımızı resimlere paylaşırsak cok faydalı olacaktır....hadi bakemmm ileriki süreçlerde resimlere geliyoz:KK55::KK55::KK55:

topiğimiz hayırlısı olsunnnnn.... bi an önce bebişlerin cinsiyetleri belli olsunnda paylaşalımm şu cicilerriii.....:KK36::KK36::KK36::KK36::KK52::KK52::KK52::KK52::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ilk aldigim hediyelerin resmini paylasmak isterdim ama telden yukleyemedim :KK19:
En kisa zamanda anneanneden ve babanneden aldigimiz hediyelerin resmini koyarim kizlar :nazar::KK16:

Son düzenleme:
Ilk aldigim hediyelerin resmini paylasmak isterdim ama telden yukleyemedim :KK19:
En kisa zamanda anneanneden ve babanneden aldigimiz hediyelerin resmini koyarim kizlar :nazar::KK16:

azeri anneanneler ve babaannnler daha heyecanlı ördükleri örgüleri merakla takip edecem bizimkiler başlamış örmeye :KK16:en kısa zamanda geliriz resimlerle:KK55::KK55:

azeri anneanneler ve babaannnler daha heyecanlı ördükleri örgüleri merakla takip edecem bizimkiler başlamış örmeye :KK16:en kısa zamanda geliriz resimlerle:KK55::KK55:

Aynen canim...
Ama annem simdilik oremedi kolu kirildi cunku :KK14:
Babannemiz ordu sagolsun hirka ve coraplar takim...
En kisa zamanda paylasirim ins. :nazar::21:

hayirli olsun topicimiz :)
ben aldim bikac parca biseyler
PC de kayitli degil teldende yukleyemedim daha sonra yuklerim insallah

Annemle kardeşim nişeyler almışlar ama henüz vermediler.. Babanne ne durumda bilmiyorum... Geldiklerinde paylaşırım.
Ben de sürekli bişeyler bakıyorum ama hiiiiiiiiç bişi alamadım karar verip :26:

hayirli olsun topicimiz :)
ben aldim bikac parca biseyler
PC de kayitli degil teldende yukleyemedim daha sonra yuklerim insallah

Amin canım benim yüklenir resimler ya bizede fikir olur aldığımız yerleride markalarıda yazarsak sağlıklı alışveriş yapmış oluruz merakla bekliyoz resimlerini :KK16::KK16:

Bende sürekli netten bakıyorum cok güzel şeyler var ama cinsiyet belli olmadığı için alamıyorum. Erafımdaki herkes erkek diye düşünüyor ama Çin takviminde ki görünüyor. Rabbim hayırlısını eli ayağı düzgün olanını versin de hiç önemli değil kız erkek.

Annemle kardeşim nişeyler almışlar ama henüz vermediler.. Babanne ne durumda bilmiyorum... Geldiklerinde paylaşırım.
Ben de sürekli bişeyler bakıyorum ama hiiiiiiiiç bişi alamadım karar verip :26:

cinsiyeti belli olmadan bişe almayalım diyoz ama gözlerimizde kayıyor elde değil anneanne babaanneler daha heyacanlı :KK16::KK16:

ancak uğrayabildim..
hayırlı olsun yeni topiğimiz :KK34:

ama ben daha ufacık bişey bile almadım,cinsiyete dek almayıda düşünmüyorum..artı olarak kötü tecrübelerimden ötürü de biraz bekleme taraftarıyım..
ama bişeyler almamak,bakmamak için kendimi inanılmaz zor tuttuğumda bir gerçek...

ancak uğrayabildim..
hayırlı olsun yeni topiğimiz :KK34:

ama ben daha ufacık bişey bile almadım,cinsiyete dek almayıda düşünmüyorum..artı olarak kötü tecrübelerimden ötürü de biraz bekleme taraftarıyım..
ama bişeyler almamak,bakmamak için kendimi inanılmaz zor tuttuğumda bir gerçek...

amin kuzucum seni anlıyorum ama insan ister istemez bakıyo elinde değil bende pek bişe almadım babaannesinin bos zamnda ördüğü örgüler var onları atacam cinsiyet belli olunca alıcam ama rabbime emanet rabbim onları korusun önce ona emanet sonra bize :KK16:

X