2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Bunlarda benim kıymetlim için yaptığım,uğruna ayaklarımı davul gibi şişirdiğim:) butik kurabiyeler.Yardımlarını eksik etmeyen, emek veren canım komşularım Güler ve Aylin'e sonsuz teşekkürler.
:nazar::nazar: $Fotoðraf0390.jpg $Fotoðraf0391.jpg $Fotoðraf0395.jpg $Fotoðraf0396.jpg $Fotoðraf0398.jpg

canım çokkkkk güzelmiş. bişey soracak bebişin cinsiyeti nedir? merak ettim de.
Eki Görüntüle 857585

Eki Görüntüle 857589

Ilk resimler bizden olsunn :))
5-6 haftalikken almistim dayanamayip.

Zibinlarimiz C&A 5parca
Coraplarimiz H&M
2li zibinimizi teyzemiz almisti,cok kiz istiyorum diye kiz icin almis :)) erkek olursa artik hediye veririz
Emzigimizde folit asit aldigimiz siteden hediye geldi oda tesadüfen kiz :))

kızlarrr çokkk mutluyum sonunda içime sinen bir halı ile halımı değiştrdim :) 3. kere değiştrdim halımı sonunda bu içime sindi amöa maalesef çokk pahalıya denk geldi:KK43: halı ölçüleri özel yapılacağından 10 gün sonra gelecekkk :) sonra şu çok istediğim sosyete şekerlerinden buldum hemde 60 tanesini 11 tl ye aldım kurdelemide aldım birtek stickerları çıkarcam tamamladığımda sizinle paylaşırım ve inşallah birazdan oğlumun odasını da paylaşacağım hepiniz kocamann öpüldünüz :)

canım merhabalar bende istiyorum sosyete şerlerinden fakat bir türlü bulamadım acaba nereden aldınız :?

Son düzenleme:
selam cilek suratlı acaba bebek için salopet ve kendin için olan desenli pijamayı nereden aldın?
çok beğendim bende edinmek istiyorum da.

X