Maskara önerileri

ikrapoyraz

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
50
0
33
merhabaa makyaj konusunda takıntılıyım ve kirpiklerime takmış durumdayım :2: önerebileceğiniz bi maskara rimel var mı acaba

Son düzenleme:
Loreal tombik bir maskarası var o super adını yazarım ama ben daha fazla para veririm diyorsan dior Show, hpnose cok guzel

Max Factor Volume 2000 çok hacim veriyor aklında bulunsun:) Senelerdir bunu kullanıyorum hiç şaşmadım

inglot suya dayanıklı maskara öneririm ama onun satış noktaları az diye biliyorum ben şuan yaşadığım şehirde bulamıyorum park bravo satıyordu en son
amvay ya da may belineninde rimeleri güzel

kızlar şu an ben deborahın yeni çıkan rimelini kullanıyorum,bildiğiniz takma kirpik gibi oldu kirpiklerim!

isadora build-up mascara extra volume kesinlikle bunu tavsiye ediyorum.
ben büyük zevkle kullanıyorum.kirpikleri çok güzel yukarıya dogru kaldırıyor.mutlaka denemelisin.

neden dolgunlukmu verıyor uzunlukmu verıyor fıyatı ne kadar bana braz anlatırmısın rımelim bıtmek uzere ve hıc anlamam ben rımelden
hepsı aynı uzunlugu verıyor
bunun dısına cıkmak ıstıom

Rimel kullanmanın teknikleri var canım, uzun göstermek istiyorsan hangi rimeli kullanırsan kullan tekniğini bilmen lazım.

Rimel sürerken önce dipten uca her yerine sürülecek şekilde sürdükten sonra fırçayı tekrar rimele batır ve bu defa sadece kirpiklerinin uçlarına sür küçük darbelerle uç kısımlara küçük küçük sür, arada biraz daha derinden alarak sür sonra tekrar uçlara sür, uçların uzadığını farkedeksin, bunu yaptıktan sonra vurucu darbeyi yapıp yine dipten uca tekrar sürceksin rimeli, çok farkettiğini görceksin. Hangi rimeli kullanırsan kullan bu dediğim şekilde sürersen rimeli kirpiklerin uzun olur :)

X