26 ekim 2013 de giydiğim nişan elbisemi satıyorummm

Pelinimben

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2012
6.056
7.339
Daha 1 ay bile olmadı ama yer kapladığından satmaya karar verdim bakırköyde sybel moda tasarımda diktirdim 38 bedenim 36-38-40 bedene rahatlıkla olabilir arkadan ip ayarlı ve tarlatanlı en ufak bir yıpranma yok çok dikkatliyimdir:)istanbulda oturuyorum fiyatı 650 tl...

ser34-MERHABALAR...İSTANBUL-ZEYTİNBURNUNDA OTURUYORUM EN SON 500 TL OLUR ŞEHİR DIŞINDA İSENİZ KARGO ÜCRETİ KARŞI TARAFA AİT...BAKIRKÖY SYBEL MODA EVİNDE DİKTİRDİM TARLATANI FALAN TERTEMİZ.BEN NİŞAN SÜRECİMDE ÇOK GEZDİM FİKİR EDİNDİM ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM ELBİSEM ÇOK RAHAT GECE BOYUNCA DANS ETTİM EN UFAK RAHATSIZLIK VERMEDİ BİLGİNİZE :)

ser34 50 tane msj hakkımı dolduramadığım için özelden msj yazamıyorum istersen sen özelden hotmailini yaz ordan yazışalım:)

bende kirmizi elbisemi saticam 400 tl ye almistim ama kuru temizlemeye verdim tasli yeri burustu biraz ama bbelli olmuo pek isteyene ucuza saticam

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende yukarıda dediğim gibi zeytinburnu-istanbul da oturuyorum fiyatı belirtmiştim 500 tl deneme fırsatın olur tabiki de

Canım söylediğin fiyat beni aşıyor şimdilik 300 lira ayırdım ben bütçemden nişan kıyafetim için düşünürsen alabilirim.

X