Bebek İkinci El 1-1.5-2 yaş hepsi birarada...

2 yaşa uygun elinde kalanlar hngileri fiyatlarıyla yazarmısın acaba ve ayakkabıların numaralarını

cevap yolladımmı yollayamdımmı amlayamadım bi karışıklık oldu burdan yazıyım . ptt hesapın varsa kapıda ödemede ikimizdende 1 tl kesiyor biz size 1 tl ekleyerek yatırırız ücreti yoksada hangi banklarla çalışıyorsunuz özelden yazın:)

cevap yolladımmı yollayamdımmı amlayamadım bi karışıklık oldu burdan yazıyım . ptt hesapın varsa kapıda ödemede ikimizdende 1 tl kesiyor biz size 1 tl ekleyerek yatırırız ücreti yoksada hangi banklarla çalışıyorsunuz özelden yazın:)

tamam canım hesap nomu özelden yazıyorum şimdi sana.

2 yaşa uygun elinde kalanlar hngileri fiyatlarıyla yazarmısın acaba ve ayakkabıların numaralarını

mrb 4. sayfaki resimlerin hemen hepsi 18-24 ve 2 yaş zaten. spor ayakabılar 22-23 no yine sabetlerde 22 no. siz beğendiklernizi söylerseniz ben beden ve fiyatlarını tekrar yazarım size:)

Turuncu etek ve ayakkabı pembe mont ve ev botları gangam da çöalışıyosa oda hepsinin bedn ve fiyatlarını yazarmısınız

Turuncu etek ve ayakkabı pembe mont ve ev botları gangam da çöalışıyosa oda hepsinin bedn ve fiyatlarını yazarmısınız

merhaba turuncu etek crazy8 marka 18-24 ay+tacı 20tl
turuncu sarı espadril gymboree marka 6 no(22) 25 tl
pembe mont yine yurtdışından 2-3 yaş 30 tl
ev botları 23-24-25-26 no çifti 10tl sıfır
kıyafetlerimzn hepsi fazla olmasından 1-2 kez giyilmiştir yeni gibiler. ayrıca gangam bebekte çalışıyor herhangi bir sorunu yok 15 tl.
toplu alımda indirim yapıyorum tabiki.

gap ayakkabı çok güzelmiş ama bize de küçük 23-24 var mı :KK70: :KK70: bir de tütü takım küçük mü prenses yazan

tekrar merhaba, canım siyah botlar kaç numara? siyah botlar,oyuncak sepeti, turuncu etek ve ayakkabı(tacını istemiyorum),mayo(kaç yaş için) ve şapkası, sarı-yeşil tişört ve şortu,bir de bi doğum günü tacı vardı satılmadıysa o fiyat olarak ne kadarlar ve toplu alım yaparsam kaça gönderebilirsin? Ayrıca kıyafetleri bu kadar özenli kullandığın için seni tebrik ediyorum :) görüşmek üzere.
Öncelikle teşekkürederim:) bu listelediğim kıyafetler yarısı diğeryarısınıda sattım çok kıyafetmz olduğu için bazısını 1-2kezgydik bazılarıda sıfır hiç giyilmedi bile. oyüzden oldukça temiz hepsi:)
siyah rugan botlar 4 no 19-20 noya denk mothercare marka 1-2 kez giyebildk küçüldüztn hemencik tertemiz sıfır gibi duruyor 25 tl
oyuncak sepeti dediğinz bebek bakım sepeti o küçükyani english home marka 20 tl
turuncu etek c8 marka 18-24 ay 15 tl
espadriller gymboree marka 6 no 22- 22.5 noya denk oda 25 tl etekle ayakkabıları alırsanız tacı hediye gönderiyorum zaten:)
mayoda c8 marka 18-24 ettiketliama azcık dar oluyor mayoların kalıpları 12- 18 gibide düşünülebilir. sandaletleride6 no(22) yine 18-24 ay ve 2 yaşa uyumlu mayo+şapkası+sandaletleri takım olarak 50tl aldığım fiyatın yarısına veriyorum kalıbı küçük olduğu için sadece 1 kez 1-2 saat gyebildıik onuda
yeşil sarı şortlu takım 18-24 ay ev için daha uygun çnkü tee sinde ufak bir tükenmez kalemlekesi var. Leke çıkarıcı kullanmadığımiçin denemedim ama çıkarmak isterseniz leke kalacağınıda sanmam yani:) bu takım 10 tl
Doğumgünütacıda duruyor onuda 22 tlye getirttm geçen yaz 1-2kez taktık onunda fiyatı 10tl.
Toplu alımda fiyatta indrm yapıyorum ama. siz kesinleştrdiklernizi bana yazarsanız ben size indrmli fiyatınıda yazarım:) görüşmeküzere..

Ankaradayim ben
Cizme almak istiyorum ama acaba kucuk mu 20 numara giyiyo 15 aylik
Çanta cok kullanilmismi

15 aylık ise botlar küçük gelebilir. 12 ay 1 yaş dönemi için daha uygun 4 numara çünkü. 12-18ay döneminde 5 no(21) giyiliyor.
Çanta bildiğimz bebek eşyalarını bez mama vs taşıyabileceğinz anne bebek bakım çantası şeklinde. sırt çantası değil omuz çantasıdır.

X