Bebek İkinci El 1-1.5-2 yaş hepsi birarada...

$015.jpg $013.jpg $012.jpg ikiside 23 no
25 tl

Son düzenleme:
elbise pembe ve renkli ve diğerleri fiyat ne kadar ,size msj attım cevaplamadınız fiyat yazmıyor burda

çiçekli çantanın boyutları nasıl?siyah çanta kalpli ne kadar?anne bebek çantası olmaya uygun mu? çok renkli elbise ve kısa kollu tişörtlrin tam bedeni ve fiyatları nedir?eğer uyaesa bunları 23 no spor ayakkabılarla birlikte almak istiyorum ? bunların hepsi ne kadar olur?

elbise pembe ve renkli ve diğerleri fiyat ne kadar ,size msj attım cevaplamadınız fiyat yazmıyor burda

pardon ben fiyatlar yazıyor sandım:KK43: burberry elbise 25 tl pembe renk renk olan elbise 15tl sıfır o sadece yıkandı hiç giyilmedi. kısa kollu bluzler 5er tl

çiçekli çantanın boyutları nasıl?siyah çanta kalpli ne kadar?anne bebek çantası olmaya uygun mu? çok renkli elbise ve kısa kollu tişörtlrin tam bedeni ve fiyatları nedir?eğer uyaesa bunları 23 no spor ayakkabılarla birlikte almak istiyorum ? bunların hepsi ne kadar olur?

çiçekli çanta 10tl lacivet pembe kalpli anne- bebek eşyları çantası ztn omuza asmalı 15tl renkli elbise sıfı 15 tl tshirterl 18-24 ay hepsi elbisede aynı

24-25/26-27 10tl

çok büyüklermiş biz sizden birşey alamayacağız anlaşıldı..botları çok beğendim ama nerden aldınız bulabilirmiyiz acaba kızım 18 19 giyiyor birde merak ettim hepsimi 10 lira? kot takımın da fiyatını yazarmısınız..

çok büyüklermiş biz sizden birşey alamayacağız anlaşıldı..botları çok beğendim ama nerden aldınız bulabilirmiyiz acaba kızım 18 19 giyiyor birde merak ettim hepsimi 10 lira? kot takımın da fiyatını yazarmısınız..

tanesi 10lira :) aldığım fiyata veriyorum fazladn aldım her renk giyer diye ama ilerisi için bukadr gerek yok:) kot takım 15tl 9-12 ay

bunların çogu satılmıştı? satılmadıysa mavi tütü takım kalpli kışlık ceket pembe zebralı desenli elbise almak isterim tabi fiyat rica ediyim

merhaba.kopyalama yapmayı bilmiyorum ama beğendiklerimi foto sırasına göre yazayım .beden ve fiyat birde hepsini ne kadara bırakırsınız onuda yazarsanız sevinirim.6 no ayakkabılar,8 no elbise,13 no tişort,14 no pantolon ceket takım,16 no tişortler,17,18,19 no tişortler 33 çanta,36 yelek.

bunların çogu satılmıştı? satılmadıysa mavi tütü takım kalpli kışlık ceket pembe zebralı desenli elbise almak isterim tabi fiyat rica ediyim

Mrb bu resimler sadece kalanlar ilk resimdekilern çoğu satıldı zaten. kalanları biraraya topladım.mavi tütü 1 yaş carters body ile birlkte ikisi 20tl kalpli takım gymboree2-3t mont- pantolon ve tee 3 parça 50tl (bu seti 120tlye aldığım için fiyatı yüksek) zebra elbise ve külodu 1.5-2 yaş 20 tl bantı yok ama bunun koptu. prenses tütü 1.5-2 yaş 25 tl bunun bantıda var resimde çekmeyi unutmuşum. ev patikleri çifti 10tl.

Barbie ayakkabı fiyat ve numarasını ögrenebilirmiyim bide Hello Kittyli bir uzun kollu vardı o satıldımı

mrb ayakkabı 22 numara sıfır 20tl. hello kitty kazak satılmıştı maalesef

Ben mavi tütü prenses tütü ve pembeli 3lü takımı almak istiyorum ilk defa alışveriş yapcam gönderme nasıl oluyor kapıda ödememi bide toplam kac lira.. teşekkürler yeni olduğum için özel mesaj atamadım kusura bakmayın

X