Meryem ana otu kullanan var mi arkadaşlar!!

sohrantifundam

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2013
38
3
Arkadaşlar bana haccıdan gelen akrabamiz meryem otu ve deve eti getirmiş aranızda içen oldu mu? Bende polikistik over var bi umut bu ay başlamak istiyorum ilaç kullanmaktan iyidir:-:-) kullanan varsa konusalim yardım cı olalım birbirimize!e!e

Arkadaşlar bana haccıdan gelen akrabamiz meryem otu ve deve eti getirmiş aranızda içen oldu mu? Bende polikistik over var bi umut bu ay başlamak istiyorum ilaç kullanmaktan iyidir:-:-) kullanan varsa konusalim yardım cı olalım birbirimize!e!e

merhaba canım meryem otunu ben ağustos ayında üzerimde taşıdım eylül ayında hamile olduğumu öğrendim şükür...bende içilicek diye biliyordum araştırdım ama içilmiyormuş sadece üzerine arapça 3 defa meryem suresini okuyorsun veya okutturuyorsun eşinle 2 rekat namaz kılıyorsun meryem otunu ince bir beze sarıp sağ göğsünde taşıyorsun sadece banyo yaparken çıkartıyorsun okadar

ben de kullanmak istiyorum ama ovulasyon zamanında kullanılacak diyolar.ben polikistik overliyim. yumurtlama dönemim belli değil.ben de işe yarar mı bilmiyorum :KK43:

Bana içilecek dendi canım olsun ustumde de taşırım içerim de inşallah çok sevindim sana faydasi olmuş bana da olur inşallah kaç yıllık evlisin?

ben de kullanmak istiyorum ama ovulasyon zamanında kullanılacak diyolar.ben polikistik overliyim. yumurtlama dönemim belli değil.ben de işe yarar mı bilmiyorum :KK43:

Canım bende pkoluyum o yüzden adet bitiminde başlayıp on beş gün içmeyi düşünüyorum sabah akşam eşler de içse daha faydalı olurmus inşallah bize de sebep olur da Bebısler olur:-):-):-)

Canım bende pkoluyum o yüzden adet bitiminde başlayıp on beş gün içmeyi düşünüyorum sabah akşam eşler de içse daha faydalı olurmus inşallah bize de sebep olur da Bebısler olur:-):-):-)

amin canım inşallah. o kadar yıprandım ki 4 yılda.kaç kere hastanelik oldum.bu pko ne illet bi şeymiş.Rabbim hepimizi kurtarsın bundan

Bana içilecek dendi canım olsun ustumde de taşırım içerim de inşallah çok sevindim sana faydasi olmuş bana da olur inşallah kaç yıllık evlisin?

benim 4 yaşında oğlum var 2. çocuk için 2 senedir uğraşıyorduk olmuyordu hatta geçen sene aşılama yaptırdık tutmadı bende pko var eşim varikosel morfoloji %0 kasım ayında tüp bebek yaptırttçaktık şükürler olsun gerek kalmadı bide ben 41 meryem suresinide okudum her gün bitti hamile olduğumu öğrendim sende oku canım

ben de üzerinde taşınacağını biliyorum,bir parçası beze sarılıp üzerinde taşınıyormuş
ve hamile kaldıgını öğrenır öğrenmez üzerinden cıkarıyormuşsun,yoksa düşüğe sebep olabılır dıyordu Cevat Akşit hoca
bende tevafuken Ramazan ayında ızledım,vıdeosu da var bu konuda
birşey daha paylaşmak ıstıyorum,bır arkadaşımda yıllardır adet düzensizliği vardı,düzenli olarak hayıt çayı içerek bu vesıle ile hamile kaldı

merhaba canım meryem otunu ben ağustos ayında üzerimde taşıdım eylül ayında hamile olduğumu öğrendim şükür...bende içilicek diye biliyordum araştırdım ama içilmiyormuş sadece üzerine arapça 3 defa meryem suresini okuyorsun veya okutturuyorsun eşinle 2 rekat namaz kılıyorsun meryem otunu ince bir beze sarıp sağ göğsünde taşıyorsun sadece banyo yaparken çıkartıyorsun okadar

bir kısmı taşınıyor herhalde değil mi?Siz ne kadar taşıdınız?

ben de bir yerde okumustum

hamile bir hanım; bu otu sıcak suya koymus bir iki dk bekletip içmiş

dogumuna da 2-3 hafta varmıs sanırım

kocası evden cıkmadan yapmıs içmiş, adamcagızı işe göndermek üzre bahce kapısına varmıs

adam arabasına binmiş gitmiş, kadın da eve girmek üzre yönelmiş ki birden bir sancı

eve zor atmıs kendini

yardımcısı varmıs evde, eşini çağırasıya dogum yapıvermıs

şunu demek istiyorum, düşüge neden olabilir dikkatli olmak lazım

Hayirlisi ile hepimiz yavrulari mza kavusuruz inşallah arkadaşlar kullananlar hamile kalanlar lütfen yazsınlar

Arkadaşlar benim kayınvalidem yeni hacca gitti. Gelirkende yanında getirmiş bu ottan. Bendede sebepsiz infertilite var. şuan iğne ile yumurta gelişimini sağlamaya çalışacak doktor. Acaba bende mi göğsümde taşısam bu ottan. Ama kayınvalideme syölemeye çekiniyorum :KK43::KK43:

Arkadaşlar benim kayınvalidem yeni hacca gitti. Gelirkende yanında getirmiş bu ottan. Bendede sebepsiz infertilite var. şuan iğne ile yumurta gelişimini sağlamaya çalışacak doktor. Acaba bende mi göğsümde taşısam bu ottan. Ama kayınvalideme syölemeye çekiniyorum :KK43::KK43:

niye çekiniyorsun anne bu doğum için iyiyimiş bi arkadaşa vericem de al üzerinde taşı.ben de yapmayı düşünüyorum bugünlerde ama üzerine Meryem suresi ukunmalı mı okuyan var da şeytan musade etmiyo iş çıkışı yorgundum dün okuyamadım..bugun inşallah okuyup üzerime alayım diyorum..hemen iste arkadşın adına:)

niye çekiniyorsun anne bu doğum için iyiyimiş bi arkadaşa vericem de al üzerinde taşı.ben de yapmayı düşünüyorum bugünlerde ama üzerine Meryem suresi ukunmalı mı okuyan var da şeytan musade etmiyo iş çıkışı yorgundum dün okuyamadım..bugun inşallah okuyup üzerime alayım diyorum..hemen iste arkadşın adına:)

Bende arkadaşım adına isteyim bari:)). Üzerimde taşıycam bugünden itibaren. Hemde meryem suresine başlıyorum. Allah herkesin gönlüne göre v ersin...:21::21:

ben de 11 gün oldu üzerime takalı.eşimin arkadaşı verdi otu Allah razı olsun. Yer gök dua ile sonuçta.Rabbim vesile kılar inşallah.Hepimize hayırlı zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar verir inşallah.

X