kaya ile maya?

ballilokmatatlisi

odurbenımaşkım
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2012
1.121
34
merhaba kızlar.
Bu takımları netten başka nerde bulabilirim, yaşadığım yerde Trabzon'da hiç rastlamadım, forum avmdede bulamadım?

Eklentiler

• $tepsi.PNG
    $tepsi.PNG
    48 KB · Görüntüleme: 81
  • $untitled.png
    $untitled.png
    48 KB · Görüntüleme: 108
  • $kayamaya.jpg
    $kayamaya.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 74
canım porland mağazası var mi trabzonda ? bir de netten sipariş veremem kredi kartım yok, başkasından da sipariş veremem bizzat alabileceğim yeri arıyorum
internette sna en yakın samsun gözküyor canım yada istanbula falan geldiğinde dolaşıp bakıcaksın malesef

Son düzenleme:
canım porland mağazası var mi trabzonda ? bir de netten sipariş veremem kredi kartım yok, başkasından da sipariş veremem bizzat alabileceğim yeri arıyorum

​Herhangi bir bankada hesabınız var mı eger var ise bankamtik kartları oluyor onunla bile ödeyebilirsin,yada bazı sitelerin kapıda ödeme olanaklarıda var o türlüde ödeyebilirsin.

netten sipariş vericem diyelim, seçtiğim ürünleri tek olarak alamıyorum hep set olarak var, ben bana kullanışlı olanları almak istiyorum:KK6:

canım acıkcası ben hiç porland magazasından alışveriş yapmadım yani mağazında nasıl lur bilmiyorum. pazar gunu ole çeyiz alışverişine çıkıcam senin içinde porlanda ugrayayım bakaklım magazında nasıl olur mu:KK54:

Bunlari nende cok begeniyodum baya takintilanmistim ama simdi iyiki almamisim boyle coluk combalak isi diyorum
Not ; yas 26 herseyi bernardodan aldim

Rize Caddesi, Kaşüstü Beldesi, Yomra / Trabzon

sitesinde var gözüküyor canım, eğer bulamazsan bakarsın aklında olsun. Çeyiz hazırlığında içinden çıkamadığım yer:KK16:

arayışlarım sürüyor kızlar...:KK31:

Merhabalar,

Ben de ilk nereden alabileceğimi bilemediğim için Porland'ın websitesinden almıştım. Kahve tepsisi ile 6 adet su bardaklarını. Websitesinde ürünler tek tek satılıyor ve şuanda da bazı ürünlerinde indirim mevcut. Cam ürün almama rağmen çok güzel bir şekilde paketleyip kısa süre içerisinde göndermişlerdi. Bu yüzden de arkasından çay tabaklarını almıştırım. Tavsiye ederim :-)

X