2014 eylül gelinleri de buraya:))

normal olur mu hayatım.. ben temmuzda evlendım, ıkı ay once basladık hazırlıklara yetmedı,, ama bızım ev tadılatı falan vardı, zaman kaybetmede ceyızını hazırla, esyaları sec, evını ayarla ev temızlıgını yapın esyaları gonder.. vs. dahada anlatabılırım.. eksık bırseyın kalmasın :KK1:

normal olur mu hayatım.. ben temmuzda evlendım, ıkı ay once basladık hazırlıklara yetmedı,, ama bızım ev tadılatı falan vardı, zaman kaybetmede ceyızını hazırla, esyaları sec, evını ayarla ev temızlıgını yapın esyaları gonder.. vs. dahada anlatabılırım.. eksık bırseyın kalmasın :KK1:

:KK34: 10 ay kısa bi süre doğru diosun. ev alıcaz işte daha beğenemedik ev ortada olmayınca da eşya da bakılmıo bn de şmdiden çeyiz ufak tefek almaya başladım. nevresim takımı falan filan..
internetteki çeyiz listeleri gözümü korkutsa da hepsi gerçek.com :KK56:

Yasasin en sonunda bizimde topigimiz oldu 13.09.2014te bizimde dugunumuz. Ben subatta yemek takimlarimi almistim agustosta isteme eylul 13 te nisan olunca hazirliklara hiz verdim. Ozellikle indiride olanlar hic kacirmiyorum. Cok ivir zivir var cunku. Cuma gunu utumu aldim yavas yavas buyuk esyalarimi almaya basladim(utu,elektrikli supurge vs.) dugune kadayne kndar az borc olursa o kadar iyi. Hem evin tadilati ve gelinligime yeterince keyifle zaman ayirabilmek istiyorum. Uykumdan hangi bardakari alsam diye uyandigim ck oldu :KK70: o yuzden gelinlik ve tadilat zamai sadece hangi renk dolap olsun diye sadece kalkmak istiyorum uykumdan birden fazla dusunce olmasin rahat rahat odaklanabilmek istiyorum.

13.09.2014 düğünümüz bugün belli oldu :) ve hiçbirşeyimiz hazır değil ne güzel dimi :KK15:

Ne guzel ayni gun evlenicez :) sen bi basla n hl tikir tikir gelicek gerisi sasicaksin. Hem ocaktan itibaren indrimler baslar bide mayis ayinda onlardan yararlanip daha uygun yaparsin. Her zaman sorabilirsin bana. Baya inceliyorum ve yakin arkadasimda nisan ayinda evlenecegi icin beraber kosturuyoruz. Paslasiyorz. Boyle boyle ilerliyor hersey.

kızlar hayırlı olsun şmdiden siz benden baya bi önde gidiosunuz daha isteme aşamasına bile gelemedik:) öncesinde aileler tanışıcak bizde:) düğün yeriniz nerde olucak ?:) :nazar:

kızlar kurutma makınalı çamaşır makınası kullanmayı düşüneniniz var mı? :KK55:

Dugun yerimiz 1-2 hafta icinde belli olacak. Ailelere isin icine girince hersey hizlaniyor. Ne oldugunu anlamiyorsun.
Ayrica kurutmali camasir makinesi almayi dusunuyorum ben. Memnun kalmazsam kurutma programini kullanmam ama memnun kalacagimi dusunuyorum

Ne guzel ayni gun evlenicez :) sen bi basla n hl tikir tikir gelicek gerisi sasicaksin. Hem ocaktan itibaren indrimler baslar bide mayis ayinda onlardan yararlanip daha uygun yaparsin. Her zaman sorabilirsin bana. Baya inceliyorum ve yakin arkadasimda nisan ayinda evlenecegi icin beraber kosturuyoruz. Paslasiyorz. Boyle boyle ilerliyor hersey.

Şu anda çeyiz olarak mutfak eşyalarım çok eksik bende çalışmaya yeni başladım daha :) ilk fırsatta şu yemek takımını almak istiyorum daha sonrada diğer eşyaları falan :) inşallah dediğin gibi her şey tıkır gider çünkü bi sürü iş var daha gelinlik kınalık saç baş oooo düşündükçe heyecandan strese giriyorumm.. Allah bize kolaylık versinde sağ sağlim şu düğünlerimizi atlatıp mutlu yuvalarımızı kuralım :nazar::nazar:

selam gelıncıklerr .) bızde martta nişan eylule dugun dusunuyoruz.eylule yetısırmı bılmıyorum.Insallah hersey ıstedıgımız gıbı olur :KK16:

Selam kızlar,

hazırlıklar ne durumda? daha once 1-2 haftaya dugun yerim belli olacak demıstım. bu gece aılecek bir araya geldik ve dugun yapmamaya karar verdık. bastan berı nısanlım ve ben istemiyorduk. nıkah ve nıkah sonrası yemek verecegiz. ben sadece özel olarak gelin hamamı istedim o kadar :)

Şu anda çeyiz olarak mutfak eşyalarım çok eksik bende çalışmaya yeni başladım daha :) ilk fırsatta şu yemek takımını almak istiyorum daha sonrada diğer eşyaları falan :) inşallah dediğin gibi her şey tıkır gider çünkü bi sürü iş var daha gelinlik kınalık saç baş oooo düşündükçe heyecandan strese giriyorumm.. Allah bize kolaylık versinde sağ sağlim şu düğünlerimizi atlatıp mutlu yuvalarımızı kuralım :nazar::nazar:

strese girmek yok :) birimiz girersek hepimiz gireriz. eger zamanın varsa tıkır tıkır gidiyor. cık istanbulda oturuyorsan eminönüne dolas uyguna guzel seyler var. zaten indirim zamanı geliyor o zaman hersey kolaylaşıyor :) gelinlik kınalık şaç başa gelirsek gelinliği giydiginde olay bitiyor gerisi geliyor hemen belli ediyor ne yapılması gerektiği. inşallah hepimiz rahat rahat halledip guzel yuvalar kurucaz. :nazar::nazar::nazar:

kızlar selam nasıl geçiyo günleriniz?
ben bnm içi zor bi kısmı atlattım yemek takımlarımı da karacanın bone chına porselenlerınden sade bi takım aldım çatal bıçak hediyeli. çelik ve seramik tencerelerimi de hisardan aldım . alışveriş kısmı şmdilik böyle:)):KK51:

kızlar selam nasıl geçiyo günleriniz?
ben bnm içi zor bi kısmı atlattım yemek takımlarımı da karacanın bone chına porselenlerınden sade bi takım aldım çatal bıçak hediyeli. çelik ve seramik tencerelerimi de hisardan aldım . alışveriş kısmı şmdilik böyle:)):KK51:

En onemlilerini almissin setler zor oluyor setler bitince kolaylar kaliyor.

selamlar hanımlar.. ahada benim topik açılmış hemen damlıyorum :) hazırlıklarınız nasıl gidiyor gelinlik bakmaya başladınız mı çok mu erken yoksa daha?

selamlar hanımlar.. ahada benim topik açılmış hemen damlıyorum :) hazırlıklarınız nasıl gidiyor gelinlik bakmaya başladınız mı çok mu erken yoksa daha?

Ben basladim bakmaya hatta denedim bile :KK34: ama almak icin bir kac ay beklicem model belli begendigim gelinligin indirime girer umuduyla ocak sonu subat basini bekliyorum.

Ben basladim bakmaya hatta denedim bile :KK34: ama almak icin bir kac ay beklicem model belli begendigim gelinligin indirime girer umuduyla ocak sonu subat basini bekliyorum.

ayyyy bende denemek istiyorum çok ama bi türlü fırsat bulup gidemedim bakmaya acayipte kararsızım hayatta öyle çabucak seçemem modelini belirlemiş olman çok güzel benim aklımda daha hiç bişey yok ve gördüğüm çoğu gelinliği beğenmiyorumda bide mecburi olaraktan diktirmek zorundayım beden bulamıcam biliyorum endende boydanda fazla zayıfım :KK43: inşallah indirime girer istediğin gelinlik rabbim herkese hayalindeki gelinliği giymeyi nasip etsin hepimiz çok güzel gelinler oluruz innnnşallah...

ayyyy bende denemek istiyorum çok ama bi türlü fırsat bulup gidemedim bakmaya acayipte kararsızım hayatta öyle çabucak seçemem modelini belirlemiş olman çok güzel benim aklımda daha hiç bişey yok ve gördüğüm çoğu gelinliği beğenmiyorumda bide mecburi olaraktan diktirmek zorundayım beden bulamıcam biliyorum endende boydanda fazla zayıfım :KK43: inşallah indirime girer istediğin gelinlik rabbim herkese hayalindeki gelinliği giymeyi nasip etsin hepimiz çok güzel gelinler oluruz innnnşallah...

Bana soyleneni sana soylemek istiyorum. Gelinligi giymeden modeline karar verme het modelden dene gelinlik hangisi olmali belli ediyor kendini. Begendigin model varsa daraltirlar sana uygun hale getirirler. Begendigin modelin ustune model bakip aklini karistirma.amin canim insallah hepimiz mutlu mesut olur guzel gelinler oluruz

X