Tek kart bakımı.

Canım ağzına sağlık teşekkürler işsisizim iş durumum ne olacak peki:-(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben hala cvp bekliyorum ama :KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben hala cvp bekliyorum ama :KK43:(

Sürekli cevap vermem mümkün değil sizinde farkında olduğunuz üzere. fırsat buldukça ve yorgun değilsem bakıyorum.

Sürekli cevap vermem mümkün değil sizinde farkında olduğunuz üzere. fırsat buldukça ve yorgun değilsem bakıyorum.

İlla ki sitem amacli deildi yazdigim zaten ne diyeceginiz konusunda merakti...

İlla ki sitem amacli deildi yazdigim zaten ne diyeceginiz konusunda merakti...

Zaman bakmıyorum zaten. Sağlıklı bir bebek sahibi olmak nasip olur umarım size de. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Zaman bakmıyorum zaten. Sağlıklı bir bebek sahibi olmak nasip olur umarım size de. Hakkınızda hayırlısı olsun.

hmm bende yakın zamanda bebeğim olurmu diye sormuştum o zaman öyle değilde bebeğim olcak mı anne olabilcek miyim onu sorsam olurmu? :26:

Sevgilimle evlenebilecek miyim ? Doğru insan mi ?

Sevgilimle hakkimizda herhangi bisey :)

iki kisi arasında bocalıyorum ikisindende dönüs olcak mı ?

Son düzenleme:

Merhabalar zaman bulduğunuzda bana da bir kart seçebilirseniz çok sevinirim. Eski Sevgilimle barışacak mıyız?

merhaba.müsait olduğunuzda bana da kart seçer misiniz?
beni sevecek biriyle karşılaşacak mıyım?bir aşk yaşayacak mıyım?

Sevgilimle hakkimizda herhangi bisey :)

Sevgilin izle bir uzaklaşma olabilir aranızda. Dikkatli olmakta fayda var bu ikiniz içinde mutlu olmak için bir fırsat. Bu fırsatı kaçırmamak için çaba gösterin biraz bunalmis kafana kisilmis gibi hissedebilirsiniz ve bunda başkalarının sözüne fazla dikkat etmeniz etkili olabilir ancak sevgilinize ve ikiskinize değer verin herkesin ilişkisi kendine başkaları ile kiyaslamayin yoksa Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olabilirsiniz.

X