Maske Tarifleri siyah noktalara bye bye

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
peki şeyi biliyo musun; elma sirkesi gül suyu ve limon suyuyla silin diyolar ya. üzüm sirkesiyle de oluyo mu o :KK31:
canim bilmiyordum ama senin icin baktim iyi ki bakmisim baya faydaliymis:)

Üzüm sirkesinin Cilde Yararları
Sizlere güzellik için pratik bilgiler vermek istiyorum. Sirke ile cilt bakımı, en kolay ve en doğal güzellik formülü desek yeri var. Özellikle üzüm sirkesinin cilde faydaları kanıtlanmış bir gerçek.

Üzüm sirkesindeki anti oksidanlar cil üzerinde harikalar yaratatıyor. Cildi Derinlemesine temizleyerek, siyah nokta oluşumunu önlüyor, cildin ölü derilerden arındırılmasını sağlayarak, cildi nemlendiriyor.

Cilt İçin sirke ve saf zeytinyağı iyi bir karışım oluyor. Evde hazılayacağınız sirke kürü sayesinde, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz. İşte sizler için önereceğimiz sirke kürü;
Gerekli Malzemeler ;
* 1 çay kaşığı üzüm sirkesi,
* 1 çay kaşığı saf zeytinyağı,

Sirke Kürü Hazırlanması ve Kullanım Şekli : Sirke ve zeytinyağını karıştırın. Pamuğu hazırladığınız karışıma batırın ve hem yüzünüze hem de boyun ve dekoltenize sürerek, 30 dakika bekletin. Ilık su ile yıkayın. Bu sirke kürünün faydasını görmek için, sabah uyandığınızda ve akşam yatmadan önce günlük olarak uygulayın….

Sivilceler İçin Sirke
Bildiğiniz gibi, sirkenin bakteri öldürücü özelliği var. Ciltte oluşan sivilceler için, sirke çok iyi bir tercih olacaktır.

Gerekli Malzemeler :
* 1/2 çay bardağı Gül suyu,
* 1/2 çay bardağı üzüm sirkesi
Sivilceler için sirke kürü Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Gül suyu ve sirkeyi iyice karıştırın. Küçük bir parça pamuğun üğzerine hazırladığınız karışımdan, bir miktar dökün. Yüzünüzü ve boynunuzu silin. Günlük düzenli olarak kullanın. Bu karışım, ciltteki sivilceleri yok ettiği gibi, yeni sivilcelerin de oluşmasını önleyecektir.

canim bilmiyordum ama senin icin baktim iyi ki bakmisim baya faydaliymis:)

Üzüm sirkesinin Cilde Yararları
Sizlere güzellik için pratik bilgiler vermek istiyorum. Sirke ile cilt bakımı, en kolay ve en doğal güzellik formülü desek yeri var. Özellikle üzüm sirkesinin cilde faydaları kanıtlanmış bir gerçek.

Üzüm sirkesindeki anti oksidanlar cil üzerinde harikalar yaratatıyor. Cildi Derinlemesine temizleyerek, siyah nokta oluşumunu önlüyor, cildin ölü derilerden arındırılmasını sağlayarak, cildi nemlendiriyor.

Cilt İçin sirke ve saf zeytinyağı iyi bir karışım oluyor. Evde hazılayacağınız sirke kürü sayesinde, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz. İşte sizler için önereceğimiz sirke kürü;
Gerekli Malzemeler ;
* 1 çay kaşığı üzüm sirkesi,
* 1 çay kaşığı saf zeytinyağı,

Sirke Kürü Hazırlanması ve Kullanım Şekli : Sirke ve zeytinyağını karıştırın. Pamuğu hazırladığınız karışıma batırın ve hem yüzünüze hem de boyun ve dekoltenize sürerek, 30 dakika bekletin. Ilık su ile yıkayın. Bu sirke kürünün faydasını görmek için, sabah uyandığınızda ve akşam yatmadan önce günlük olarak uygulayın….

Sivilceler İçin Sirke
Bildiğiniz gibi, sirkenin bakteri öldürücü özelliği var. Ciltte oluşan sivilceler için, sirke çok iyi bir tercih olacaktır.

Gerekli Malzemeler :
* 1/2 çay bardağı Gül suyu,
* 1/2 çay bardağı üzüm sirkesi
Sivilceler için sirke kürü Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Gül suyu ve sirkeyi iyice karıştırın. Küçük bir parça pamuğun üğzerine hazırladığınız karışımdan, bir miktar dökün. Yüzünüzü ve boynunuzu silin. Günlük düzenli olarak kullanın. Bu karışım, ciltteki sivilceleri yok ettiği gibi, yeni sivilcelerin de oluşmasını önleyecektir.
oy oyy neymiş öyle o sirke :KK1: emeğine sağlıık, akşam deneyeyim bunu bi :KK12:

oy oyy neymiş öyle o sirke :KK1: emeğine sağlıık, akşam deneyeyim bunu bi :KK12:

rica ederim canim, sayende ogrenmis oldum ben de denicem bu aksam:KK34:

bi de dun gece burdan bi sey öğrendim, cinko kremi varmis eczanelerde, gozaltina filan kesin cozummus detaylarini alayim bayandan yazarim sana da

Son düzenleyen: Moderatör:
sanırım bnde deneyeceğim, yumurtanın akını ayırdım peçetemde hazır yalnızca cesaret lzm suan :KK70: neden bilmem ama yumurtanın beyazı beni epey rahatsız ediyor.. elimi süremediğim seyi yüzüme nasıl sürcem bilemedim suan ama dener denemez paylasıcam sonucunu :p

phew düşündüğüm kadar rahatsız edici değilmiş ve ayrıca en az hazır alınan bantlar kdr iyi :) yinede etkisini arttırmak için banyodan sonra yada yüzümü buhara tutup sonra tekrar deneyeceğim :)

bende denemeyi düşünüyorum pazar günü...yumurta sarısı lazım olduğunda beyazı hep ziyan oluyodu bu şekilde değerlendiririm eğer pazar günü iyi gelirse..sonucuda yazıcam..

bugün denedim..kuruyana kadar bekleyemedim sabırsızlandım..ama çıkardığımda siyah noktaların uçları çıkmaya başlamıştı..haftaya bi daha deniycem bu sefer kuruyana kadar bekleticem..

Toz jelatin(aktarda var) ve sütü mikrodalgada 10 saniye ısıtın fırçayla sürün 15-20 dk sonra kuruyup soyuluyor ve siyah noktalardan eser kalmıyor çok yapmışlığım var..:KK34:

ya ben bunu aynen yaptım ama olmadı beceremedim acaba yapmadan önce gözeneklerin açılmış olması mı gerek? :\

Denemenizi tavsiye ederim ben denedim ilk defa ve haftada 2 kez yapıcam mutlaka çocuklardan fırsat buldukça. Yumurtayı yüzüme peçetesiz sürdüm ve bir çay kaşığı sirke ekledim köpürene kadar çırptım sürdüm. Cildim kaskatı olana kadar bekledim ardından soğuk suyla yıkadım. İlk yaptığım için evet burun üstündeki siyah noktalar belirdi yanii işe yaradı diyebilirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende deneyecem cok pratik birseymis. Benimde burnumda oluyor siyah noktalar. Insallah ise yarar. tsk

Yumurta kokmuyo mu ya ben maya.kokusuna bile zor dayaniyorum

Yumurta kokmuyo mu ya ben maya.kokusuna bile zor dayaniyorum

maya yumurtadan cok kokuyor canım inan...
daha once sade yumurta akını surmustum bırde boyle deneyeyım dustan sonra umarım faydalı olur :)

X