Sarımsak çayı içenler...

tok karnına içmenin bir faydası yokki o zaman sadece yediklerini eritir. aç karnına içeceksin ki tokluk hissi versin 1 porsiyon yiyeceğine yarım porsiyon yersin

Bende aç karnına içilecek diye biliyorum. Ben bugün içmeye başladım da tadı değişik baya... Sen kaç kilo verdin canım bu çayı içerek?

Bende aç karnına içilecek diye biliyorum. Ben bugün içmeye başladım da tadı değişik baya... Sen kaç kilo verdin canım bu çayı içerek?

ben daha yeni başladım cnm tartılmadım henüz ama göbeğim biraz gitti kıyafetlerimden anlıyorum evet tadı tuhaf ben ekinezya çayıyla birlikte içiyorum onun kokusu bastırıyor sarımsağı

selam kızlar kocamla ben de 3 gün önce içmeye basladık bu çayı internetten sipariş verdim umarım işe yarar gelişme olursa buradan yazarım bende :) :KK34:

merhaba kılar bugun bende ıcmeye başladım umarım sahte degıldır cay ıcınde sadece 4 bıtkı var sızındemı ole sarımsak zencefıl funda ve bıberıye sarımsak cayından cok zencefıl cayı tadında

yaa bende almak istiyorum ama bi sürü site var zaten hepside biz orjinaliz diyor karar veremiyorum burda bile reklamı var ama acaba hangisi iyi hangisi orjinal bi türlü karar veremedim alanlar nerden aldı acaba ?

Sarımsak, Sinirli Ot, Çoban Çökerten, Zencefil,
Funda Yaprağı , Biberiye, limon var benimkinde

benim aldığım çayda da sarımsak, sinirli ot, çoban çökerten, funda yaprağı, biberiye ve zendefil var..umarım işe yarar :KK16:

Kuzenim 69 tlye internetten getirtti ama pek faydası yok. :2: Ben yeşil çay içiyorum zindelik veriyor.

Kuzenim 69 tlye internetten getirtti ama pek faydası yok. :2: Ben yeşil çay içiyorum zindelik veriyor.

Bende bıraktım hiç bir işe yaramıyor bende onun yerine mate ve elma krom çayı içiyorum...

X