kalori sayımı yaparak zayıflayalım mı?

sorma bende boşladım geçen hafta tekrar motive olmaya çalışıyorum o yüzden yazmıyorum bişey üstelik kabızlık başladı delirecem o yüzden tartılmıyorumda ne zaman wcye çıkarsam o zaman tartılcam bide korkuyorum sanırım tartıdan çıkcak sonuçtan o yüzden biraz bekliyorum :KK70: :KK70: :KK70:
Hehe, ben tartiliyom ya, hic de bozmuyom moralimi napiyim. Demekki bu son 5 kilo bole kastiracak. :KK22:

Gezme donusu 1 kilo fazla gorunuyor, ole fazla da yemedim ama, kalori saymadim, sisliktir isallah amin:18:

Merhaba kızlar tekrar bennnnnnn, daha önce burası sayesinde ve kalori sayarak yaklaşık 7 kiloya yakın kilo vermiştim ama 2-3 kilosunu işten ayrılıp evde oturmaya başlayınca geri aldım :KK42: Fazla almadan kendime dur demek istedim kendi kendime uğraştım ama olmuyor. Sizinle beraber birlikte motivasyonum artıyor. Evde oturunca iştahım açıldı kendime dur diyemiyorum. Hep birlikte zayıflayalımmmm.

Hoşgeldim bennn güle güle kilolar...:oops::KK52::KK3:

An itibariyle tartıldım ve 60,7 kiloyum :KK43: tekrar 58 olmak istiyorum.

Sabah kahvaltım:
Kibrit kutusu kadar peynirle ve tek yumurtayla hazırlanmış peynirli omlet 176kcal
1,5 dilim ekmek 106kcal
şekersiz çay
gofret :oops: (son olmasını ümit ederek) 215kcal

Kahvaltım kallavi oldu 497 kcal

Fakat leslie yapmayı planlıyorum telafi edicem.:KK76:

Evet kızlar kimse yok mu buralarda :KK8:

Öğle yemeğim 1 bardak süt 122kcal
Leslie 1 mile yaptım -81kcal
2 saat tempolu toz aldım yerleri süpürdüm sildim bulaşık yıkadım -168kcal
15 dk yine yürüyüş yaptım -45kcal

şuana kadar aldığım kalori 619kcal, yaktığım kalori 294kcal. Günlük kalan kalori limitim 885kcal gayet güzel gidiyorum, umarım akşam da boğazımı tutabilirim. :KK17::KK17:

Ben evlendikten sonra kilo almaya başladım. Şuan hayatımda görmediğim kiloya ulaştım. 2 hafta önce dukana başlamıştım. 2 kilo verdim. Ataktan sonra film koptu bende devam edemedim. Kalori saymayı denyiyim biraz. Bayrama kadar zayıflamam lazım! Babam dalga geçiyo yoksaa:KK57:

Yarın başlıyorum En Büyük TÜRKİYE

X