Heoroid ameliyatı olanlar bu sıkıntı sizde de oldu mu?

poliswomen

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2011
160
38
herkese merhaba....1 ay önce anal fissür ve hemoroıd ameliyatı oldum.hemoroıdler 3. dereceye gelmişlerdi.özellikle iç hemoroid daha fazlaymış doktorun dediğine göre.1 hafta önce tekrar iş başı yaptım.tuvalette hala zorlanıyorum.benim asıl sıkıntım makat etrafında ödem oluştu görüntüsü aynı basur gibi.doktor ısrarla ödem olduğunu ve zamanla geçeceğini söylüyor ama benim hiiiç umudum yok.sanki kalıcı gibiler.basur ameliyatı olan arkadaşlara soruyorum,sizde böyle meme görünümünde ödemler olmuşmuydu?olduysa ne zaman geçti?yoksa kalıcı mı bunlar?

Eşimde dediğiniz sıkıntı oldu ameliyatta çare olmadı hemoroid sürekli yeniledi küçük bi krem sayesinde 2 yıldır hiçbir sorunu yok

Eşimde dediğiniz sıkıntı oldu ameliyatta çare olmadı hemoroid sürekli yeniledi küçük bi krem sayesinde 2 yıldır hiçbir sorunu yok

benim daha çok yeni ameliyatım.ama o memeler ele geliyo işte.doktor ısrarla ödem olduğunu söylüyor.zamanla geçecek diyor.kremin adı ne acaba?

Bende 2 yıl önce olmustum şimdi okadar kötüyümki emekleyerek cıkıyorum tuvaletten okadar canım acıyor hiç bir iyileşme olmadı yardım

Bende 2 yıl önce olmustum şimdi okadar kötüyümki emekleyerek cıkıyorum tuvaletten okadar canım acıyor hiç bir iyileşme olmadı yardım

aaayy korkutma gözümü nolur!1,5 ay oldu benim de ameliyat olalı. 1 haftadır kötüyüm işte sürekli oturmak zorunda kaldım bir de tuvalette çok zorlanıyorum ondan sancım var.çok morkuyorum başa dönecek diye.

aaayy korkutma gözümü nolur!1,5 ay oldu benim de ameliyat olalı. 1 haftadır kötüyüm işte sürekli oturmak zorunda kaldım bir de tuvalette çok zorlanıyorum ondan sancım var.çok morkuyorum başa dönecek diye.

Amacım kimseyi korkutmak değil olan bu kanama yırtılma memeler yine aynı yine aynı sözde ameliyat oldum cok mutsuzum bir ilacı olmalı ama ne

Merhabalar, oncelikle yazdiklariniza cevap verip yazi sonunda da size KALICI,AGRISIZ,KESIN ve NET CAREYI BILDIRMEK ISTERIM.
Madem burada cogu kisi bu ameliyati olmus en azindan yazdiklarimi dogrulamaniz da bu acidan kolay olacaktir.

Lazer ameliyatı ya da farkli tur ameliyatlar basura çözüm değildir. Tekrardan nuksederler...Ameliyat sonrası kanamalar, oturamamalar, kabus gibi geçen haftaları ve çekeceğiniz ızdırap dolu günleri operasyon geçiren insanlardan dinleyebilirsiniz! (operasyon evet 5-10 dk suruyor ama sonrasini bir de cekenlere sorun isterseniz!)
Piyasada agizdan alinan hicbir urun basura tamamen cozum getirmez sadece diskiyi yumusatarak sizi rahatlatir. Ama tamamen kurtulamazsiniz. Piyasada basur haplari satiliyor maalesef bilgisiz,ilimsiz satilan bu haplarin tek yaptigi diskinizi yumusatmak (oda yapiyorsa) ama hapi biraktiginizda bagirsak tembelligi yasiyor ve hazimsizlik cekiyorsunuz. Bir de millete 3 ay kullandiriyorlar, yazik..
Kabiz olmamak icin ugrasmak, özel diyet yapmak vs gecici cozumlerdir ve en ufak bir ihmalde yeniden nükseder.

**"Reklam yapiyorsunuz,para tuzagisiniz" diye yirtinanlara simdiden sesleniyorum,"Asilsiz birsey soylemiyoruz, bu sıkıntıyı TAMAMEN gideren yontemi sunuyoruz. Basurla ilgili konusan prof.lerin videolarina bakin bitkisel urunleri kotuler,piyasadaki sahtekarlardan dem vurur herkesi korkutur ve konu doner dolasir kendi yontemlerine gelir (yuzde yuzu sekli ne olursa olsun operasyondur,tıpta ameliyattan baska basura cozum yoktur! zaten dogal olarak da bir doktorun bitki ihtisasi olmasi beklenemez ) . Cerrah adam bitkisel cozum var der mi? Bu emekliye ayrilmasi demek!? Bitkisel urun adi altinda satis yapan sahtekarlarin oldugu kesindir, ancak bizler sugune kadar yanina gelen hastasinin "Hocam bir bitkisel ürün mevcut, basurumu tamamen iyilestirecegi soyleniyor" diyen bir hastaya ONAY VEREN BIR DOKTOR gormedik, goremeyiz de. Birinci Sebebi ise bir doktorun (dogal olarak) bu alanda ihtisas sahibi olmamasidir!!!! Ve hep bir gard alma pozisyonunda bahsi edilen bu sahtekarlar yuzundendir. Ancak piyasada bu sahtekarlarin olmasi, BASURA HANGI EVREDE OLURSA OLSUN KESIN! SON VEREN BIR URUNUN OLMADIGI MANASINA GELMEZ! -ki Cok basit bir yol sunuyoruz ve diyoruz ki "bitkisel urunle hemoroid tedavi edilmez" iddiasina hodri meydan diyoruz ve bunu da ispatliyoruz. Ancak yukarida sunulan bitki ve uygulamalarla sonuc elde edemezsiniz.."

Sicak su banyosu istemiyoruz, özel bir diyet de istemiyoruz,3 ay 1 ay kullan demiyoruz. birsey ye-yeme ic-icme demiyoruz. Sadece diyoruz ki ameliyat gibi bir faktorun altina girmeden once iyi dusunun ve urunu size soyleyecegimiz sekilde deneyin ve duaci olun.. Herkes burada doktor! oldugu icin atip tutmadan, urunu denemeden,sonuclarini gormeden, ögg kaka bögg demeden once insafli olsun.

"yaa ne alemsiniz gidin doktora olay bitsin" diye yorum yazan adam da ne basur olmustur ne de basurlunun halini biliyordur! Cunku doktorda sonuc operasyondur! ameliyat sonrasi yasanan sıkıntıları, kesinlikle tekrar nuksedecegini (yuzlerce vaka biliyoruz), cekilen zahmet,masraf ve aciyi bilmeyen adamlar ya burada doktorluk yapar, ya karalar, ya da atip tutar. Biz sizi anliyoruz.

"1. evreden sonraki hicbir hemoroid vakasi iyilestirilemez" diyen Op. Dr. unvanli adamlar var youtubede!!! BU DUNYANIN EN BUYUK YALANI,YANILGISIDIR! Ardindan olay patliyor : Muayenehanemizde sadece 10dkda bogma, kurutma yontemiyle basura cozum buluyoruz!
Umarim anlatabilmisizdir!
*Basurunuz hangi evrede olursa olsun (4. evre de dahil) iyilesmesi ve bir daha ayni yerde nuksetmemesi mumkundur(bicaksiz, agrisiz,herhangi birsey yemeden,cerrahi operasyon olmadan ve SADECE EN GEC 12-14 GUNDE!!!)
*1000den fazla hemoroid hastasinin %95inden fazlasinda TAM ve KESIN COZUM elde ettik. Cok basit bir yontemle dogru soyleyip soylemedigimizi anlayabilirsiniz. Urunu soylenilen sekilde kullanin! kullandirin!

Youtubeye girin ve basur ameliyatlarini izleyin. HANGISI ILKEL HANGISI BARBARCA GORUN!

Dunyada henuz bir alternatifi olmayan urunumuz icin bana ozelden ulasabilirsiniz. Sizlere telefonda da bilgi verilebilir. ya da bir_tebessum@hotmail.com adresinden de ulasabilirsiniz. Kullanip ise yaramazsa burada yorum yapma ozgurlugune sahipsiniz! Sahtekardir bir daha almayin deme ozgurlugune sahipsiniz! O kadar iddialiyiz!
Yazik gunah, sigortada bile 1000 kusur tl para oduyorsunuz. Gelin yontemimizi deneyin, ise yaramazsa zaten her halukarda ameliyat olursunuz. Ama kendinize yazik etmeyin diyoruz. Burada birinizi dahi kazanip duanizi alirsak eminim ki digerleri de cesaret edecektir!
Saygilarimizla..

Bense 20gun once ameliyat oldum 2. Gun odem olustu meme gibi bisi cikti tekrarladi doye hungur hungur agladim agri cekiyordum bi taraftan dr kesinlikle odem bozma moralini dedi dr a inandim simdi odem inmeye basladi odem muhakkak oluyo uzulmeyin gececek

Bense 20gun once ameliyat oldum 2. Gun odem olustu meme gibi bisi cikti tekrarladi doye hungur hungur agladim agri cekiyordum bi taraftan dr kesinlikle odem bozma moralini dedi dr a inandim simdi odem inmeye basladi odem muhakkak oluyo uzulmeyin gececek

Allah sifa versin, keske ameliyat olmadan once sizinle irtibatta olabilseydik. Tekrardan nuksedecektir.. 1 yil 2 yil hatta bazen 1 ay sonra bile yeniden nuksetme sansi yuksektir. Ancak artik bir operasyon gecirdiniz sonucta, kabiz olmamaya ozen gosterin..
Foruma reklam bile yapmadan yazdigimizda maalesef halen asiri tepki aliyoruz ama sizin gibi hergun yuzlerce ameliyat magduru insani dinledigimiz icin sonuclarini cok iyi biliyoruz. Ancak kimse basina gelmeden maalesef inanmak istemiyor haliyle.. Hemoroid dokusu saglikli bir insanda da sizde de bende de olan bir doku. Orayi kesmek tedavi etmek manasina asla gelmez. islevi olan bir memenin tedavi edilmek yerine kesilmesi sonrasinda da sıkıntılara sebebiyet vermektedir. Zaten biraz daha formu gezdiginizde 2. hatta 3. ameliyatini olmak zorunda olan, artik makatinda daralma soz konusu olan hastalara sahit olursunuz.
Acil sifalar..

Ayrintili bilgi : bir_tebessum@hotmail.com adresine yazabilir ya da tel numaranizi birakabilirsiniz.

benim gorumcem hemeroidi felaketti.kadin oturamiyo yuruyemiyodu.aglamaktan harap oldu.mecburen amalityat olmaya karar verdi.ve 5 ay once amalyt oldu.yan kisimlarda sivilce gibi bir bezeler olustu..bu bezeden hep iltihap akiyodu.yine amaliyat oldu.ve yine tekrar ediyo o akintilart.hatta ayiptr soylemesi pislikte akiyo.5 ayda 2amaliyat oldu.hala gecmedi hala yatiyo.wc gidemiyo.ve 3.amaliyatini olacak.kadinin goz yaslari kurumadi.ne yapacagini sasirdi.bu durumda herkes uzuluyo.nasil iyilesek bilemiyoruz.

ben daha önce çatlak için olmuştum 2 sene oldu ne bir kanama ne birşey oldu kabızda olsam rahat yapıyodum sıkıntıda yaşamadım kanamadı bişi olmadı; zaten çatlağım olduğunda başında nöbetçi meme vardı 1 tane onuda bugün aldırdım, doktordan doktora farkediyor bence, devlet hastanesine yaptırmayın bence özeller iyi yapıyor zaten, ben kızılaydaki Mustafa Işık doktora yaptırdım bakalım nolcak lazerle yapmış sanırım, herkestede lazer olmuyormuş zaten, Allah herkese şifa versin ..

vu ameliyatların proktoloji uzmanına yaptırılması gerekir. benn cuma günü yaptırdım, 2 meme, 1 nöbetçi meme, 2 d tane de oluşması muhtemel meme lazerle alındı. iki tane meme gibi ödem var, cua günü kontrole gideceğim. geçiciymiş inşallah geçer. doktoruma güveniyorum.

vu ameliyatların proktoloji uzmanına yaptırılması gerekir. benn cuma günü yaptırdım, 2 meme, 1 nöbetçi meme, 2 d tane de oluşması muhtemel meme lazerle alındı. iki tane meme gibi ödem var, cua günü kontrole gideceğim. geçiciymiş inşallah geçer. doktoruma güveniyorum.

bende yaptıralı 1 ay 5 gün oldu hiç bir sorunum yok Mustafa hoca işinin ehli ..

bende yaptıralı 1 ay 5 gün oldu hiç bir sorunum yok Mustafa hoca işinin ehli ..
Merhaba dün anal fissür ameliyatı oldum meme de cıkmıstı şimdi memenin olduğu yerde şişlik var geçici midir o çok korkuyorum memeyi almadıysa diye:KK43:

Merhabalar.Bende 1ay önce tek anestezi ile iki ameliyet birden oldum.Kasık fıtığı ve hemoroid ameliyatı.Aslında hrmoroid ile ilgili sıkıntım çok olmamasına rağmen (ultrason doktorunun istediği pelvik emardada fistül görünndüğü için bi şekille yol beni yine ameliyata çıkardı)ilerde sıkıntı olur bunları alalım çok rahat edersin diyen bir doktora güvenerek girdim ameliyata.Yok böyle bir ağrı ameliyat sonrası 15 gün neler çektim neler(ameliyat günlüğü yazdım daha sonra detaylı yazıp atarım)
Makat çevresinde aynen sizin dediğiniz gibi düğme düğme şişlikler oldu.Doktor salı gününe kadar ödem onlar geçer dşyodu.Geçen salı kontrolde derinin kendi kıvrımları zamanla düzelecek dedi.Çok ağrı veriyo bana.Resmen hayat kalitem düştü.
Sizden acil bir cevap bekliyorum şu sn durumunuz nasıl?çektiğiniz onca sıkıntıya değdimi?şişlikler geçti mi?
32 .gündeyim hala kaka yaparken peçeteyd biraz kan geliyo.Acıma devam ediyo.Makatta zonklamalar var.
Allahım bu nasıl bir durum😭😭Acil şifalar diliyorum herkese

X