Kıbrısta Balayı Otelleri

Mwep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
97
15
Kızlar yardımcı olun lüften 2014-16 Agustos düğünümüz var. Hemen hemen herşey hazır. Balayı hariçç.. Aralığın ilk haftası İzmir de turizm fuarı mevcut balayı için otelleri inceleyeceğiz ama hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti önemli buda gidip görmeden öğrenilmiyor ne yazık ki. Kıbrıstan önerebileceğiniz oteller var mı gidip kaldığınız- balayı yaptığınız ?

Öncelikle şimdiden tebrik ederim... Bizimde evliliğimizin 10. ayı geçen sene bu zamanlar bizde evlilik hazırlıkları içindeyidik ve tabiki en ölümsüz an olan balayı... bizde kıbrısı düşünmüştük ilk ama daha sonra kemere gittik ama size Kıbrıs için tavsiye edebileceğim otel Nuhun gemisi:KK66:

Öncelikle şimdiden tebrik ederim... Bizimde evliliğimizin 10. ayı geçen sene bu zamanlar bizde evlilik hazırlıkları içindeyidik ve tabiki en ölümsüz an olan balayı... bizde kıbrısı düşünmüştük ilk ama daha sonra kemere gittik ama size Kıbrıs için tavsiye edebileceğim otel Nuhun gemisi:KK66:

teşekkür ederim. Bu zamanlar hiç geçmicek gibi geliyor 10. ayınıza girmişsiniz maşallah rabbim daim etsin.. Nuhun gemisi o dönemde sanki fiyat olarak baya yüksek gerçi turizm sitelerinde o tarihe fiyatlandırma yapmıyor ama bilemedim ki..

aminn.. herkez gibi bizimde mutluluğumuzu daim eylesin:) illaha kıbrısmı düşünüyosunuz ben balayı oteli olarak kemeri tercih ettiğimi belirtmiştim size ve evlilik yıldönümümüzde yine o anı yaşamak için tekrar gidiyoruz tavsiye ederim:KK66:

aminn.. herkez gibi bizimde mutluluğumuzu daim eylesin:) illaha kıbrısmı düşünüyosunuz ben balayı oteli olarak kemeri tercih ettiğimi belirtmiştim size ve evlilik yıldönümümüzde yine o anı yaşamak için tekrar gidiyoruz tavsiye ederim:KK66:

Otel adı nedir canım. Ya birde ne bileyim antalya çok garip geliyor evlenen çiftlerin çoğu ant-marmaris-fethiye. Standartlaştı artık bu yüzden tercih etmiyorum

X