Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu

merhaba fundagül hanım blogunuzu da gördum inceledim sizi tebrik ediyorum elmaların olmasını bekliyorum hemen yapıcam yardımcı olan yazılarınız ıcın saolun

Arkadaslar merhaba ben bugun 1litre kuhne marka elma sirkesi ve 250 gr.sarimsak tursusunu pasabahcenin beyaz renkli kosegen kavanozuna kurdumr renkli havlumlada sardim dolabin icine koydum karanlik degil ama isik zaten alamaz cok sardim deneyecegim 15 gun sonra insallah basliyacagim.

Merhabalar bende ayın 15inde kurdum ama ellerim sarımsaktan o kadar cok yandı ki son bir baş sarımsağı ezemedim inşallah tutar bende başlayacağım bir de umay villa nın pilates kitabı ve dvd lerini aldım onları da yapacağım inşallah bu sefer zayıflayacağım :))

Arkadaslar merhaba ben bugun 1litre kuhne marka elma sirkesi ve 250 gr.sarimsak tur50 57sunu pasabahcenin beyaz renkli kosegen kavanozuna kurdumr renkli havlumlada sardim dolabin icine koydum karanlik degil ama isik zaten alamaz cok sardim deneyecegim 15 gun sonra insallah basliyacagim.
Arkadaslar merhaba ben bugun 1litre kuhne marka elma sirkesi ve 250 gr.sarimsak tursusunu pasabahcenin beyaz renkli kosegen kavanozuna kurdumr renkli havlumlada sardim dolabin icine koydum karanlik degil ama isik zaten alamaz cok sardim deneyecegim 15 gun sonra insallah basliyacagim.
Merhabalar ben 58 yas 165 boy 75 kilodayim ben son 7 yildir hemen hemennayni kilodayim kendimi bildim bileli 7 yil oncesine kadar hep 50 57 arasiydim boyda biraz fazlaydi yaslandikca kisaldim kilomda artti

Merhabalar bende ayın 15inde kurdum ama ellerim sarımsaktan o kadar cok yandı ki son bir baş sarımsağı ezemedim inşallah tutar bende başlayacağım bir de umay villa nın pilates kitabı ve dvd lerini aldım onları da yapacağım inşallah bu sefer zayıflayacağım :))

valla kızlar yaptım ama bir kaşık aldım o gün diğerlerini içmeye korktum zaten sirkeden nefret ederim işkembecideymişim gibi aynı kabuss :KK43:

Ben dun bir tatli kasigi yemekten yarim saat once ictim arkasindan suyuda ictim ve yarimsaat sonra ogle yemegimi yedim buraya kadar normal aradan dort veya bes saat sonra siddetli bas agrisi tansiyonuma baktim 16/13 olmus nabiz 85 yukselmis benim yasim 58 tansiyon disinda rahatsizligim yok yani ogle yemegi 13.30 dan bes saat sonra basliyan bas agrisi bulanti ve tansiyon yuksekligi yaptigim sirkeli sarmisaktan olabilirmi birsefer yaptim simdi korktum yapamiyorum cesaretim kirildi eger okuyan varsa bu karisimin tansiyona etkisi olurmu lutfen bilgi verebilirmisiniz.

Merhaba,karışımı yapmaya başladım 10 ekim tarihinden beri bende iştah kapatmadı zaten hep dikkatli yerim ama öyle uzun süre tokluk hissim olmadı adet dönemindeyim iştah kaybı yapmamasını ona bağladım halen içiyorum düzenli,bagırsaklarımı düzene soktuğu kesin ama zaten daha yeni başladım mucize beklememek lazım diye düşünüyorum.Tartıda 1 kğ eksik gördüm bu sabah ne keramettir bilemedim..:))Gelişmeleri paylaşmaya devam edicem..:))

Arkadaşlar merhaba uzun süredir takip ettiğim fakat hiç konu açmadığım forumunuzda doğal zayıflama kürleri arasında bulunması gereken "Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu" kürünü sizinle paylaşmak istedim.

***ELMA SİRKELİ SARIMSAK TURŞUSU***

MALZEMELER

1 Lt Ev Yapımı Elma Sirkesi
250 Gr Tahta Havanda Dövülmüş Sarımsak
1,5 Lt' lik Koyu Renkli Cam Kavanoz
Kavanozu Koyacağınız Koyu Renkli Bez Torba

YAPILIŞI

Öncelikle evde kendiniz elma sirkesi yapıyorsunuz. Yapımı çok basit olup bir sonraki yazımda elma sirkesinin yapımını detaylarıyla anlatacağım. Eğer çok vaktim yok hemen kilo vermem gerekiyor diyenlerdenseniz marketten alacağınız katkısız bir elma sirkesi işinizi görecektir. Gene de evde yapmanız en doğrusu.
İkinci yapacağınız işlem tahta havanda soyduğunuz 250 Gr sarımsağı tabiri caiz ise suyu çıkana kadar eziyorsunuz. Elma sirkesini kavanoza koyduktan sonra sarımsakları da kavanoza ekliyoruz. Işık görmemesi için mutlaka koyu renkli bir bezle sarıyoruz ve kullanmadığınız ışık almayan bir yerde 15 gün hiç açmadan saklıyoruz.
15. gün " Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu" hazır...

KULLANIŞI

Bu mucizevi formülü her yemekten 30 dk önce bir tatlı kaşığı içiyorsunuz ve hemen 1 bardak su içiyorsunuz. Hepsi bu kadar. Yalnız kaşığı elinize aldığınızda diğer elinizde bir bardak su olmalı çünkü boğazınız ve mideniz elma sirkesinin etkisiyle yanacaktır. Vakit kaybetmeden içerseniz böyle bir yanma hissetmezsiniz. Şunu da belirteyim bu veya başka bir elma sirkeli karışımı eğer direkt susuz olarak tüketirseniz kalıcı mide hasarına yol açabilir. Ayrıca midesinde reflü, ülser gibi rahatsızlıkları olanlar için söylüyorum, üzgünüm bu tarif size göre değil.

AĞIZ KOKUSU YAPAR MI ?

Hayır. İlk içtiğinizde kokusunu hissedeceksiniz ama suyu hemen arkasından içtiğinizde bu kokunun kaybolduğunu göreceksiniz. Üstelik antibiyotik işlevi gören bu karışım sayesinde ağız içinde oluşan enfeksiyon sonucu gelişen kokunun 7 gün sonra kaybolduğunu göreceksiniz. İçimi çok kolay olup turşu gibi ekşimsi bir tadı olur.

FAYDALARI

METABOLİZMAYI HIZLANDIRIR!
TOKLUK MERKEZİNİ UYARARAK KISA SÜREDE DOYMA HİSSİ VERİR!
TATLI KRİZLERİNE NEDEN OLAN İNSÜLİN DENGESİZLİĞİNİ YOK EDER!
KIŞIN GELİŞEN VİRAL ENFEKSİYONLARDAN YANİ GRİPTEN KORUR!
AĞIZ İÇİNDE OLUŞAN AFT, APSE VE YARALARI İYİLEŞTİRİR!
İDRAR YOLU VE VAJİNAL YOL ENFEKSİYONLARINDAN TAMAMEN KURTARIR!
CİLDİ TAZELER VE AKNE OLUŞUMUNU AZALTARAK YOK EDER!
KAN AKIŞ HIZINIZ ARTAR!
ASTIM HASTALIKLARINDA GELİŞEN AKCİĞERLERDE OLUŞAN ENFEKSİYONU YOK ETMEDE SON DERECEDE ETKİLİDİR!
BAĞIRSAK SİSTEMİNİN ÇALIŞMASINI HIZLANDIRIR!
ENERJİ VERİR!
EN ÖNEMLİSİ YAĞ YAKIMINI HIZLANDIRARAK KALICI KİLO VERMENİZİ SAĞLAR!
*** Bu yazdığım karışımı başka yerde arasanız da bulamayacaksınız. Çünkü 98 yaşında hiçbir hastalık yaşamadan vefat eden bir otacının yani dedemin el yazması defterinden bulduğum bir tariftir.
***Spor yapmaya, düzenli beslenmeye vaktiniz yoksa eğer belirttiğim şekilde karışımı içmenizde kilo vermenizi sağlayacaktır.
*** Daha önceki yazılarımda anlattığım beslenme ve spor programının yanında bu karışımı kullanmanız halinde 20 ile 28 kilo kadar verebilirsiniz. Yakınlarım, başta annem ve kilolu arkadaşlarımda bendeki değişimi fark ederek denediler ve 20- 22 - 30 gibi ciddi ve sağlıklı kilo kayıpları yaşadılar.
***Özellikle belirtmem gereken şu; karışımı içtiğiniz sürece çok uzun saatler açlık hissetmeyeceğiniz için sakın daha çok zayıflama uğruna yemek yememeye kalkışmayın. 3 ana öğün mutlaka tüketilecek. Maksadımız sağlığımızdan olmak değil.

Eki Görüntüle 869883

Bu konuda daha ayrıntılı bilgi almak ister ve sorularınız olursa sizleri bloğuma bekliyorum.:KK42:

Zayıflıyoruz: 3 Ayda 24 Kilo Verdiren Mucize Formül!!!

bende denemek istiyorum bu kürü ama asidik özelligi cok fazla bi kür. oyüzden ne nasıl olacak bilemıyorum. 1 ayda aniden 8 kilo verince oram buram sarkarmı diyede düşünmeden edemıyorum ki hiç istemedigim bi olay bu.

ayda 8 kilo normalde vermek için 2 ayımı alabilirdi.. ama 1 ayda vermek bu kiloyu tabiki bunu düşünmesi bile beni heveslendirdi.. bi zararı olurmu mideme dokunur mu bilemıyorum.. tek emin olarak size söyleyecegim şey fazla acı tüketmeyin bu kürü uygularken...

umarım kalıcı ve sarkmadan kilo verebilirim bu kür ilee....

• Ben bu kuru1 hafta uygulayabildim 5 gunde 1 kilo vermistim sonra kizimla ilgili skntlarm olunca unuttym atlad bugun tekrar basladim funda hanimin kendi sayfasinda uygulayanlar var biri ayda 10 kilo vermis biri haftada 2 kilo vermis ise yariyor anlayacaginiz spor ve diyetle desteklemek lazim ben sporsuz dyetsiz 1 verdysem onlarida ekleynce 2 gder sanirim

Bu bayanın blog sayfasını okudum evet belki ödem atmasında metabolizma hızlanmasına yardımcı olmuş olabilir bu kür ama bu bayan günde 10 bin adım ve diyette yapmış sadece bu kürü yaparak zayıflamamış ki bence spor yapmayacaksanız umut bağlamayın

Karatay diyetiyle desteklerseniz ise yariyor ben bir turlu duzenli kullanamadin 2 gundur duzenli kullanmaya basladm 700 gram vermisim ins devam edebilirim hep unutuyrun :KK12:karatayi da tavsiye ederim valla ben bir oturusta catlayana patlayana kadar abur cubur yerdim buyuk boy yas pastayi catal catal bitirirdim ama bu dyet o kadar tok oluyorun ki aklima abur cubur gelmiyor bile :kk77::KK49:

X