eski halime dönmek istiyorum..

busecik23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2011
81
0
kızlar merhaba 1 kasımda doğum yaptım. genel anestezi ile sezeryan oldu. ancak kafama takılan birşeyler var. dikişlerimde çok şükür herhangi bir acı yok ama hala ipler duruyor iyileşmedi yani ve karnım göbegim çok acıyor sanki çürür de dokununca acır ya öyle bir acı. aynı acı belimde kuyruk sokumu bölgemde de var. sanki çürümüş gibi bakıyorum bir şey yok görünürde ama dokununca ezilmiş bir yeri elliyor gibiyim. sezeryan sonrası normal mi bu duruum ve daha ne kadar sürecek? kot falan giyemiyorum karnımdaki bu acıdan dolayı ve bu dikişler ne zaman iyileşecek?** eski halime dönmek istiyorum bir an önce :44:

ALLAH sağlıkla buyutsun yavrunu cnm. benımde 2,5 ay oldu sezeryanla doğum yapalı. 2 hafta yataktan kalkamadım okadar kotuydum. dikiş yerlerım sankı bıçaklanır gıbı acıyordu çok zordu 2 hafta
ipler demişsin ne ipi.yapıştırma değilmi yada şöyle soylıyeyım ipler görunuyomukı...benım ip felan yoktu. köşeleri düğüm oldu o yuzden oraları daha cok acır dedıler. ama görunurde ip yoktu yanı.karnımda değilde kesinin olduğu dikiş yerlerım çok acıdı benımde. 1 ay hamıle kılotlarımı gıydım dikişime gelmesın dıye

ALLAH sağlıkla buyutsun yavrunu cnm. benımde 2,5 ay oldu sezeryanla doğum yapalı. 2 hafta yataktan kalkamadım okadar kotuydum. dikiş yerlerım sankı bıçaklanır gıbı acıyordu çok zordu 2 hafta
ipler demişsin ne ipi.yapıştırma değilmi yada şöyle soylıyeyım ipler görunuyomukı...benım ip felan yoktu. köşeleri düğüm oldu o yuzden oraları daha cok acır dedıler. ama görunurde ip yoktu yanı.karnımda değilde kesinin olduğu dikiş yerlerım çok acıdı benımde. 1 ay hamıle kılotlarımı gıydım dikişime gelmesın dıye

ya siyah siyah ip gibi bişiler var yapıstırmamaı onlar ve baş ve bitiş kısımları benimde çok ayakta kalınca acıyor. ben hemen ayaklandım çnkü bebeğim sarılık oldu, hastaneye gide gele bi baktım ağrı acı kalmamış ama durdukca çıkacak sanırım acısı :18:

ya siyah siyah ip gibi bişiler var yapıstırmamaı onlar ve baş ve bitiş kısımları benimde çok ayakta kalınca acıyor. ben hemen ayaklandım çnkü bebeğim sarılık oldu, hastaneye gide gele bi baktım ağrı acı kalmamış ama durdukca çıkacak sanırım acısı :18:

benımde sarılık oldu ustelık hastanede yattık ama acıdan ağladığımı bılıyom malesef.benım sıyah sıyah bışeyler yoktu cnm.sadece kesi izi vardı

Canım bende 10 Kasımda genel anestezi ile sezeryan oldum. Aynı tarif ettiğin sıkıntıları bende yaşıyorum. Dikişlerin olduğu yer haricinde karnıma dokununca çürümüş gibi hissediyorum, çok acıyor. Birde inanılmaz kaşınıyor. Göğüs kafesim ve kaburga kemiklerimde aynı şekilde acıyor. Özellikle sağıma yattığımda yerimden kalkmakta güçlük çekiyorum. Bugün tam 15 gün oldu daha ne kadar böyle devam edecek bende merak ediyorum. Keşke normal doğum yapabilseydim. Etrafımdaki insanlara bakıyorum sezeryanla doğum yapanlara göre daha çabuk ayaklandıklarını görüyorum.

X