Saç Rengi ve Saç Boyama Garnier Olia Serisi kullanan?

tinnykitty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2013
42
2
Kızlaar bugün alışverişe çıktım birde baktım Garnier olia diye amonyaksız tamamen doğal bir seri çıkarmış tamda boya almaya çıkmıştım ama cesaret edemedim almaya :/ Dedim renk tutarmı saçın rengini koyulaştırırmı emin olamadım tabi birde çok renk seçeneği yoktu saçları besleyeceğinden kuşkum yok ama ya saçın rengini koyu yaparsa dedim almadım ama kullanan varsa lütfen paylaşsın baktım bu boyayla ilgili konu yok bende açayım dedim haberi olmayanlarda öğrenmiş olur bu sayede

$garnier_olia_colour_chart_ireland_2.jpg

$garnier_olia_colour_chart_pack_shots_ireland_2.jpg

$Garnier_Olia_LT_292339309.jpg

eveet bende bugün nette araştırırken buldum . Bununla boyamaya karar verdim . 4-0 veya 3-0 numarasına .

eveet bende bugün nette araştırırken buldum . Bununla boyamaya karar verdim . 4-0 veya 3-0 numarasına .

Sonucu burada paylaşabilir misin deneyenlerin deneyimlerini bilelim bende anneme alacağım kendi saçım açık koyulaşsın istemiyorum o yüzden korkuyorum sanki ama bende açık kahve tonunu alacağım sanırım yada bakırını benim saçlarım altın karamel sanırım bakır daha yakın olur.

kızlar sarıya boyatmak ıstıorm ama cok korkuyorum fıkırleır nız nelerdır.ben baslık acamadım burdan yazıom o sebebden:KK43:

senin istediğin renk biraz zor bir renk ama sakın kuaföre gitme evde yapabilirsin öncelikle

bu boyayı alıyorsun saçlarına uyguluyorsun

$PALETTE-DELUXE-ME3-RoFLE-SETi-11_5916_1.jpg

bu röfle serisidir sen röfle şeklinde değil tamamına uygula saç tonun ne bilmiyorum ama bu saçlarını kahve turuncu tonlarında açacak hemen ardından

$palette-kullu-acik-sari-10-1-800x800.jpg

bununla boyarsan istediğin rengi elde edebilirsin ama açtıktan sonra 1 gün veya 2 gün bekleyebilirsen saçların için daha sağlıklı olur umarım faydası dokunur palette önermemin sebebi ise rengi daha güzel veriyor ve saçı az derecede yıpratıyor şimdi bende bu garnierin olia serisini merak ediyorum ama sen sarı istiyorsun o serinin sarıları açıkmı tutar koyumu bilemem ama sen ilk sarı işleminde kesinlikle palette kullan sonrasında zaten istediğini kullanabilirsin :21:

Kızlaar bugün alışverişe çıktım birde baktım Garnier olia diye amonyaksız tamamen doğal bir seri çıkarmış tamda boya almaya çıkmıştım ama cesaret edemedim almaya :/ Dedim renk tutarmı saçın rengini koyulaştırırmı emin olamadım tabi birde çok renk seçeneği yoktu saçları besleyeceğinden kuşkum yok ama ya saçın rengini koyu yaparsa dedim almadım ama kullanan varsa lütfen paylaşsın baktım bu boyayla ilgili konu yok bende açayım dedim haberi olmayanlarda öğrenmiş olur bu sayede

Eki Görüntüle 872809

Eki Görüntüle 872810

Eki Görüntüle 872811

eğer açıcı kullanacaksanız ve saçınızı sarı tonunda açabilirseniz bu boyanın sarı serileri kesin tutar ve saçınız daha az yıpranmış olur

tenım cok beyaz.galıba baska bı renk dusunmelıyım .yıne fıkırlerınızı alıcm hangısı olsun dıe :))) takıpde kalın :KK54::KK54::KK54::KK54:

Canımm bende senin gibi sarı meraklısıydım sarı yaptım ama saçlarım rezil oldu kuaföre gittim üstelik baya iyi bir kuaföre bakımda yaptırdım ama saçlarım dayanmadı resmen plastik gibi oldu o toz açıcı saçı rezil ediyor boya ile saçını evde kendin aç hem kuaföre vereceğin paraya yazık hem senin kendin yapman daha mantıklı tabi yine sen bilirsin
bu sarı halimdi
$971981_4237765521913_318497077_n.jpg

buda altın karamel

$1391738_395884983873160_1191232954_n.jpg

Eklentiler

• $7996_434797409959812_1268178878_n.jpg
    $7996_434797409959812_1268178878_n.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 5.155
  • $palettedeluxsacboyasialtinkaramel755416190.jpg
    $palettedeluxsacboyasialtinkaramel755416190.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 16.554
eğer açıcı kullanacaksanız ve saçınızı sarı tonunda açabilirseniz bu boyanın sarı serileri kesin tutar ve saçınız daha az yıpranmış olur

benim kendi rengim var aslında ama amonyaksız ya bu boya emin olamadım işte rengi koyu tutar diye benim saçlarım altın karamel zaten altın karamel rengide mevcur değil en yakın sanırım altın kahve ve bakır var benim saçıma ama koyulaşsın istemiyorum zaten açıcıdan nefret ediyorum. Kullandınızmı bu boyayı yada çevrenizde kullanan varmı?

Canımm bende senin gibi sarı meraklısıydım sarı yaptım ama saçlarım rezil oldu kuaföre gittim üstelik baya iyi bir kuaföre bakımda yaptırdım ama saçlarım dayanmadı resmen plastik gibi oldu o toz açıcı saçı rezil ediyor boya ile saçını evde kendin aç hem kuaföre vereceğin paraya yazık hem senin kendin yapman daha mantıklı tabi yine sen bilirsin
bu sarı halimdi
Eki Görüntüle 874164

buda altın karamel

Eki Görüntüle 874165

boya ıle acmaya calıstıkca daha cok yanar dıyorlar . acıcıcmı cok yakıo boya mı :KK70: şimdi ?

sarı rengin tutması için, hele de bu amonyaksız boya söz konusu olduğunda zemin renginizin oldukça açılmış olması lazım. bunu isterseniz oryal kullanmadan, amonyaklı bir boyanın ekstra açık sarı tonlardan biriyle yaparsınız (ama oryal kadar etkili açmaz, belki tekrarlama da gerektirebilir); ya da direk oryalle tek seferde saçınızı açarsınız. son olarak da üstüne bu boyadan istediğiniz bir sarı tonu boyarsınız...

Son düzenleme:
kızlar ben 4-0 a boyadım. siyah saçı çok sevdiğim için . ilk defa boyadım saçlarımı ama çok doğal ve güzel oldu . Ayrıca boyarken kokusuda hiç yok. Hatta güzel kokuyo bile diyebilirim . Çok araştırdım boyaları ilk kez boyucağım için. En doğal ve güzel bu . Ben tavsiye ederiim

kızlar bişey sorucam bu konuda tecrübesiz olduğum için . Bu boyanın 4-0 koyu kahve mi daha koyu çıkar . Yoksa 3-0 (siyah) ve 5-0 (kahve) karışımımı.

merak ettiğim şu ben kendi saç rengime dönmek istediğimden sordum kuaföre ne ile boyamalıyım diye 7.1 dedi ama bunun 7.1i sanki sarı gibi duruyor
yani diğer markaların 7sinden daha açık görünüyor resim öyle mi olur acaba? :18:

merak ettiğim şu ben kendi saç rengime dönmek istediğimden sordum kuaföre ne ile boyamalıyım diye 7.1 dedi ama bunun 7.1i sanki sarı gibi duruyor
yani diğer markaların 7sinden daha açık görünüyor resim öyle mi olur acaba? :18:

SACLARIN küllü mü . 7.1 e bı yakınımın sacını boyadık kendı rengı olsun dedık.kuaför boyadı gercide. kızın kenndı sacıyla alakası yoktu meger adam küüllü dediğimizi duymamıs

Eki Görüntüle 876549 su renk olmustu küllü dedik 7.1 e boyadım bu oldu fılan dedıydı :S küllü dediğinizi duymadım extra küllü katardım yoksa dedi. extra lküllü nasıl katcakdı bılmıom. gri mavi fılan katılıomus heralde ondanmı katcakdıki iyice kullu gozuksun dıe. ıgrenc bı renk kulluyle alakası olmayan bı renk cıktıda ortaya :S markası garnıer deıldi belkide bilmiom :KK43:

X