Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

bende çalışyorum 2 yaşında oğlum var 17:30 da çıkıyorum. 7 de evdeyim :KK43:

bizim babye de annem bakıyorum ama bin rica bin minnet:KK43: seneye bende kreş düşünüyorum

bu arada akşama yemeğim de yok :KK43:

Merhaba bende calısan anneyim
3.5 yasını bıraz gecmıs bır oglum var
sabah 8 ıs bası aksam 17 paydos
6'da evdeyım
özel sektor lojıstık bolumundeyım

Kzım büyüdükce işe gitmemi istememeye başladı sabah ayrı akşam ayrı tantana.şunun annesi yanında bunun annesi neden işe gitmiyor.maaşı alınca paraları eline veriyorum bak kızım ben bunun için işe gidiyorum hadi sayalım diyorum hoşuna gidiyor yalnız bıraktığım içinde hafta sonu biraz şımartıyorum ama çok asileşti hırçınlaştı ne ypmalıyım bilmiyorum:26::26:

bende çalışyorum 2 yaşında oğlum var 17:30 da çıkıyorum. 7 de evdeyim :KK43:

bizim babye de annem bakıyorum ama bin rica bin minnet:KK43: seneye bende kreş düşünüyorum

bu arada akşama yemeğim de yok :KK43:

benimde evim işe uzak 17,00 da çıkıyorum 18,30 da evdeyim yolda daha çok yoruluyorum:KK43:

4,5 ve 5,5 yaşında iki kız çocuğu annesiyim, haftanın 5 günü sabah 8 akşam 17:30 çalışıyorum ve son derece yoğun bir tempodayım, sık sık seyhatlerim de oluyor maalesef ailem rahmetli, kv'de ile görüşmüyoruz. Eşimle mart ayında boşandık 1 aydır da acaba affetsem mi bir şeyler düzelmiş mi modunda tekrar görüşüyoruz. Her sabah kızlarımı işe gelmeden önce servislerine teslim edip kreşe gönderiyorum ve sonra kendim işe geliyorum.

Hepinize sevgiler...

4,5 ve 5,5 yaşında iki kız çocuğu annesiyim, haftanın 5 günü sabah 8 akşam 17:30 çalışıyorum ve son derece yoğun bir tempodayım, sık sık seyhatlerim de oluyor maalesef ailem rahmetli, kv'de ile görüşmüyoruz. Eşimle mart ayında boşandık 1 aydır da acaba affetsem mi bir şeyler düzelmiş mi modunda tekrar görüşüyoruz. Her sabah kızlarımı işe gelmeden önce servislerine teslim edip kreşe gönderiyorum ve sonra kendim işe geliyorum.

Hepinize sevgiler...

senin durumun daha vahim maaşın iyi yetiyor ikisinin kreşine.allah kolaylık versin arkadaşım
bu arada herkes 2ci şansı hakeder ama iyi düşün yaşadıklarınıöle karar ver

mrh bayanlar iki çocuk annesi ve çalışan bir bayan olarak bende sohbetinize dahil olmak istedim.

günaydın bugün kimler çoook yogun
emlak vergisi zon 5 gün çook yogunum
bir kahve ısmarlayan?

yoğun gibi görünemesemde aslında çok yoğunum :)

aslında evdeki işleri düşününce daha da yoğunum sanki :)

aaah bende çay içiyorum, ısmarlayabilirim :):KK17:

Hepinize sevgiler...

takdir ettim. 2 çocuk ve iş hayatı süper. bi de eş yok maşallah.

şimdi evlensem 1 kere diil 1000 kere düşünürdüm. eşim çok mu zor hayır ama... evlilikten çok şey öğrendimm

mrh bayanlar iki çocuk annesi ve çalışan bir bayan olarak bende sohbetinize dahil olmak istedim.

mrb hoşgeldin o zaman gün boyu stresimizi akşam ne yapacağımızı eş ve çocuklara yetememeyi vb burada konuşalımmm

günaydın bende özel sektörde muhasebe bölümündeyim 3 yaşında bir oğlum var sabah 8 akşam 5:30 da çıkıyorum..çocuğuma kv bakıyor ama seneye kreşe vericem bende

mrb hoşgeldin o zaman gün boyu stresimizi akşam ne yapacağımızı eş ve çocuklara yetememeyi vb burada konuşalımmm

teşekkür ederim hoşbulduk,eş ve çocuklara yetememek gerçekten insan bazen çıldıracak gibi oluyor,her gün koşuşturma içinde geçiyor ayrıca 1.sınıfa giden bir kızım var ona okuma yazma öğretmek te genelde bana kalıyor eşim vardiyalı çalışıyor çoğu zaman birbirimizin yüzünü bile göremiyoruz.:KK50:

X