Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

annene söyle 9 doğurdum yeter artık biran önce hallet şu işi de :KK53::KK53:

yaa benim aklıma ne geldi şimdii :26: benim ayrıldıgımızı anneme ne zaman söylemem lazım :KK53: bide babama açıklamak lazım, adam bıktı benden yaa bu kaçıncı oldu offff :KK14:

diyorum diyorum da sanki beni oyalamaya çalışıyor ama ben yemem:KK53:
ayrıca nerden ayrılmış oluyorsunuz ki hele bi dur daha hiç bir şey netleşmiş değil be canım..
ama eğer öyle bişey olursa da uzatmadan dersin, çünkü soracaklar falan sen üzülürsün:KK14:

Bende öyle duydum zaten kesin bilgi yok hep duyduklarımız çok merak ediyorum nasıl atlatacağım bu günü.. Ya kızlar birde bu kahve olayı biri şekerli biri şekersi derse ne olacak elli kere kahve mi pişireceğim mutfakta ömrüm geçsin istemiyorum:KK30:

büyük ihtimal öyle olacak kuzum şekerli, şekersiz, orta:KK33:
ama zatem kalabalık olmayacakmışsınız bence anlayışlı davranıp öyle çeşit çeşit kahve istemezler..
yine de o gece yardımcıların olacaktır meraklanma:KK55:
ayrıca deminden beri netten şu mendil örneklerine bakıyorum da neler var ya insanlar ne kadar özeniyor..kahve fincan su bardakları bile işlemeli özel:KK23::KK31:

günaydın canlarım cigerlerimmm :KK16::KK16:

diyorum diyorum da sanki beni oyalamaya çalışıyor ama ben yemem:KK53:
ayrıca nerden ayrılmış oluyorsunuz ki hele bi dur daha hiç bir şey netleşmiş değil be canım..
ama eğer öyle bişey olursa da uzatmadan dersin, çünkü soracaklar falan sen üzülürsün:KK14:

biz kızımızı oyalatmayız öyleee, basarız valla kk cak görür gününü :KK47::KK47:

bu sabah anneme çaktırdım biraz canım :26: yani kendisi sordu emrah hakkında hiç bişey söylemiyosun, görüşmüyosunuz da bi sıkıntı mı var diye. ben de yıl dönümünden sonra biraz bozuk aramız, kendini toparlayana kadar da görüşmek istemiyorum dedim :26: yine yalan söyledim yani onu koruyabilmek için, sırf bu yuzden bile affetmek istemiyorum onu :KK19:

annem de sen nasıl istersen öyle olsun, önemli olan senin istedigin dedi. babam bile biliyor ama sıkıntı olacak adam bıktı benden dedim :KK50: babanı tek üzecek şey senin mutsuz bir evlilik yapma ihtimalin o yuzden onu hiç kafana takma, sen kendin ver kararını asla bizi düşünme dedi :26: hayırlısı olsun bakalım :KK31:

günaydın canlarım cigerlerimmm :KK16::KK16:

biz kızımızı oyalatmayız öyleee, basarız valla kk cak görür gününü :KK47::KK47:

bu sabah anneme çaktırdım biraz canım :26: yani kendisi sordu emrah hakkında hiç bişey söylemiyosun, görüşmüyosunuz da bi sıkıntı mı var diye. ben de yıl dönümünden sonra biraz bozuk aramız, kendini toparlayana kadar da görüşmek istemiyorum dedim :26: yine yalan söyledim yani onu koruyabilmek için, sırf bu yuzden bile affetmek istemiyorum onu :KK19:

annem de sen nasıl istersen öyle olsun, önemli olan senin istedigin dedi. babam bile biliyor ama sıkıntı olacak adam bıktı benden dedim :KK50: babanı tek üzecek şey senin mutsuz bir evlilik yapma ihtimalin o yuzden onu hiç kafana takma, sen kendin ver kararını asla bizi düşünme dedi :26: hayırlısı olsun bakalım :KK31:

:KK52:yanlışlık oldu heralde ciğerim anam beni oyalamaya çalışıyor anam.. babama konuyu açmak için..:KK33: yoksa benimkine kalsa yarın jet nikahı kıyalım..
annen ne kadar manytıklı konuşmuş sen neden babanı takıyorsun ki Allah korusun evlendikten sonra bu yüzünü görseydin daha mi iyi..
hem nişan falan da yok çokda dillenmemiştir o yüzden bi gün bitse bile boşver üçüncü kişileri sen mutluluğuna bak..:KK34:

:KK52:yanlışlık oldu heralde ciğerim anam beni oyalamaya çalışıyor anam.. babama konuyu açmak için..:KK33: yoksa benimkine kalsa yarın jet nikahı kıyalım..
annen ne kadar manytıklı konuşmuş sen neden babanı takıyorsun ki Allah korusun evlendikten sonra bu yüzünü görseydin daha mi iyi..
hem nişan falan da yok çokda dillenmemiştir o yüzden bi gün bitse bile boşver üçüncü kişileri sen mutluluğuna bak..:KK34:

annen oyalıyorsan annesi basarız diyecegim ama o da ayıp olacak sanıırm :KK36: daha bugun perşembe bu hafta bitmedi, annen,in konuşmak için zamanı var bence, bakalım inşallah hallolcak az kaldı az :KK31:

daha önce nişandan döndüm ya b i kere, şimdi de bu babama bile gitti, geri kalan kimseyi takmıyorum da babamı yeniden üzecekmişim gibi geliyor sanki :KK14:off ne bitmez çilem varmış benim :KK14::KK14:

büyük ihtimal öyle olacak kuzum şekerli, şekersiz, orta:KK33:
ama zatem kalabalık olmayacakmışsınız bence anlayışlı davranıp öyle çeşit çeşit kahve istemezler..
yine de o gece yardımcıların olacaktır meraklanma:KK55:
ayrıca deminden beri netten şu mendil örneklerine bakıyorum da neler var ya insanlar ne kadar özeniyor..kahve fincan su bardakları bile işlemeli özel:KK23::KK31:

di mi di miii :KK31:

ben damat kahvesinin fincanına bi kurdele bağlıycamm şöyleee :KK31:

Eki Görüntüle 1084706 Eki Görüntüle 1084711 Eki Görüntüle 1084720

annen oyalıyorsan annesi basarız diyecegim ama o da ayıp olacak sanıırm :KK36: daha bugun perşembe bu hafta bitmedi, annen,in konuşmak için zamanı var bence, bakalım inşallah hallolcak az kaldı az :KK31:

daha önce nişandan döndüm ya b i kere, şimdi de bu babama bile gitti, geri kalan kimseyi takmıyorum da babamı yeniden üzecekmişim gibi geliyor sanki :KK14:off ne bitmez çilem varmış benim :KK14::KK14:

haftasonu cumartesi düşünüyorduk aslında ben işteyken söyleyecek, akşama da ablam eniştem gelip destek çıkar diye ama düğün var ablamın arkadaşının ve benimde gitmem gerek tanıyorum..off ya plan suya düştü pazarda olmaz izinliyim :18:
hiç öyle düşünme kısmetin böyleymiş gerçi bizde ayrılmışsın gibi konuşuyoruz hiç bişey bellii değil ki daha pazara 3 gün var:KK19::18:

Son düzenleme:
afiyet bal şeker olsun en münasibi:KK53::KK53:

he heeee :KK9:

bu arada şu çikolataya da bayıldımmm :KK16: istemeye gelirken bundan istiyim ben de bariii :KK16: sözde gelirken kendisi yaptırır zevkine göre :KK31:

$kiz-isteme-c3a7ikolatasi.jpg

bende görmüştüm buna benzer bişey değişikmiş:KK55:
şimsdi sözde de nişanda da böyle süslü çikolatalar geliyor öyle mi:KK76:

yok, bizim (nasip olursa) isteme ayrı bir günde olacak - ee doğal olarak istemeye gelirken çiçek-çikolata lazım :KK1:

sözü ayrı bir gün istiyorum, ee o zaman da gelirken boş gelinmez, yine çiçek-çikolata lazım

nişanı evde istemiyorum ben, dışarda bi yerde istiyorum, o zaman olmaz çiçek ya da çikolata :KK9:

yani bana bi istemeye gelirken gelsin, bir de söz kesiminde gelsin :KK16:

bizim de yazın tanışma, söz, nişan olacak, öbür yaza da düğün olacak inşallah :)
ikisi arasında zaman fazla olduğu için çeyiz, eşya kısmını seneye ayırdım yaza kadar ne yapsam ki :)

nasıl giyinmek lazım :) güzel söz tepsisi filan nerden alabilirim ki??

canım mrb oncelıkle sımdıden hayırlı olsun eger dusunursen soz yastıgı nısan yastıgı yada tepsısı begendıgın modelde hazırlayabılırım. Uygun fıyatla . Yakın zaman ıcınde ewlendım bende :) nısan kadehı dusunursen onlarında resmını atarım . Cok uygun fıyatlarla.

di mi di miii :KK31:

ben damat kahvesinin fincanına bi kurdele bağlıycamm şöyleee :KK31:

Eki Görüntüle 1084706 Eki Görüntüle 1084711 Eki Görüntüle 1084720

bunları ben de çok begeniyorum yaa çok güzeller :KK16:

haftasonu cumartesi düşünüyorduk aslında ben işteyken söyleyecek, akşama da ablam eniştem gelip destek çıkar diye ama düğün var ablamın arkadaşının ve benimde gitmem gerek tanıyorum..off ya plan suya düştü pazarda olmaz izinliyim :18:
hiç öyle düşünme kısmetin böyleymiş gerçi bizde ayrılmışsın gibi konuşuyoruz hiç bişey bellii değil ki daha pazara 3 gün var:KK19::18:

hay allah yaaa :KK53::KK53: pazartesi akşam mı olsa o zaman :44: daha fazla erteleme canım yaa :26:

he heeee :KK9:

bu arada şu çikolataya da bayıldımmm :KK16: istemeye gelirken bundan istiyim ben de bariii :KK16: sözde gelirken kendisi yaptırır zevkine göre :KK31:

Eki Görüntüle 1084824

sen ne zaman konuşacaksın canım babanla :26:

X