Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu oğluma bebek odası almak istiyorum

eserix

Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
46
0
34
merhaba anne ve anne adayları.doğacak olan oğluma bebek odası arıyorum.istanbul avrupa yakasında bildiğiniz mağazalar var mı kaliteli ve uygun fiyata bulabileceğim.teşekkürler :emir_bebek::nazar:

herkesler bakmış bakmış ama kimsecikler yorum yapmamış.:KK43:bugün bakmaya çıkıcam ama kafamda hiçbiyer yok nerde bakıcam ne bulucam kısmet

Son düzenleme:
aldım ben canım nihayet.çok gezdim ama buldum uygun bi oda takımı.hayırlısıyla 20 gün içinde gelicek.belki sizinde işinizi görür ismini vereyim.eyüp modesa da özgel mobilyadan aldım.büyüyen beşik şifonyer dolap yatak uyku seti cibinlik oyun konsolu hepsi 2500 liraya anlaştık.mobilyaları gerçekten çok güzeldi. inşAllah sizinde işinize yarar :)

aldım ben canım nihayet.çok gezdim ama buldum uygun bi oda takımı.hayırlısıyla 20 gün içinde gelicek.belki sizinde işinizi görür ismini vereyim.eyüp modesa da özgel mobilyadan aldım.büyüyen beşik şifonyer dolap yatak uyku seti cibinlik oyun konsolu hepsi 2500 liraya anlaştık.mobilyaları gerçekten çok güzeldi. inşAllah sizinde işinize yarar :)

Aslında resim koyabilirsen çok sevinirim

$dolap.jpg

$yatak.jpg

$þifonyer.jpg

Eki Görüntüle 963407

canım 2 kapılı dolap varya ilk resim renk model onu beğendim.diğer resimdeki yatak ve şifonyerin modelleri aynı renkleri iki kapılı dolaba göre yapılıcak.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 963404

Eki Görüntüle 963405

Eki Görüntüle 963406

Eki Görüntüle 963407

canım 2 kapılı dolap varya ilk resim renk model onu beğendim.diğer resimdeki yatak ve şifonyerin modelleri aynı renkleri iki kapılı dolaba göre yapılıcak.

canımm bunlar çok güzelmiş ya bende anadolu yakasındayım ama aynı araştırmanın içindeyim bebeğimin cinsiyetini yeni öğrendim sayılır ama zaten aklımda sade bir mobilya vardı bu şekilde fiyatı çok uygun geldi bana görüntülerde çok güzelmiş cidden bende gidip baksam diye düşünüyorum ya :) cibinlik dediğin beşiğin tül kısımları içinde oluyor mu :)

Eki Görüntüle 963404

Eki Görüntüle 963405

Eki Görüntüle 963406

Eki Görüntüle 963407

harika..tam da benim baktığım model bayıldım.benm de oğlum olcak bu tarz baktım.yatak büyüyenden sanırım.10 15 yıl kullanılır bu oda...benm baktıklarımdan biri 4750 biri 3750 demişti...siz kaça aldınız hayırlı olsun güle güle kullanın.

canımm bunlar çok güzelmiş ya bende anadolu yakasındayım ama aynı araştırmanın içindeyim bebeğimin cinsiyetini yeni öğrendim sayılır ama zaten aklımda sade bir mobilya vardı bu şekilde fiyatı çok uygun geldi bana görüntülerde çok güzelmiş cidden bende gidip baksam diye düşünüyorum ya :) cibinlik dediğin beşiğin tül kısımları içinde oluyor mu :)

evet canım tülü uyku seti yatagı herşeyi içinde.valla bende çok gezdim çok araştırdım sonunda keseme göre uygun bi yer buldum.gidip görmende fayda var istersen önce maskoyu gez daha sonra modesaya git.ayrıca çok kaliteli taş gibi bi takım :) adama verdiğim para helal-u hoş olsun :)

harika..tam da benim baktığım model bayıldım.benm de oğlum olcak bu tarz baktım.yatak büyüyenden sanırım.10 15 yıl kullanılır bu oda...benm baktıklarımdan biri 4750 biri 3750 demişti...siz kaça aldınız hayırlı olsun güle güle kullanın.

ben 2,500 aldım.yatak büyüyenden.ayrıca büyüyen beşikte alttaki çekmeceli bölmeyi çekince içine büyük yatak koyup kullanabilirsiniz.bu rengide bi sonraki meleğim kız olursa abisinin takımını kullanır diye seçtim.Allah izin verirse bu takım dediğin gibi 10-15 yıl kullanılır.mobilyası çok kaliteli.

odam dün geldi kızlar ama henüz silip yerleştirmedim biraz mobilya kokusu çıksın diye havalandırıyorum.ama yinede sizinle paylaşmak istedim resimleri.bu oday turkuaz yada mavi aksesuarlar taktıkmı çok sıcak bi oda olur diye düşünüyorum. :emir_bebek::nazar:
$dolappp.jpg
$büyüyen beþik.jpg
$þifonyerrr.jpg
$uyku seti ve duvar rafý.jpg
$oyuncak sandýðý sandalye modelli.jpg
Eki Görüntüle 978540

Son düzenleme:
X