Kontakt Lens Hidrocor mel resimliiii

scorpion_22

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
146
27
Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta Arzu hanım dan hidrocor mel satın aldım. Hayatımda gördüğüm en doğal duran lens diyebilirim. Ancak 10 yıldır mavi lens kullanan biri olarak yeşile alışamadım :KK50: Sadece bir kez kullandım, almak isteyen olursa uygun fiyattan vereceğim. Mel yerine maviye dönük icemint yada grafite almak istiyorum. Resimler ektedir. Gün ışığında flashsız çekilmiştir. BilginizeEki Görüntüle 876803 Eki Görüntüle 876804 Eki Görüntüle 876805 Eki Görüntüle 876806 Eki Görüntüle 876807

Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta Arzu hanım dan hidrocor mel satın aldım. Hayatımda gördüğüm en doğal duran lens diyebilirim. Ancak 10 yıldır mavi lens kullanan biri olarak yeşile alışamadım :KK50: Sadece bir kez kullandım, almak isteyen olursa uygun fiyattan vereceğim. Mel yerine maviye dönük icemint yada grafite almak istiyorum. Resimler ektedir. Gün ışığında flashsız çekilmiştir. BilginizeEki Görüntüle 876803 Eki Görüntüle 876804 Eki Görüntüle 876805 Eki Görüntüle 876806 Eki Görüntüle 876807

ben anlamadım galiba kullanılmış lens mi satıyosunuz

Kullanılmış demeyelim. Deneme amaçlı takıldı. Zaten dikkat ederseniz diğer gözümde mavi lenslerim mevcut. Almak yada icemint ile takas yapmak isteyen olursa iletişime geçebilir.

bu o sarı renk olan lenslerden mi. ne kadara satıyosun

neden satıyorsunuz???

ben de aynı üründen alıyorum 190 tl artı kargo ücretiyle alıyorum
dolar artınca zam gelmiş :KK43:

X