Gitar mı? Voleybol mu?

afitap06

Her şey güzel olacak :)
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2013
2.837
1.165
Merhaba kızlar ben 17 yaşındayım seneye sınava gireceğim 4 yıl profosyonel pasör mevkiinde oynadım fakat kaslarım oynamama izin vermedi.Şuan antrönörüm geri dönmemi istiyor fakat ben üniversitede Fb kulübünde devam etmek istiyorum aynı zamanda evde Monarch marka klasik gitar var hiç çalmayı bilmiyorum sizce gitar kursuna mı yazılsam sesimde güzel okulda söylüyorum hem çok yorucu bir aktivite değil sanırım gitar çalanlardan yorum bekliyorum lütfen çok kararsız kaldım :KK24:

Şimdiki aklım olsaydı hayatta voleybolu bırakmazdım.9 sene oynadım.Solak smaçördüm.Şimdi okadar özlemini çekiyorum ki..Voleybolu bırakma.

Şimdiki aklım olsaydı hayatta voleybolu bırakmazdım.9 sene oynadım.Solak smaçördüm.Şimdi okadar özlemini çekiyorum ki..Voleybolu bırakma.

Ama kaslarımda çok fazla çekme oluyor korkuyorum artık :/ Bende voleybolu çok seviyorum bilirsiniz nasıl bir şey oldugunu üniversitede geç mi kalırım sizce Fb seçmelerinde beğenmişlerdi beni :/

Ama kaslarımda çok fazla çekme oluyor korkuyorum artık :/ Bende voleybolu çok seviyorum bilirsiniz nasıl bir şey oldugunu üniversitede geç mi kalırım sizce Fb seçmelerinde beğenmişlerdi beni :/

Çok çok geç kalırsın.Bak cok yakın komsumuzun oglu orta okul ve liseyi burslu ıstanbulda okudu.Okyanus kolejınde ve bu sırada Galatasarayın alt yapısındaydı.Maclara cıkıyordu yıldızlarda.Lıse bıttı iş bitti.Galatasaray devam etmedi yoluna.Noldu? Şimdi karadenızde belediye takımında oynuyor.Yanı demem o kı unıversıtede senın gibi çok fazla alternatıf var.Sıyrılmak aralarından cok zor.Saglıgın da onemlı tabii.Uzerıne dus bıraz su kas problemının.

Çok çok geç kalırsın.Bak cok yakın komsumuzun oglu orta okul ve liseyi burslu ıstanbulda okudu.Okyanus kolejınde ve bu sırada Galatasarayın alt yapısındaydı.Maclara cıkıyordu yıldızlarda.Lıse bıttı iş bitti.Galatasaray devam etmedi yoluna.Noldu? Şimdi karadenızde belediye takımında oynuyor.Yanı demem o kı unıversıtede senın gibi çok fazla alternatıf var.Sıyrılmak aralarından cok zor.Saglıgın da onemlı tabii.Uzerıne dus bıraz su kas problemının.

Haklısınız aslında harcanma ihtimalim çok yüksek üniversitede ki benim boyum çok uzun değil..Belki şuan bile geç kalabilirim..Pazartesiye kadar uzun düşünüp karar vereceğim şuan okul takımımız Türkiye finallerinde okul hocamda çabuk karar ver haftaya Ankaraya gidilecekmiş..of oof :KK43:

ne gitar çaldım ne voleybol oynadım o yüzden pek öneride bulunamıcam ama şunu söyliyebilirim ki voleybolcu kızlara hep imrenerek bakmışımdır :KK16:

Voleybol der geçerim. Çok kısa bir süre oynadım ama şuan okadar pişmanımki bıraktığım için. Çok iyi düşün bence.

10 sene kadar hentbolla uğraştım..
İnan bıraktığım için bazen pişmanlık duyuyorum..

Takım arkadaşlarımı , oynadığım kulüp de ki dostlarımı çok özlüyorum..

Sporla ilgilenmek gibisi yok..

Kesinlikle voleybol diyorum..

Bende seninle yaşıtım basketbol oynuyorum 13 yaşından beri boyum 1.80, mevkiim pivot malum YGS LYS sınavları var 1 yıldır oynamıyorum bıraktım arada arkadaşlarla oynuyorum... Üniversite sınavları diyorum, he yok ben salladım onları, spordan ekmek yiyeceğim diyorsan elbette voleybol.. Gitarıda hobi olarak çalabilirsiin ben keman çalıyorum mesela umarım yardımcı olabilmişimdir:KK34:

Bende seninle yaşıtım basketbol oynuyorum 13 yaşından beri boyum 1.80, mevkiim pivot malum YGS LYS sınavları var 1 yıldır oynamıyorum bıraktım arada arkadaşlarla oynuyorum... Üniversite sınavları diyorum, he yok ben salladım onları, spordan ekmek yiyeceğim diyorsan elbette voleybol.. Gitarıda hobi olarak çalabilirsiin ben keman çalıyorum mesela umarım yardımcı olabilmişimdir:KK34:

Sağol canım benim yorumun için :) Ben hem üniversite kazanmak istiyorum ama aynı zamanda voleybol istiyorum ama gerçekten kafam o kadar karmakarışıkki ve çok fazla deplesman oluyor şuan gideceğim kulüp büyük :/

10 sene kadar hentbolla uğraştım..
İnan bıraktığım için bazen pişmanlık duyuyorum..

Takım arkadaşlarımı , oynadığım kulüp de ki dostlarımı çok özlüyorum..

Sporla ilgilenmek gibisi yok..

Kesinlikle voleybol diyorum..

Bende arkadaşlarımı çok özledim :KK5: Sanırım tekrar başlayacağım :)

ne gitar çaldım ne voleybol oynadım o yüzden pek öneride bulunamıcam ama şunu söyliyebilirim ki voleybolcu kızlara hep imrenerek bakmışımdır :KK16:

Olsun canım sağol yorumun için :) Benimde fiziğim güzeldi voleybol oynarken fakat omuzlarım biraz fazla geniş kalçamda genişledi bırakınca :/

Voleybol der geçerim. Çok kısa bir süre oynadım ama şuan okadar pişmanımki bıraktığım için. Çok iyi düşün bence.

Sağol canım :) Bende ilk amatör başlayıp bıraktıgımda pişman olmuştum ama benim hala bir şansım var tabi sakatlanmalarım ardı arkası kesilirse..

Kesinlikle voleybol daha başlığı görür görmez dedim:KK1:
Gitarı çalma demiyoruz hobi olarak yine çal:KK37:

Kesinlikle voleybol daha başlığı görür görmez dedim:KK1:
Gitarı çalma demiyoruz hobi olarak yine çal:KK37:

Haklısınız ama işin sağlık detayına girince çok karışıyor iş :/ Yarın deplasman dönüşü kontroldan geçip kaydımı yaptıracağım :KK16:

X