Göğüs küçültmek için çok kolay ve masrafsız bir yöntem

edasu

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2009
318
24
Arkadaşlar yıllardır göğüsleri küçültmenin yollarını arar dururum.Aslında çok aşırı büyük değil göğüslerim.Toparlayıcıda 80 B kullanıyorum.Ama vücudumun diğer tarafları ( kollarım,bacaklarım,sırtım vs.) göğüslerime göre daha zayıf,daha ince.Yani göğüslerim vücuduma göre büyük geliyor bana.Yıllardır,kremler,bitkisel yağlar,çeşitli egzersizler denedim.Pek bir sonuç alamadım.Bir gün annem ( kendisi 100 kilo ve göğüsleri gerçekten çok büyüktür.) nerden gördüyse bir egzersiz öğrenmiş.Kendisi bunu denemiş ve göğüslerinin küçüldüğünü farketmiş.Sonra bana söyledi.Bende denedim.Eğer düzenli olarak hergün yapılırsa gerçektende olumlu sonuç verdiğini gördüm.Ancak egzersizin bir olumsuz yanı var ki çok fazla sırt ve omuz ağrısı yapıyor.Ama benim tek küçülsünde göğüslerim, ağrıya razıyım diyorsanız yapın derim.Bu arada göğüs küçültmek için bir yöntemi daha araştırıyorum.Eğer kendimde başarılı olur sonuç verirse burada herkesle paylaşırım.Az önce söylediğim egzersizi tarif etmeye çalışayım::Ayakta dik bir şekilde duruyorsunuz.Kollarınız vücudunuzun yanında duracak.Sonra her iki kolunuzuda geriye doğru sallıyorsunuz.Sonra kollarınızı bu sefer öne doğru sallıyorsunuz.Yani kollar bir geriye bir öne doğru hareket edecek.Sanki eller birbirine dokunacakmış gibi.Hatta arkaya ve öne doğru sallarken eller birbirine değiyor zaten.Bu arada göğüslerinizin yukarıya doğru kalktığını da farkedersiniz.Dolayısıyla bu hareket aynı zamanda göğüslerin sarkıklığınıda az da olsa azaltıyor.Göğüsler toparlanıyor kısmen.Annemde bende sırtımız çok ağrıdığı için çok uzun süreli yapamadık.Ama çok daha uzun süreli yapılsa eminim sonuçlar çok daha iyi olur.Üstelik bu egzersiz için bir zaman ayırmanıza bile gerek yok.Evin içinde bir odadan diğer odaya geçerken yürürken de yapabilirsiniz.Uzun egzersizlere ayıracak zamanım yok,estetik olacak param yok diyenler,sırt ve omuz ağrısına tek dayanırım diyenler bence birde bunu denesinler.Umarım işinize yarar arkadaşlar.Yine soracağınız birşey olursa cevaplandırırım.

canım ya ben kareketi tam anlamadım acaba fotografını cekıp yukleyebılırmısın benım acılen kucultmem lazım cunku :18:

X