seven insan sürekli görmek istemezmi ilgili olmazmı neyapmalıyım:(

ya bizim yorumlarımız kendi yaşadıklarımızdan yola çıkarak oluyor. tanımadığımız bi adam seviyor sevmiyor diyemezyiz sen bile bilmezken. hemde 4 günde aik sevgi için çok erken. beklentini düşür illa sevgili oldunuz diye her dk seni düşünemez ki . bırak kendi halina normal hayatına devam et bi şekilde rayına oturur zaten

evlenmeyi düşündüğüm derken konustum onunla i ciddi düsünüyorm ben bu yastan sonra çıkıp ayrılmak istemiyorm dedim ona hem ilk ilişkim olduğu için ilk ve son olsun istiyorum. Sizce sevmiyormu beni seven erkek ilgili olur değilmi

Kollarıda sıvadım sert bir yorum yapabilirim :)
Bak canım 5 gün de beni seviyor mu diyye sorarsan sana HAYIR cevabını veririrm . Çünkü sevgi zamanla olan birşey insan 5 günde en fazla hoşlanır . Ve hevesli olur görmek ister evet sürekli konuşur neblym çok güzel olur o günler ya işte . İlgili olur her iki tarafda ama senin hoşlandığın çocuk sanırım pek de seni sevmiyor . Sevmek dediğim gibi zamanla olur 3 ayda 5 ayda 1 yılda olacak şeyler bunlar .
Buluşmak istemesini sevmeye bağlayamazsın işi vardır buluşamaz buluşmak ister bi engeli vardır buluşamaz buluşmayalım der bunun bir çok nedeni var . Ama bence yol yakınken dönmelisin sen ayrılmalısın snin de sevdiğini düşünmüyorum çünkü dediğim gibi ilk zamanlar bunlar . Onun ilgiliszliği ciddi düşünürsen ohoo yanarsın ya bıkarsın ilgiszliğinden ayrıyetten ne evliliğinden bahsediyosun 5 günde :KK1: çok güldüm gerçekten . Tamam bu ilişki benim için ciddi olacak diye başlarsın ilişkiye ama 5.günde bu benim evleneceğim adam diycek kadar tanıyamayacağına göre evlenmek istiyorum demek ya imkansızdır ya da çok saçmadır .

arkadaşlar öncelikle hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim, çoğu yorumda neredeyse hepsinde, benim abarttığım daha 5 günlük ilişkide bu kadar sıkmamam gerektiği söylenmiş, fakat kendinizi benim yerime koymanızı istiyorum ve ilişkiye heyecanla başlamış olduğunuzu daha birinci haftada gün boyunca sadece 5 kere mesaj yoluyla görüştüğünüzü oda sadece ne yapıyorsundan ibaret olduğunu ,sevildğinizi hissetmediğinizi, düşünün lütfen arkadaşlar, aynı okulda olduğunuzu ama bir beş dakika bile gel göriyim demediğini düşünün ,sürekli arkadaşlarıyla vakit geçirdiğini düşünün yine mi hak vermeyeceksiniz bana

Son düzenleme:
artık şu evlilik kafasını değiştirseniz diyorum kızlar.
Daha 5 günlük bir ilişki de evlilik konuşmak bence çok abest.
erkek için değil kız için abest.
siz daha beş günlük tanıdığınız birine bir ömre diye nasıl niyet ediyorsunuz ki.
erkeğin algısını geçtim kendinize sorun bunu ne kadar mantıklı?

Bak evliliğe niyet ettim ilgisiz diyorsun.
Neden bu kadar canın yanıyor biliyor musun?
O adamla daha 5. günden evlilik hayali kurduğun için!

Siz ilişkinizi sürükleyerek evliliğe götürmeyin, ilişkiniz sizi evliliğe götürsün.
Hele bir bak adam değer mi, değmez mi?
Bi bak bakalım ne kadar değer veriyor, ne kadar sorumluluk sahibi.

Olmadık adamlara evlilik kafasıyla gidip sonra hayalleriniz yıkılmışçasına davranmayın.
Adam ilgisiz mi?
İlgisiz.
Geç
Bi sonraki
bu kadar basit.

arkadaşlar öncelikle hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim, çoğu yorumda neredeyse hepsinde, benim abarttığım daha 5 günlük ilişkide bu kadar sıkmamam gerektiği söylenmiş, fakat kendinizi benim yerime koymanızı istiyorum ve ilişkiye heyecanla başlamış olduğunuzu daha birinci haftada gün boyunca sadece 5 kere mesaj yoluyla görüştüğünüzü oda sadece ne yapıyorsundan ibaret olduğunu ,sevildğinizi hissetmediğinizi, düşünün lütfen arkadaşlar, aynı okulda olduğunuzu ama bir beş dakika bile gel göriyim demediğini düşünün ,sürekli arkadaşlarıyla vakit geçirdiğini düşünün yine mi hak vermeyeceksiniz bana

bu konularda haklısın kesinlikle yaptıkları normal değil öylesine yem atmış sende yeme gelmişsin kaba tabirle onun kafası böyle çalışıyor.

önemli olan senin buna neden üzüldüğün ve sana ilgi göstermeyen adamdan neden illa ki ilgi beklentisine girdiğin.
adama zorla kimse bişey yaptıramaz.
isterse yapar, istemiyor ki yapmıyor.

sen kendine şunu sor bakalım; o seni sevmek zorunda mı?
sen onu sevmek zorunda mısın?

kimse kimseyi sevmek zorunda değil gözüm adam da istidat yok işte ne güzel boşyere vaktini yemiyor sevin bence.
Daha ilk ilişkim falan diyorsun da bu ilişki falan değil geçiniz bunu.
madem ilklik sonluk senin için bu kadar önemli böyle adamlarla niye güzel duygularını harcıyorsun sabrını sınıyorsun ki.

o sana bakmıyor mu, gelmiyor mu?
ben olsam gider güzel güzel giyinir süslenir püslenir arkadaşlarımla takılır onu yok sayarım, önüme bakarım.

gelmek isteyen gelir bunu unutma!

bu konularda haklısın kesinlikle yaptıkları normal değil öylesine yem atmış sende yeme gelmişsin kaba tabirle onun kafası böyle çalışıyor.

önemli olan senin buna neden üzüldüğün ve sana ilgi göstermeyen adamdan neden illa ki ilgi beklentisine girdiğin.
adama zorla kimse bişey yaptıramaz.
isterse yapar, istemiyor ki yapmıyor.

sen kendine şunu sor bakalım; o seni sevmek zorunda mı?
sen onu sevmek zorunda mısın?

kimse kimseyi sevmek zorunda değil gözüm adam da istidat yok işte ne güzel boşyere vaktini yemiyor sevin bence.
Daha ilk ilişkim falan diyorsun da bu ilişki falan değil geçiniz bunu.
madem ilklik sonluk senin için bu kadar önemli böyle adamlarla niye güzel duygularını harcıyorsun sabrını sınıyorsun ki.

o sana bakmıyor mu, gelmiyor mu?
ben olsam gider güzel güzel giyinir süslenir püslenir arkadaşlarımla takılır onu yok sayarım, önüme bakarım.

gelmek isteyen gelir bunu unutma!

çok sağolun yorumunuz için çok haklsınız her söylediklerinizde :KK43: peki yapım böyle diyor bana gerçekten yapısı böyle olabilirmi?

Elbette 5 günlük ilişkide evlilik hayalleri kurulmaz ama aynı 5 günlük ilişkide de "arkadaşlarım da arkadaşlarım" diye tutturulmaz!
İnsanız,hepimizin arkadaşları var,çevresi var,ancak hayatımıza birini aldığımızda öncelik onun olmalı.
Evliliğe varır ya varmaz nasip işi bunlar,belli olmaz. Ancak önce sevgiliyi tanımaya çalışmalı,onu mutlu etmeye heveslenmeli. Sonra ilişki oturunca zaten arkadaşlarla görüşmesine konu sahibi de sesini çıkarmazdı bence.
Bilmiyorum ben istemem böyle adam.
Çocukken oyun oynamak için,sokağa kendimizi zor atardık. Ana baba,ders,okul görmezdik. Arkadaş diye ölüp biterdik. Ona benzemiş bence biraz.

çok sağolun yorumunuz için çok haklsınız her söylediklerinizde :KK43: peki yapım böyle diyor bana gerçekten yapısı böyle olabilirmi?

Olabilir tabii...
Her erkek bir değil ki.
Demek ki o önce arkadaşlarım diyen versiyondan.
Çok var böyle tanıdığım.
Sen bunu ne kadar kabullenebilirsin bence ona bak.

Henüz çok yeni bir ilişki. Seni görmeyi çok istemesi gereken dönem. Oysa öncelik arkadaşlarında sanki. Sen ise onun için opsiyon gibisin. Kaçan kovalanırmış, o ilgisizleştikçe sen de onun üstüne daha çok düşer olmuşsun. Nasıl başlarsa öyle gider. Eğer böyle biri ise daha fazla kendini üzmeden, daha fazla bağlanmadan bence yol ver gitsin.

X