seven insan sürekli görmek istemezmi ilgili olmazmı neyapmalıyım:(

hayatbubellimiolur

Mutsuzluk Sardı Beni
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2012
771
70
Kaç gündür ağlayıp üzülüyorum ilgisizliği yüzünden; daha çok yeniyiz 5 gün oldu heyecanla araması görüşmek istemesi ,görmek istemesi gerekmezmi? benim yapım böyle diyor . yani tamam görüşüyoruz aynı okuldayız zaten ama bana sürekli seninle ilgilenemem arkadaşlarım var okulda seninle ilgilenemem diyor sürekli arkadaşlarıyla vakit geçiriyor ."nasılsın, napıyorsun, bu kadar mesajlaşmamızda.. ne seni seviyorm diyor nede başka bir şey sadece canım diyor.. İlişki çok yeni sayılır ve ben de düzgün bir birlikteliğe heves ediyorum ama sadece ben heves ediyor gibi hissediyorum. Evlenmeyi düşündüğüm kişinin bu kadar ilgisiz olması beni fazla yoruyor kızlar:KK43: . Biz birlikteyken her şey gayet güzel görünüyor ben sevgimi belli edemem diyor sürekli aşk sözleri duyamazsın benden diyor daha yeniyiz zaman ver diyor anlamıyorum .Ben sürekli mesajlaşmak istiyorm onu görmek istiyorum ama o hiç öyle değil mesela dün ikimizde okuldaydk birkere bile yanıma gelmedi 5 dakika bile göreyim demedi hiç mesajlaslasamadık kızlar tamam sınavı vardı sınavı bittikten sonrada mesaj attı arkadaslarmla oturcm sonra yazıyım olurmu dedi onada tamam dedim... iki saat sonra yazdı napıyosn diye sonra ben uyudktan sonra atms konusmuyosn dems sonrada uyukaldı sanrm cevap vermedi kızlar seviyor mı beni anlamıyorum ne yapmalıyım ne olur akıl verin:KK43:çok üzülüyorum şimdiden kaç kere ağladım iki gün içinde ona belli etmiyorum

Son düzenleme:
Kaç gündür ağlayıp üzülüyorum ilgisizliği yüzünden; daha çok yeniyiz 5 gün oldu heyecanla araması görüşmek istemesi ,görmek istemesi gerekmezmi? benim yapım böyle diyor . yani tamam görüşüyoruz aynı okuldayız zaten ama bana sürekli seninle ilgilenemem arkadaşlarım var okulda seninle ilgilenemem diyor sürekli arkadaşlarıyla vakit geçiriyor ."nasılsın, napıyorsun, bu kadar mesajlaşmamızda.. ne seni seviyorm diyor nede başka bir şey sadece canım diyor.. İlişki çok yeni sayılır ve ben de düzgün bir birlikteliğe heves ediyorum ama sadece ben heves ediyor gibi hissediyorum. Evlenmeyi düşündüğüm kişinin bu kadar ilgisiz olması beni fazla yoruyor kızlar:KK43: . Biz birlikteyken her şey gayet güzel görünüyor ben sevgimi belli edemem diyor sürekli aşk sözleri duyamazsın benden diyor daha yeniyiz zaman ver diyor anlamıyorum .Ben sürekli mesajlaşmak istiyorm onu görmek istiyorum ama o hiç öyle değil mesela dün ikimizde okuldaydk birkere bile yanıma gelmedi 5 dakika bile göreyim demedi hiç mesajlaslasamadık kızlar tamam sınavı vardı sınavı bittikten sonrada mesaj attı arkadaslarmla oturcm sonra yazıyım olurmu dedi onada tamam dedim... iki saat sonra yazdı napıyosn diye sonra ben uyudktan sonra atms konusmuyosn dems sonrada uyukaldı sanrm cevap vermedi kızlar seviyor mı beni anlamıyorum ne yapmalıyım ne olur akıl verin:KK43:çok üzülüyorum şimdiden kaç kere ağladım iki gün içinde ona belli etmiyorum

Daha ilk günlerden bu kadar ilgisizse ilerleyen günleri düşünemiyorum.

Daha ilk günlerden bu kadar ilgisizse ilerleyen günleri düşünemiyorum.

ilk gün o kadar istekliydi heyecanlıyım kalbim atıyor diyordu sürekli yazıyordu gel su isi bitirelm seninde gönlün var diyordu ikinci gün buluştuk baya vakit geçirdk normal arkadaş gibi bir anda değişti acele etmeyelm diyo simdide niye böyle oldu ne oldu anlamıyorum yapım böyle diyor sürekli sevgisini gösteremezmiş bir hafta oldu bugün aşırı değişti ne görüşelm diyor ne başka bisey acaba vakit geçirince hosllanmadımı benden çokmu çocuksu geldm bilmiyorm ne yapacaığımı :KK43: yorumunuz için teşekkür ederim

Son düzenleme:
ilk gün o kadar istekliydi heyecanlıyım kalbim atıyor diyordu sürekli yazıyordu gel su isi bitirelm seninde gönlün var diyordu ikinci gün buluştuk baya vakit geçirdk normal arkadaş gibi bir anda değişti acele etmeyelm diyo simdide niye böyle oldu ne oldu anlamıyorum yapım böyle diyor sürekli sevgisini gösteremezmiş bir hafta oldu bugün aşırı değişti ne görüşelm diyor ne başka bisey acaba vakit geçirince hosllanmadımı benden çokmu çocuksu geldm bilmiyorm ne yapacaığımı :KK43: yorumunuz için teşekkür ederim

özellikle ilk aylarda insanlar daha hevesli olur
kesinlikle eşimle o ilk zamanlarımızı unutamam çok güzeldi
şuan evliliğimizde çok iyi ama o zamanların tadı da bi başka oluyor
açıkcası kafasında soru işaretleri mi var diye düşünüyorum ben
sevgiliniz kendini alıştırmaya çalışıyor olabilir
çok fazla beklentiye girmeden bir süre devam ettirin bence
eğer bu ilgisizliği aşırı olmaya başlarsa da açık açık konuşun

yukarıdaki belirtilen yerlerde bir tezatlık var farkında mısın?

tek başına gelin güvey olma bence ve daha ilk başlarda bu kadar ilgisiz duruyorsa hiç zaman kaybetme.

yukarıdaki belirtilen yerlerde bir tezatlık var farkında mısın?

tek başına gelin güvey olma bence ve daha ilk başlarda bu kadar ilgisiz duruyorsa hiç zaman kaybetme.

evlenmeyi düşündüğüm derken konustum onunla i ciddi düsünüyorm ben bu yastan sonra çıkıp ayrılmak istemiyorm dedim ona hem ilk ilişkim olduğu için ilk ve son olsun istiyorum. Sizce sevmiyormu beni seven erkek ilgili olur değilmi

Ben yaşlarınızı merak ettim öncelikle çünkü diğer konularından da ne kadar tez canlı içindeki çocuğu hala saklayan bi insan izlenimine kapıldım
Her insanın yapısı farklıdır bende aynı şekildeydim bayan olmama rağmen :) evleneceğim adam aylarca sabretti bana çünkü bi insana çabuk alışamam ne kadar seversem seveyim :) o yüzden belki sevgilinin yapısı da böyledir bi de senin onu bunalttığını sürekli ilgi beklediğini hissettiyse ondanda uzak duruyo olabilir benim fikrim böyle

evlenmeyi düşündüğüm derken konustum onunla i ciddi düsünüyorm ben bu yastan sonra çıkıp ayrılmak istemiyorm dedim ona hem ilk ilişkim olduğu için ilk ve son olsun istiyorum. Sizce sevmiyormu beni seven erkek ilgili olur değilmi

sen istediğin kadar ciddi başla olayakarşı taraf hee der tabi.onların da işine gelir.ama ilk yokuşta yan çizen çok olur.
"sürekli ilgi" hali beklemek de yanlış.herkesin bir yapısı var,ilgisini belli etme şekli var.henüz bu kadar yeniyken
kişiliğini anlaman gerekiyor.ilk ve son düşüncen güzel de çok zor bir şey gerçekten.buna odaklı yaşarsan o ne kadar ilgili de olsa
ilerde hiç bir tat alamazsın.çünkü hep bir beklentin olacak.onun ise bu beklentiye cevap vereceği ancak zaman sonra belli olacak.

Merhaba,
5 gün oldu demişsiniz hayret ettim. 5 günde ne olabilir ki bu kadar kendinizi üzdünüz.
Biraz akışına bırakın , üzerine düşmeyin bu kadar , ben aradım , ben mesaj attım vs.demişsiniz hep , bırakın o arasın ,özlesin. O arkadaşlarıyla takılıyorsa sizde arkadaşlarınızla takılın. Birde böyle deneyin belki ilginizden bunalmıştır.

Biraz fazlami abartiyosun ne simdiden aglamalar hergun gorusmek istemeler ne bilim sevgi sozleri duymak istemen falan bu ne acele daha 5 gun olmus iliskiniz basliyali ne paylastiniz ki sevgiden basedebilsin cocuk ondan sonra gorusmek istemiyo hevesli deyil demissin o deyilse birak sen hic olma yani gercekten zamani kizlarini anlamiyorum onceden kizlar kovalanilirdi simdiyse erkekler kovalaniliyo yasim 29 simdiye kadar kimsenin pesinden kosmadim kosmamda

Ooooo baştan evlilk fln muhabbeti bile girmiş cıkıp ayrılmak istemiorum diye :KK14: ilişkinin ilk günleri akışına bırakın hemen elinin altında sanmasın sizi ki ilgisini eksik ekmesin sizi kaçırmamak için 5günlük birine evleniceğim adam dmk çok yanlış geri çekin kendinizi ilgi beklemeyin ki üzülmeyin

Ben yaşlarınızı merak ettim öncelikle çünkü diğer konularından da ne kadar tez canlı içindeki çocuğu hala saklayan bi insan izlenimine kapıldım
Her insanın yapısı farklıdır bende aynı şekildeydim bayan olmama rağmen :) evleneceğim adam aylarca sabretti bana çünkü bi insana çabuk alışamam ne kadar seversem seveyim :) o yüzden belki sevgilinin yapısı da böyledir bi de senin onu bunalttığını sürekli ilgi beklediğini hissettiyse ondanda uzak duruyo olabilir benim fikrim böyle

cnm o 23 ben 21 yasndayım okulum bitiyr iki sene sonra onunda bir senesi var konuştuk bunları ikimizde ciddiyz oda dems arkadaşlarına artık düzgün bi ilişki istiyorm diye ama simdi niye böyle yapıyor ? dün değil ondan önceki gün çok kötü kavga ettik benimle vakit geçireceğine arkadaşlarının yanına gitmek istedi bende bozuldum birsürü azarladı beni yok sürekli benimle ilgilenemezms okulda nasıl ilgilenicekms arkadaşları varms böyle yaparsam olmazms sanki ben ona muhtacm gibi oldu ya sonra seni bırakym yola kadar dedi yürürken onu yolun ortasında bırakıp gittim sonra da işte bidaha öyle yolda aniden gitme fevri cıktm özür dilerm dedi ama suanda aşırı derecede ilgisizzz arkadaşları daha önemli benden biz bir hayat paylaşacaksak benimle daha ilgili olması gerekmezmi canım::KK43:

O 5 Günde bu kadar ilgisiz görüşmek istemiyor , sen ise 5 günde bu kadar acı çekiyorsun bırak gitsin... Sen 5 günde evliliği nasıl düşünüyorsun görüşememekten yakınırken onu anlamadım :KK31: Ha bu arada bugün ilişkinizin 7. günü canım :KK6:

Son düzenleme:
cnm o 23 ben 21 yasndayım okulum bitiyr iki sene sonra onunda bir senesi var konuştuk bunları ikimizde ciddiyz oda dems arkadaşlarına artık düzgün bi ilişki istiyorm diye ama simdi niye böyle yapıyor ? dün değil ondan önceki gün çok kötü kavga ettik benimle vakit geçireceğine arkadaşlarının yanına gitmek istedi bende bozuldum birsürü azarladı beni yok sürekli benimle ilgilenemezms okulda nasıl ilgilenicekms arkadaşları varms böyle yaparsam olmazms sanki ben ona muhtacm gibi oldu ya sonra seni bırakym yola kadar dedi yürürken onu yolun ortasında bırakıp gittim sonra da işte bidaha öyle yolda aniden gitme fevri cıktm özür dilerm dedi ama suanda aşırı derecede ilgisizzz arkadaşları daha önemli benden biz bir hayat paylaşacaksak benimle daha ilgili olması gerekmezmi canım::KK43:

Canım sende daha ilk ilişkinin heyecanı var zaman geçtikçe aranızda bağ oluştukça sevgi arttıkça herşeyler senin istediğin gibi olur ama daha doğru dürüst tanımadığın biriyle evlilik düşünmek yanlış . Hayatlarınız uyumlu mu aileler denk mi evlilikte bunlarda önemli etkenler. Sen çok bunaltmışsın daha ilk günlerden çok serbestte bırakma orta yolu bulman lazım ve bence en güzeli sevgilini al karşına konuş sen böyle yaptıklara üzülüyorum biliyorum çok sıktım seni gibisinden. Tabi bu benim fikrim

sanki 5 günlük ilişki değilde uzun süredir bir birlikteliğiniz varmışta adam sıkılmış gibi duruyor.

yani onun açısından arada aşk meşk değilde mantıken bir birliktelik var gibi görünüyor.sizi evenmeye uygun görmüş o kadar.

ben yerinizde olsam hiç aramaz üzerine düşmezdim.okulunuzu bitirmenize 2 sene varmış.

önce okulu bitirip düzgün bir işe girin.işe girdikten sonra daha çok talipleriniz çıkar.

Bu tarz erkekleri herkes bilir canım bunlara elde edena kadar ilgili erkek derler,seninki de onlardanmış maalesef.seni elde edene kadar aramış sormuş yok kalbim attı falan şimdi atmıyor sanki kalbi.Bi de ondan sonra yok ben böyleyim çok ilgilenemem falan,böyle erkekler yarın başka kız bulur her dakika başı arar sorar sosyal medyaya resimler aşkımmlar bebeğimler inan bana tecrübeyle sabit bunlar.Hevesi kaçmış belli ki hemen çıkar bu adamı hayatından,daha 3. 4.gün seninle aynı okulda ve görmeye gelmiyorsa arkadaşlarıyla olmak istiyorsa onlarla olsun.İnşallah senin bu temiz duygularına karşılık verecek birisiyle tanışırsın.Ama bu adam O adam değil

Canım senin önce ayakların bir yere değsin.Önce bir büyü,hayatı öğren,olgunlaş.5 günlük birliktelik,evliliği düşünmeler,ilk son erkeğim olsun,BU YAŞTAN SONRA çıkıp ayrılmak istememeler.Ciddi düşünmeler, Hiç yere ağlayıp kendine hayatı zehir etmeler....Bunlar tam da ergen psikolojisi.Yaşını bilmiyorum ama 20 nin üstü olduğunu da düşünmüyorum.Bu yaşta ne bu ciddi kararlar.Okuyorsun öğrencisin.Sen önce istikbalini düşün.

Madem o arkadaslariyla gorusuyor, sen de kendi arkadaslarinla vakit gecirsene, ilgisiz davranmaya basla. Baktin tepki yok, hala ilgisiz, inceldigi yerden kopar o zaman. Daha hicbir sey paylasmamissiniz, 1 hafta sonra unutur gidersin kendini bu kadar kaptirma ve ustune dusme. Kendilerini bir sey saniyorlar sonra

Belki de utanıyordur ?
5 gün çok çok az bir zaman .
Rahatsızlığını dile getir .
1-2 hafta daha gözlemle bakalım değişim olacak mı ?

X