2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
canım
benım hayırlısı olsun... lenfosıt asısını bende oldum cok umut baglama... sevla tasdemırde cok soguk ve ılgısız bı dr. ben son tedavımı onda yaptırmıstım... hastanın suratına dahi bakmıyo... yınde sen bılırsın... ıyı arastır derım
sağol canım bilmiyorum ki bizde şaşırdık artık kime gidicez hangi dr a güvenicez tvde görüyorum başarıları var...
şu an araştırma aşamasındayız zaten bir yıl geçer kesinleştiğinde tedavi tarihimiz bi kaç merkezle konuşucaz hangisi işimize gelirse
senin sorun neydi..kaçıncı tedavin:26:

ewt bende geldım yass 25 sorun azospermı+ pko deneme sayısı 4 deneme yap.hastaneler ılk 3 ü gazieurofertı 4. fertıjın suan irenbe... ignelere devam edıyorum pazartesi kontrolum var bu kadarrrrrrr:KK16:

e o zaman hoşgeldin 2014 gebe adayım benim:KK1:
listemizi oluşturcam yavaş yavaş herşey senin için:KK1:

herkese merhaba öncelikle Allah yardımcımız olsun... biz eşimle 6 aydır korunmuyoruz ve eşimin sperm testinde 8 ileri ve yerinde hareketli 21 de cansız sperm görüldü birde varikosel varmış şuan ilaç tedavisindeyiz ameliyat olmadan çözüme ulaşmaya çalışıyoruz Allah izin verirse... böyle durumu olup hamile kalan var mı acaba cevaplarsanız sevinirim....:26:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
ayyy meleekkkk bu testlerin bi çoğunu bizde yaptırıyoruz demek kocalarımızada aynı anda yapılsa olurmuş:KK1::KK1::KK1:
şaşırdım valla çok sağol paylaşımın için değerlendirecem mutlaka:KK19:
ya bende çok şaşırdım :KK14:bi çoğu bizede oldu testlerin içinde betahcg bile var:KK1::KK1:
ewt bende geldım yass 25 sorun azospermı+ pko deneme sayısı 4 deneme yap.hastaneler ılk 3 ü gazieurofertı 4. fertıjın suan irenbe... ignelere devam edıyorum pazartesi kontrolum var bu kadarrrrrrr:KK16:
hayırlı olsun o zaman şimdiden:KK16:bu son tedavin olsun:KK16: senin eşin hangi dr a gidiyo :26:
bende ilk denememi irenbede yaptırdım izmirdemisin:26:

:KK19:
e o zaman hoşgeldin 2014 gebe adayım benim:KK1:
listemizi oluşturcam yavaş yavaş herşey senin için:KK1:

:KK19::KK19: canım benım cooook tesekkur ederım...aday adayıyımm ınsan hiçmi gebe kalmaz yaaa kalmıyom işte inatlaaa:KK52: belkı bu sefer şeytanın bacagını kırarım:KK49::KK49: topık hepımıze hayırlı ugurlu olsun:nazar::nazar:

ya bende çok şaşırdım :KK14:bi çoğu bizede oldu testlerin içinde betahcg bile var:KK1::KK1:

hayırlı olsun o zaman şimdiden:KK16:bu son tedavin olsun:KK16: senin eşin hangi dr a gidiyo :26:

canım benım eşim dr gıtmıyo... bı kere kaan aydosa gıtıık eşime dogustan sperm kanalın yok dedı... eşimde ona gıtmak ıstemıyo... pgt önerdı... tese ıle sperm bulunuyo ya bızde durmadan tup yaptırıyoz işte irenbede dr un kımdı ? benımkı aral bey

herkese merhaba öncelikle Allah yardımcımız olsun... biz eşimle 6 aydır korunmuyoruz ve eşimin sperm testinde 8 ileri ve yerinde hareketli 21 de cansız sperm görüldü birde varikosel varmış şuan ilaç tedavisindeyiz ameliyat olmadan çözüme ulaşmaya çalışıyoruz Allah izin verirse... böyle durumu olup hamile kalan var mı acaba cevaplarsanız sevinirim....:26:

merhaba:KK16:
ameliyat olmadan çözüme kavuşma ihtimaliniz olmasa doktorlar direk ameliyat önerirlerdi böyle düşün tatlım..
ayrıca burda ilaçla çözüme kavuşmuş arkadaşları biliyorum o nedenle sıkmayın canınızı tıbben gerekeni yapmışsınız...
ne kadar zaman eşin ilaçları kullanacak yani ilaçların sonucu ne zaman alınabilirmiş:nazar:

:KK19:

:KK19::KK19: canım benım cooook tesekkur ederım...aday adayıyımm ınsan hiçmi gebe kalmaz yaaa kalmıyom işte inatlaaa:KK52: belkı bu sefer şeytanın bacagını kırarım:KK49::KK49: topık hepımıze hayırlı ugurlu olsun:nazar::nazar:

ben herkesi gebe bırakıyorum bi kendime hayrım yok senide bu topikte gebe bırakcam gör bak:KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
canım benım eşim dr gıtmıyo... bı kere kaan aydosa gıtıık eşime dogustan sperm kanalın yok dedı... eşimde ona gıtmak ıstemıyo... pgt önerdı... tese ıle sperm bulunuyo ya bızde durmadan tup yaptırıyoz işte irenbede dr un kımdı ? benımkı aral bey
kaan beyden memnun kalmadınız mı yani:26:bizde ona gidicez de ...
azoluları iyi eden bi dr daha var celalettin peru bi araştır derim:44:
ben 6 yıl oldu irenbede tedavi olalı ilk 2 denemem orda oldu o zaman oranın sahibi nurettin bey vardı prof dr umuz, ama aral beyi de biliyorum..nahide hemşire hala oradamı:26:

daha neler öğrencez bakalım kocamı detaylı incelettirmedimki ben bileyim bu testlerin nerdeyse bizmkilerle aynı olduğunu:KK1:

merhaba:KK16:
ameliyat olmadan çözüme kavuşma ihtimaliniz olmasa doktorlar direk ameliyat önerirlerdi böyle düşün tatlım..
ayrıca burda ilaçla çözüme kavuşmuş arkadaşları biliyorum o nedenle sıkmayın canınızı tıbben gerekeni yapmışsınız...
ne kadar zaman eşin ilaçları kullanacak yani ilaçların sonucu ne zaman alınabilirmiş:nazar:
2 buçuk ay sonra kontrolümüz var inşallah bir gelişme olur :KK16:

size iyi akşamlar en güzel anne aday adayları:KK16:ben kaçıyorum:KK55::KK55:
rüyanızda bebişlerinizi görün :KK17:ben hep görüyorum da:KK5:

2 buçuk ay sonra kontrolümüz var inşallah bir gelişme olur :KK16:

yani yaklaşık şubat başı gibi sonuç alırsınız demek oluyor inşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız canım...
sende testler vs.. yapıldımı peki eşindemi sorun var sadece:nazar:

size iyi akşamlar en güzel anne aday adayları:KK16:ben kaçıyorum:KK55::KK55:
rüyanızda bebişlerinizi görün :KK17:ben hep görüyorum da:KK5:

ne güzel ben artık hiç görmüyorum ne gebe halimi ne bebeğimi çoooook uzun zaman oldu görmeyeli...
iyi geceler olsun:KK16:

yani yaklaşık şubat başı gibi sonuç alırsınız demek oluyor inşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız canım...
sende testler vs.. yapıldımı peki eşindemi sorun var sadece:nazar:
inşallah canım ilk biz devlet hastanesinde yaptırdık hiç sperm yok dendi sonra özelde yaptırdık yine yok dendi varikoselde yok dediler sonra burda eşi azosperm olanlar burada dertleşelim topiğinde celalettin hocayı duydum ve oraya gittik orada yapılan tahlillerde 8 canlı 21 cansız sperm ve varikosel olduğu saptandı.. yani eşim kuru kuruya mikro tese ameliyatı olacaktı kimseye güven olmuyor direk para için ameliyatı öneriyorlar ve tekrar hayal kırıklığı yaşıyor arkadaşlar Allah yardımcımız olsun :KK5:

çok şükür benimde sorunum yok eşim 27 bende 21 yaşındayım genç anne olmak isteyenlerdenim bebekleride çok severim kaderin cilvesi işte biz planlıyoruz başımıza gelmeden ama kaderinde bize planları olduğunu unutuyoruz:KK31::KK31:

inşallah canım ilk biz devlet hastanesinde yaptırdık hiç sperm yok dendi sonra özelde yaptırdık yine yok dendi varikoselde yok dediler sonra burda eşi azosperm olanlar burada dertleşelim topiğinde celalettin hocayı duydum ve oraya gittik orada yapılan tahlillerde 8 canlı 21 cansız sperm ve varikosel olduğu saptandı.. yani eşim kuru kuruya mikro tese ameliyatı olacaktı kimseye güven olmuyor direk para için ameliyatı öneriyorlar ve tekrar hayal kırıklığı yaşıyor arkadaşlar Allah yardımcımız olsun :KK5:

Aynen canım gözü kapalı güvenmemel lazım araştırmak birden fazla doktora görünmek lazım bilmediğimiz konulardı ama yaşayarak tecrübe sahibi oluyoruz maalesef bir de direk ameliyat ya da tedaviye yönlendirilmek çok kötü önce bi araştırsalar tam manasıyla sonra gerekirse zaten ameliyatta oluruz tedavide...

X