2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
güldeenn canım benim...
anneciğin iyidir inşaallah bitanem yaa mevlam acil şifasını versin beterinden korusun..
sen bunaldım deyince aklıma geldi ama dile getiremedim..
paşanda hastaymış hayırdır inşallahhh..:26:
zor yoğun günlerde duamdasın canım bilmiyodumm..
rabbim yardımcınız olsunda koşturun sizde...
mevlam şifa versin tüm hastalar en acilinden....:KK5:

Merhaba, beni de listeye eklersen sevinirim.. Bursa Jinemed te devam ediyorum.. 34 yaşımdayım ve 2 yumurtam toplandı ve döllendi. 7 ocakta 2 embriyom transfer edildi. 20 sinde de sonuçççççççç.. Kısmet bakalım.. Hayırlıysa bizim için gelsin bebişlerimiz...
Allahım herkesin yavrularını sağlıkla kucağına almasını nasip etsin inş..
inşlh 20 sinde hamileyim yazarsınnnn:KK52::KK52:
Merhaba kızlar sıkıtıntılı tedavi sürecinin ardından gene tüp bebek topiğinde buldum kendimi aralıkta başladığım tüp bebek tedavisi çok güzel gidiyordu 5. gün blast 2 tane embriyo transfer edildi doktorlar çok umutluydu ama maalesef sonuç negatif yılbaşı sabahı aldım kötü haberi şimdi 2. tedavi için hafta içi tekrar gideceğim görüşmeye herşeyin bu kadar güzel giderken tutunma olmamasının sebebini araştırılıp buna göre bir tedavi uygulanıp sonra tüp bebebğe başlanır sanırım 2014 te hepimiz buraya HAMİLEYİM yazarız Rabbim nasip etsin İnşAllah bizlerede bu duyguları yaşamayı :KK49:
bu denemende meleğin seninle olsun.....
Kızlar selamlar nabersiniz?

Umarım herkes iyidir...Bugün kontrolden geldim 16-17 mm yumilerim...Yarın da gideceğim püfff:KK31:
Büyük ihtimal pazartesi çatlatma iğnesi çarşambada opu olur...
Önümüzdeki hafta sonu da bebişlerimi alırım...
Tabii benim ilk hafta ispanyolca adios :KK31::KK31::KK31:
Bu espriyi de ancak sevgili editörüm anlar :KK1::KK1::KK1:
:KK9::KK9:bebişini göbişine almaya az aklmış inşlh seninle olur 9 ay:KK52:
Kan pıhtıılaşması olmayanada coraspirin veriyor cnm benim daha tedavi olmama var bana yine içmeye devam et dedi ne kadar işe yarıyor bilmiyorum ama sanki bana pıhtılaşmadan dolayı bebeğim olmuyor diye düşünüyorum
Eşimde ve bende sorun yok embriyolarda iyi diyorlar kafam çok karışık :44:
cnm bende de kan pıhtılaşması var ama ilaç mı iğne mi olacak bilmiyorum ilaç coraspin mi veriyolar genelde...
Naptınız bakem kızçelerim:KK76:
Ben gittim doktoruma bugün
salı opum varrr haber verem dedim

test gününü bekleyen tüm arkadaşlarımın Allah yardımcısı olsun zaman su gibi akıp geçsin inşallah beta hcgleri de 1500 olsun inşallah
Negatif sonuc alan ya da transfere gidemeyen arkadaşlarım sizlerde inşallah kendiliğinizden hamile kalın emi :21:
:KK9::KK9:salı günü ve devamında hepp mutlu haberler al .....:KK49:
Kızlar yarın Mevlid kandiliymiş, transferimin olacağı gün, çok sevindm, inşallah uğurlu gelir.. Dualarnzda aklnzdan beni de geçirin nolur..
cnm ne güzel mubarek günde meleğini göbişine lacaksın inşlh 9 ay boyunca göbişinde kalır...hepimiz birbirimize dualarını eksik eetmeyiz hiçççççççççç:KK16::KK16:
7 bebisimin 5'i saglikliymis kizlar :)))))
Nasil mutluyum anlatamam size..cok sukur Allah'ima..yarin ikisi gobisime insallah..10'da transferim var, yarin hamileyim :)))
sende mubarek günde eleklerini alıcaksıninş seninde bebişin seninle olur ve hamişim diye yazarsınnnnnnnn:KK49:
Kızlar bebişleri aldımmmm. Test günüm 23 Ocak. Çoook var gibi :)
ayyyy ne güzel bi duyguuuuuuuuuuuu 23 ocakkkkk halay günü olsunnnn:KK49::KK52::KK52::KK52:

Bugün günlerden transfer..yani hamiş. Hemde mübarek günde :))
Heyecan dorukta, benişlerime kavuşmama dakikalar kaldı.

GÜNAYDIN HERKESE KIZLAR
güzel bir pazar gün olması dileğiyle...
kandiliniz mübarek olsun :)

Eki Görüntüle 929293

hepimizin bu mubarek günde ne dileği varsa kabul olsun inşlh....:KK49::KK16::KK16:

amin canım kandilin mübarek olsun..

Bugün günlerden transfer..yani hamiş. Hemde mübarek günde :))
Heyecan dorukta, benişlerime kavuşmama dakikalar kaldı.

çok güzel birgün ve bu anlamlı günde bebeklerine kavuşuyorsun hiç ayrılmayın inşallah..

GÜNAYDIN HERKESE KIZLAR
güzel bir pazar gün olması dileğiyle...
kandiliniz mübarek olsun :)

günaydın canım seninde kandilin mübarek olsun:KK16:

güldeenn canım benim...
anneciğin iyidir inşaallah bitanem yaa mevlam acil şifasını versin beterinden korusun..
sen bunaldım deyince aklıma geldi ama dile getiremedim..
paşanda hastaymış hayırdır inşallahhh..:26:
zor yoğun günlerde duamdasın canım bilmiyodumm..
rabbim yardımcınız olsunda koşturun sizde...
mevlam şifa versin tüm hastalar en acilinden....:KK5:

amin canım..
şimdilik herkes iyi canım..
özellikle beyin olarak zor günlerden geçtim ve geçiyorum..
allah bugünümüzü aratmasın...

günaydın arkadaşlar herkesin mevlit kandili mübarek olsun dualarımız kabul olur inşallah

günaydın canım seninde kandilin mübarek olsun...

X