2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
İlk denememde yedi düvel duymuştu:)) ikinci denememi sessiz bir şekilde o çok bilmiş yorumlardan uzak sağlıklı bir şekilde tamamladım. Bu süreçte herkes uzman dr kesiliyor 😃

Qaaaa tabi kesinlikle ikincisini denersem eğer kimseye bişey söylemyecegim. Hatta anneme hamile oldugumu bile bikac ay sonra soyleyecegim. Çok kızgınim suan.

Ahhh ahhh bide ben bunu anneme anlatabilsem. Anlamadi gitti. Afişe oldum resmen. Transfer icin odaya girecekken twaa dunyanin diger ucunda ki kuzenim msj atti senin icin dua ediyorum diye. Ben o transfere nasil girdim bi ben biliyorum bi allah. Transferden sonra aglamqktan gozlerim ufaldi. Simdi nasil tutunsun bu cucuk bana. Ayyyy sinirlerim onadi gece gece yine.

Olan olmus uzme kendini sen, iyi tarafindan bak olaya, bir suru kisi senin icin dua etti o an.. ben bzn soylemedk diye uzuluyorum hatta..belki de destek olurlardi ne bileyim.. ama dedigim gbi ogrenmisler artik boswer annen de tepkini gorunce haber ucurur yine cok knsmak istemiyorlar diye, kimseler bsycik sormaz:)) ki insallah guzel sonuclar gelecek mujdeli haberi de verir o zaman annen hepsine :)))

Qaaaa tabi kesinlikle ikincisini denersem eğer kimseye bişey söylemyecegim. Hatta anneme hamile oldugumu bile bikac ay sonra soyleyecegim. Çok kızgınim suan.
Lütfen stres yapmayın, bebişiniz olumsuz ruh halinizden çok fazla etkileniyor derin derin nefes alın keyfini çıkartın

Olan olmus uzme kendini sen, iyi tarafindan bak olaya, bir suru kisi senin icin dua etti o an.. ben bzn soylemedk diye uzuluyorum hatta..belki de destek olurlardi ne bileyim.. ama dedigim gbi ogrenmisler artik boswer annen de tepkini gorunce haber ucurur yine cok knsmak istemiyorlar diye, kimseler bsycik sormaz:)) ki insallah guzel sonuclar gelecek mujdeli haberi de verir o zaman annen hepsine :)))
Kesin. Bilinmesini istedim bisey olursacanneme soylerim o herkese haber verir nasilsa. Aslinda annem boyle degildi yasi ilerleyince boyle oldu sanirim.

Allah şifa versin canım.tabi haberleşiriz. inşallah güzel haberlerle karşılaşacağımız günler yakındır.
Allah (c.c) kuluna 3 şekilde cevap verir:

Evet! der istediğini verir…

Hayır! der daha iyisini verir…

Bekle ! der en iyisini verir…

Biz sabredip,bekleyip en iyisini alanlardan olalım inşallah.

Canım ne kadar güzelmiş:KK16::KK16: inşallah dediğin gibi tez zamanda gelsin meleğimiz:KK16::KK16::KK16:

kızlar ıyı geceler,
uyanık olanlar bana yardımcı olursa sevınırım, bu gece saat 4 de uygulamam gereken pregnyl 5000 ıu ıgnesı var... hastaneden verılen kagıtta kalcadan yazıyor ama bız karın bolgesınden olacagını sanıyorduk kı hemsırede bununla ılgılı bırsey soylemedı bıze... bu konuda bılgısı olan arkadaslar acıl cevap yazarlarsa sevınırım...

Âmin canım

Sen listede var mısın canım göremedim sanki

Ne aşamadasınız şimdi canım

lısteye yenı eklenmıs olmalıyım sanırım, bu gece saat 4 de catlatma ıgnesı olacagım ve nasıpse persembe gunu yumurtalar toplanacak... ama transfer ıcın onumuzdekı ayı bekleyecegız canım...

Bismillahirahmanirahim $image.jpg slm kzlar:KK3: $image.jpg rabbim her yeni günümzde saglık sıhat bereket huzr mutluluk bol bol bebek haberlerini nasip etsin:nazar:inş:KK49: $image.jpg $image.jpg

Ayyyy anneme kimse bilmesin bu tüpbebek olyını dedim sanki ben dememisim gibi teyzelerim dayılarım hepsi öğrenmiş. Kiyameti kopardim tabi ki. Annemde ne var ki bilsinler sen bi tuafsin dedi bana. Sizcede bende mi bi tuaflik var. Sizde kmse bilmesin istediniz mi?

canim bende ayni seyi rahmetli kayinvaldeme demistim ve ilk tedavimde transferin yapildigi gun kavinvaldemin on taneden fazla ahbabi tanidigi gecmis olsun diye beni aramisti, Ankaradan bile aranmistim herkeze anlatmis.. esim isteydi sonra ben uzulmesin diye hicbirsey diyemedim sadece kendisi arayanlari esime anlatmamam icin cok ricada bulunmustu kiramamistim.. oglundan cekinmisti..

Günaydın arkadaşlar, dün akşam pek giremedim, fırsat bulamadım ve tablette benden önce kapılmıştı vs vs. Ben bugün hala hastalanmadım, bu ay ilk defa hemen hastalanmak için gün sayıyordum bu ayda inadına gelmiyor. Hayırdır inşallah.:KK37:

Günaydın arkadaşlar, dün akşam pek giremedim, fırsat bulamadım ve tablette benden önce kapılmıştı vs vs. Ben bugün hala hastalanmadım, bu ay ilk defa hemen hastalanmak için gün sayıyordum bu ayda inadına gelmiyor. Hayırdır inşallah.:KK37:

Günaydın canım bende bekliyorum bu ay diğer ay 10 nunda olmuştum bugun ayın 15 daha olmadım inatcı şey:KK1:istersin gelmz istrmzsin gelir hayırlısı olsun canım inş bi an önce gelirde hayırlısıyla başlamak nasip olsun:nazar:

Günaydın canım bende bekliyorum bu ay diğer ay 10 nunda olmuştum bugun ayın 15 daha olmadım inatcı şey:KK1:istersin gelmz istrmzsin gelir hayırlısı olsun canım inş bi an önce gelirde hayırlısıyla başlamak nasip olsun:nazar:

İnsanın psikolojisi vücudu bu kadar etkiliyor işte, gerisini sen düşün artık :)))

X