2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
kese görmeye gitmiştik ya benim bebişin kalbi de atıyordu :) dinletmedi drum :) bebeği yormayalım dedi :) kızda da dinletmemişti 10. haftada dinletmişti :) 3 hafta sonraya randevu verdi :) tansiyonum düşük çıktı yatıyorum :) bebeğe bakmaktan selamınızı söylemeyi unuttum :) hepinizi öpüyorum :) biraz yatıp gelirim :)

Oyyyy ne güzel bi haber :)))
Bizde seni öpüyoruz canımcım :)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim maşallah kuzumuza..allahım esirgesin bebeğini sağlıkli sıhhatli bi gebelik geçir insallah,sağlıkla sihhatle kucağına al

:nazar: oy yaa maşallah,nasıl sevindim anlatamam:KK16: senin gebelik daha belli olmadan içime kız doğuyordu, hayırlı evlat olur inşallah:emir_bebek:En Büyük TÜRKİYE

Amin inşallah bitanem:KK48:

:KK9::KK9::KK9::KK9: çok çok sevindim bitanem bebise iyi bak annesi bol bol dinlenin 3 hafta sonra da güzel haberlerinzi bekliyoruz:KK76::KK76::KK76:

masallah canimm benim.. bebisimizee iyi bakk annesi bolca dinlen..:)

amin amin :)kızlar darısı sizin böyle güzel haberler vermenize inşallah :) hepimiz sağlıkla kuzularımızı kucaklarımıza alalım inşallaaaaahh :):KK16:

Tebrik ederim canım gözün aydın Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:KK34:

canım teşekkürler hepimizin inşallah rabbim kucaklarımızda sevmemizi nasip etsin :KK16::KK16: :)

Gece kuşlarıyız biz şekerim:KK1:

Kız yerim ben o fasulyeyi:KK1: maşallah size canim Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin insallah:KK16:

Kız ayarlasan denk gelmez ya öyle canim ya hayırlısıyla kucağına da al insallah:KK16:

Oyyyy ne güzel bi haber :)))
Bizde seni öpüyoruz canımcım :)))

kızlar darısı size :) hep dua ediyorum :) allahım sağlıkla hayırlısıyla uzun ömürlülerini nasip etsin diye :)
nası garip duygular içindeyim hala bir inanamama hali :) dr resmini verdi uzun süre ona baktım :) konuşamadım bile :)

Kizlar gunaydinnn...ben daha idrar yapmadim..yarin direk kana gidicemmm..sadece merak ettigim su..bilenn varsa cvp versin lutfen...kimyasal gebelik idrar testinde cikar mi..kafam allak bullak kizlarr...yardim edinnnn:18:

Canım kimyasal gebelik yaşanırsa idrar testinde silik çıkar ki bende öyle oldu. İnşallah sende bunu yaşamayız ve yarın güzel bir değerle yanımıza gelirsin:KK16::KK16:

kızlar darısı size :) hep dua ediyorum :) allahım sağlıkla hayırlısıyla uzun ömürlülerini nasip etsin diye :)
nası garip duygular içindeyim hala bir inanamama hali :) dr resmini verdi uzun süre ona baktım :) konuşamadım bile :)

Amin kuzumm bak bak anası bebisine:)

Anamm kimler de gelmisss oooo bu sahur ii hatun yapti topik:))) topikimizee taze kan dahil ettim bugun eminimm onuda cok cok seviceksinizz..gerci zaten topikteydi de teknik bi ariza oldu bi kac ay giremedi topige vee bugunn dogumgunum serefinee çözdük sifre olayını:))artik nilnur da bizimle...cok candirrr o daa cabuk kaynasacaginiza eminim.cok guzel oldukk yahuu bizz tadimizdan yenmioz bide hepimiz eylul ekimciyiz tup bebis dee yikilicakk topik yikilicakkk hayirlisiyla hamileyimmmmm nidalariyla dagiticaz buralari

canııım bende doğru dürüst gelemiyorum artık ama geleceğim, yarın ananeme anjiyoya götüreceğiz Yüce Rabbim inşallah hiç bir sorun çıkmaz.

Allah razı olsun cnm benim
İnşallah bizlerede tez zamanda nasip olur tatlı tatlı bebişler :)

canııım bende doğru dürüst gelemiyorum artık ama geleceğim, yarın ananeme anjiyoya götüreceğiz Yüce Rabbim inşallah hiç bir sorun çıkmaz.

Inşallaj kuzum hiç bir sorun çıkmaz allahım hastalarımıza acil şifalar versin

Sen nasılsın canım? Yeni tedavine ne zaman başlayacaksın?

Çok şükür cnm iyiyim
Ağustos gibi doktora gidicem Eylül gibi tedaviye başlamak istiyorum ama doktorum ne der bilmiyorum
Sen ne zaman başlamayı düşünüyorsun fıstık

Çok şükür cnm iyiyim
Ağustos gibi doktora gidicem Eylül gibi tedaviye başlamak istiyorum ama doktorum ne der bilmiyorum
Sen ne zaman başlamayı düşünüyorsun fıstık

Bende Allah kısmet ederse ekimde başlayacağım canım :KK16::KK16::KK16:

Gece kuşlarıyız biz şekerim:KK1:

Kız yerim ben o fasulyeyi:KK1: maşallah size canim Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin insallah:KK16:

Kız ayarlasan denk gelmez ya öyle canim ya hayırlısıyla kucağına da al insallah:KK16:

Size inat bu gece bende girecem olmayınca gorim hadi:KK66:)))

Canim insallah hiçbir sorun çıkmaz yarın,anjiyo zaten zor bişey değil guzelim,hemen olup çıkar insallah.allah şifa versin

İYİYİMM bitanem sen nasılsın yenı gordum k.bakma.
eylül gibi yenıden tedaviye baslıcam ınsallah onu bekliyorum suan..

aynen canım yaaaa bende oyle düşünüyorum napalım beklıcezz...

kuzucummmmmmmmm maalesef cok dusuncesız erkekler var..
bana gelınceeeeeeeeeee herseyde bi hayır vardır diyorumm:KK1: eşimin istediği oldu..

canımcım cumartesı reglı oldum dun de doktora gıttım 3 .gunumdu ama ben eskı hastayım dıe bız senı eylül de ararız suan yenı hastalara bakıyoruz dedıler benı gönderdiler :KK19:
bnde eylül ayını beklıcem napayım bursa da raporlu yer tek orası var cnku fakülte hastanesı

Canim hayırlısı olsun,belki böyle hayırlı olacak.hem ben böyle tüp bebek için randevu alıp sonra o rahatlıkla hamile kalan 3_4 kişi biliyorum.belirten sende oyle olacan.ğc üzülme,tatilini yap boss keyif sur:KK54::KK53:

X