eşimin arkadaşının eşi ve bizim diyaloğumuz

böyleleri yuva bile yıkar kesinlikle uzaklaşin artı bu x ne yüzsüzmüş siz eşiniz hakkındaki konuşmasina kızdiginiz halde aynı gün içersinde sizi davet etmiş ayrica eşiniz bile bakişlarindan rahatsiz olduguna göre kim bilir nasil bakmiştir adama

Babamla hiç denecek kadar az görüşüyorum. Arada bi telefonda konuşuyoruz, ayda yılda bir buluşuyoruz o kadar. Benim babama karşı içimdeki nefret bi türlü soğumuyor... Çünkü bu yaptığıyla sadece annemi değil ailesini de aldatmış oldu babam. Öbür dünyada bunun hesabını nasıl verecekler bilmiyorum...

İnşallah boşanırken tazminat almışsınızdır demişsiniz, bizim de en büyük pişmanlığımız bu oldu. Annem o dönem o kadar sarsıldı ki babamdan hiçbişey talep etmeden bian önce kurtulmak istedi. Hiçbi şekilde tazminat, nafaka hiçbişey almadık. Bian önce kurtulmak istiyorum dedi annem... Tabii üstünden zaman geçtikçe sağlıklı düşünmeye başladıkça keşke babandan boşanmasaydım da sürünseydi hem o kadınla da evlenemezdi, ya da boşandığımda tazminat isteseydim diyor. O zamanlar onu düşünemedik... Neyse üstünden çok zaman geçti, artık allaha havale ettik... Yuva yıkanın yuvası olmaz derler, onunla teselli ediyoruz kendimizi...

tekrar tazminat için başvurulamıyo mu acaba merak ettim

ama geçinme sorununuz yoksa boşverin zaten
Allaha havale etmek en iyisi

şanslısınız ki kadın niyetini belli etti....

ya hiç çaktırmayıp daha fenasını yapmaya kalkışsaydı ilerde ....:KK53::KK53::KK53:

terbiyesiz,edepsiz gerizekalıııı:KK22:

aynen canım zaten ben yanlış anlamış olsaydım eşim söylerdi ben rahatsız edici bir durum görmedim hayatım belki sen yanlış anlamışsındır diye ama adamda anlamış yanii.. evet evet bir daha görüşmeyiz zaten şimdi yoğunuz falan dedim ancak tekrar arayacak olursa bu sözünün üstüne görüşmeme kararı aldım bir daha rahatsız etme diyeceğim..

eşiniz sizi çok seviyor:nazar::nazar: ne güzelde gelmiş söylemiş size ben böyle eşinden bişey saklamayan beyleri takdir ediyorum öyle de olmalı ama bazıları da var önemsemezler bile..
ama siz kesinlikle öyle yapın görüşmeyin..
kaşı gözü ayrı oynuyor kadının aaaaa :KK4:

hem size arkadaş mı yok canımm..

Son düzenleme:
ne demek biz mi yanlış anladık :KK53::KK53:
bunun neresi yanlış anlaşılır yahu...kadın alenen asılıyor eşine...
ben olsam asla ama asla görüşmezdim...msjına da cevap vermezdim...silerdim telefonumdan da...çok ısrarcı olursa da ben senle görüşmek istemiyorum..fazla kurcalama senin için iyi olmaz yazar yollardım...

Canım öncelikle söylediklerimi lütfen çok iyi dinle. Eski konularıma göz atararsan anlarsın, ben anne babası boşanmış bi ailenin kızıyım. Şuan annemle beraberiz konunu okuyunca anneme de okuttum, annem de sana yorum yazmamı istedi.

Benim babam annemin en yakın arkadaşıyla aldattı annemi. Üstelik o kadın da evliydi ve ailece sürekli görüşürdük onlarla. Kocası babamın iş yerinden arkadaşıydı, o şekilde iki aile görüşe görüşe annem de o kadınla samimi oldu ve zamanla çok iyi bi arkadaşlıkları oldu. O kadının da sürekli babama karşı tuhaf bakışları vardı ama bi türlü konduramazdık. Hem evli, hem annemin en yakın arkadaşı hem de ailece görüşüyorduk. Babama karşı olan hareketleri dikkatimizi çekiyordu ama bi türlü konduramıyorduk hatta sonra annemle vicdan azabı çekiyorduk kadının günahını aldığımız için. gel gör ki en sonunda patlak verdi herşey, kendi ellerimle yakaladım ilişkilerinin olduğunu. Babamın telefonunu elime aldığımda o kadınla olan mesajlarını gördüğüm an herşey ortaya çıkmıştı.

Demem o ki; bu tarz kadınların yapamayacağı hiçbişey yok. Erkeğin gözü yoksa bile ne yapıp ne edip baştan çıkarıyorlar. Sizin eşiniz düzgün birisi olabilir, benim babam o kadına kapıldı diye sizin eşiniz de kapılacak diye bişey yok. Biraz da erkeğin yapısıyla alakalı bişey bu. Erkeğin içinde yoksa kadın ne kadar kuyruk sallarsa sallasın dönüp bakmaz, ama erkeğin de içinde varsa kadın kuyruk salladığı an peşinden gider. Tıpkı benim babam gibi.

Benim annemle babam boşandılar o kadın yüzünden, sonra o kadın da kocasından boşandı ve şuan da babamla evliler. Çok zor günler geçirdik, çok canımız yandı. O yüzden size yalvarıyorum o aileyle bağlantınızı koparın. Bir daha asla, ASLA görüşmeyin.

Söylediklerimi lütfen iyice okuyun, bizim yuvamız yıkıldı, başka yuvalar yıkılmasın. Eşiniz anladığım kadarıyla düzgün ve sizi çok seven birisi. yaşadığınız bu olayı da açık konuşmuşsunuz. Size "bir daha o aileyle görüşmeyiz" demiş. Bence yüreğiniz ferah olsun eşinizden yana. Ben sadece yaşadıklarımı anlatmak istedim ve tecrübemiz olduğu için o aileyle bir daha görüşmeyin dedim. Dilerim eşinizle uzun sağlıklı ve bir ömür mutlu bi beraberliğiniz olur. Allah sizi ayırmasın, kötü gözlerden korusun inşallah :)

canım yaşadıklarınıza çok çok üzüldüm gerçekten .. Böyle kadınlar yuva yıkmayı çok kolay başarabiliyor haklısınız.. Allah size ve annenize sağlık sıhhat versin kimseye muhtaç ettirmesin inşallah.. Biz o aileyle görüşmeme kararını aldık zaten umarım hiç bir yerde de karşılaşmayız o kadınla.. desteğiniz yorumunuz için gerçekten çok teşekkür ediyorum.. Çok zor günler geçirmiş olmalısınız bu durum bile beni sarstı çünkü.. Allah sabır versin.. Allahtan eşim bana sadık yani ben ona güveniyorum bugüne kadar hiç birşeyini görmedim yakalamadım.. umarım hepte böyle devam eder.. Keşke sizin babanızda çocuklarının eşinin başında olmayı seçseydi o kadını seçene kadar.. Yuva yıkanın yuvası olmaz derler.. çokta mutlu değillerdir o kadınla belkide.. Yani inşallah öyledir ben bu tür şeyleri hazmedemiyorum çünkü sizin yuvanızı yıkıp kendi yuvasını yıkıp bir yuva kurabildilerse buna başta vicdanları elverdiyse umarım hiç mutlu değillerdir.. Kusura bakmayın bu düşüncem için neticede sizin babanız ancak çok üzüldüm yaşadıklarınıza, anlattıklarınıza.. Anneciğinizin ellerinden öperim.. Desteğiniz için teşekkürler..

en iyisi hiç ama hiç görüşmemek,bence eşinizinde görüşmemesi arkadaşıyla.çünkü herşeyi geçtim,:KK47:kadın eşinin kulagına gıtmesinden hiç mi çekinmiyor korkmuyorda böyle konusabılıyor?tuhaf....
kadın:KK47: yüzbulamadıkça takıntı yapabilir eşine.bence sen yokken eşinide kesinlikle evlerine falan gönderme canım,illaki görüşmek isterse arkadaşıyla dısarıda görüşür,bir bahane bulup.eşinden anlayışlı biri gibi,tuhaf karsılamaz bence.daha sonra başınız belaya girmesinden iyiydir,bir arkadaş kaybetmek.
bence dikkatli olmak ve belayı biran evvel defetmek gerekli başından.:KK50:

aynen canım haklısın ama eşim arkadaşını çok seviyor karısının karaktersizliği yüzünden arkadaşımdan mı vazgeçeyim karısıyla karşılaşmam dışarda arkadaşımla başbaşa buluşuruz dedi eşimde.. Zaten çok sık görüşmüyorlar ayda 1 defa dışarda görüşse arkadaşıyla yeterli herhalde.. Ama kadın tekrar yüzsüzlük yapıp ararsa daha sert çıkışcam ve eşine anlatmakla tehdit etcem.. Bu durum bizi çekiyor resmen :KK43: ikinci kez başımıza geliyor..

eşiniz sizi çok seviyor:nazar::nazar: ne güzelde gelmiş söylemiş size ben böyle eşinden bişey saklamayan beyleri takdir ediyorum öyle de olmalı ama bazıları da var önemsemezler bile..
ama siz kesinlikle öyle yapın görüşmeyin..
kaşı gözü ayrı oynuyor kadının aaaaa :KK4:

hem size arkadaş mı yok canımm..

canım varsın böyle arkadaş olacağına hiç olmasın .. Allahın cezası kadın.. bende eşimi çok seviyorumm :) Ben eşime baştan evlenmeden önce herşeyi anlattım açık senet imzaladım desem yeridir canım Ailenle sorunum olursa sana olan sevgimden katlanırım ama başka kadınlarla ilgili en ufak bir hatanı görürsem kendini mahkemede bulursun diye.. O korkuyu verdim sanırım ona.. Ama birazda yapıyla alakalı birşey sanırım .. takmasa takmazdı yani.. kadınlada birdaha görüşmeyeceğiz canım..

ne demek biz mi yanlış anladık :KK53::KK53:
bunun neresi yanlış anlaşılır yahu...kadın alenen asılıyor eşine...
ben olsam asla ama asla görüşmezdim...msjına da cevap vermezdim...silerdim telefonumdan da...çok ısrarcı olursa da ben senle görüşmek istemiyorum..fazla kurcalama senin için iyi olmaz yazar yollardım...

canım valla başta acaba yanlışmı anladım diye düşündüm safmıyım neyim . Ama eşimle konuşunca ortada bir problem olduğu çıktı.. mesajına cewap werdim ki bir daha yazmasın diye çünkü cewap wermedikçe üstüme gelebilirdi.. zaten tekrarlarsa mesaj olayını eşine anlatmakla tehdit edeceğim..

görüşme bırak yaaa bi sürü arkadaş bulursun ama eşin bir tane. bu tür kadınlardan korkulur hemen kaç uzaklaş ondan. öyle yapmışsın zaten

canım varsın böyle arkadaş olacağına hiç olmasın .. Allahın cezası kadın.. bende eşimi çok seviyorumm :) Ben eşime baştan evlenmeden önce herşeyi anlattım açık senet imzaladım desem yeridir canım Ailenle sorunum olursa sana olan sevgimden katlanırım ama başka kadınlarla ilgili en ufak bir hatanı görürsem kendini mahkemede bulursun diye.. O korkuyu verdim sanırım ona.. Ama birazda yapıyla alakalı birşey sanırım .. takmasa takmazdı yani.. kadınlada birdaha görüşmeyeceğiz canım..

ohh canım en iyisini yapmışsın..
baştan korkutmuşsun adamcagızı o da yazık ne yapsın hemen gelmiş sana şaka bi yana canım..:KK4:
kesinlikle hem yapı ile ee bide sevgi ile alakalı..
en iisini yapmışsın herseyi önceden konuşmakla...
Allah mutlulugunuzu huzurunuzu bozmasın..:KK19:
Elemterefiş kem gözlere şiş maşallah..:nazar:
(darısı bana inşallah :KK19: :KK9: )

Son düzenleme:
Ben bu konuda biraz farkli dusunuyorum. Umarim karsit dusuncelere itibariniz vardir. Isiracak it disini gostermez, boyle bir niyeti olan kadin bunu asla size soylemez. okuzun altinda buzagi aranmaz. Tepkileriniz normal ama olayin ozunu kavramak gerek. Hangi kadin hoslandigi adamin karisina bundan sozeder. Aklini yitirmis olmali. Olayin ustune gidin, gerekirse tekrar gidip, bu kez daha sukunetli davranin, bana kalirsa kadin masum. Yeterli delil olmadan, hukum etmek abesle istigal olur. Kadinin uslubunda yalnislik olabilir ama icini bilemezsiniz.. kadin, size duydugu samimiyete guvenerek, kocan cok yakisikli, sende cok sansli bir kadinsin, demek istemis olabilir, sense karakteristik bir kiskanclik ornegi sergileyerek, acik sozlu x hanimi dumur etmissiniz, sayet bir kadin bana kocan xok yakisikli cok guzel bakiyor dese, onore olurum. Kadinada acik sozlulugu icin tesekkur ederdim.

Son düzenleme:
kızlarr mrb.. yine ben ve yine dertlerim :) sizde olmasanız ne yaparım ki benn..

Bugün eşimin arkadaşı ve eşi bizdelerdi akşam yemeğine .. Hoş sohbet muhabbet ettik tabu falan oynadık eğlendik öyle herşey güzeldi.. Daha sonra eşimin arkadaşının eşiyle adı x olsun kahve yapalım dedik mutafağa geçtik .. X bana dediki eşinin bakışları çok güzel çok etkileyici dedi bende dedimki x ne demek istiyorsun ne demek çok güzel çok etkileyici hayırdır dedim oda bana sende amma kıskançsın canım yedim sanki kocanı dedi bende ben bu tür davranışlardan hiç hoşlanmam hiçte sevmem sen benim eşim hakkında nasıl bana böyle bir cümle kurabilirsin tekrarı olmasın diye çıkıştım buda surat astı gitti kocasının yanına oturdu banada cins cins baktı kovmamak için kendimi zor tuttum valla.. Sonra bunlar gittiler eşime dedimki sen arkadaşınla görüşebilirsin ancak ben bir daha bunlarla ailecek görüşmek istemiyorum dedim eşimde x in bakışlarından rahatsız oldun değilmi dedi bende sendemi fark ettin dedim göz göze gelmemek için yer değiştirdim sürekli görmedin mi dedi.. bende anlattım mutfakta böyle böyle oldu diye.. oda arkadaşımın eşi böyle düşünmek istemiyorum ama gerçekten tuhaftı bir daha ailecek görüşmeyiz hayatım dedi kapadık konuyu.. Ancak x az önce mesaj attı yarın bize bekliyoruz diye bende müsait değiliz dedim oda ozaman hafta içi görüşelim dedi bende hayır olmaz bu ara yoğunuz eşim yorgun oluyor bu ara yoğunlar görüşemeyiz iyi akşamlar dedim..

Kızlar sizce eşimle biz mi yanlış anladık x in bu tavrı neydi böyle.. ?

Ortak kararınız isabetli olmuş.
Ahlaksızca bir misafirlik ve muhabbeti olmuş kadının eşine yazık o kadının üzüldüm ya...

sizin kaderinizmi bu.. komşunuz yatak oda performansını sorar eşinizin arkadaşınında eşi bakışlarını :KK53: :KK53: nerden denk geliyor böyle kadınlar size ALLAH islah etsin böyleleri.görüşmeyin arkadaşlığınızı kesin.

canım yaşadıklarınıza çok çok üzüldüm gerçekten .. Böyle kadınlar yuva yıkmayı çok kolay başarabiliyor haklısınız.. Allah size ve annenize sağlık sıhhat versin kimseye muhtaç ettirmesin inşallah.. Biz o aileyle görüşmeme kararını aldık zaten umarım hiç bir yerde de karşılaşmayız o kadınla.. desteğiniz yorumunuz için gerçekten çok teşekkür ediyorum.. Çok zor günler geçirmiş olmalısınız bu durum bile beni sarstı çünkü.. Allah sabır versin.. Allahtan eşim bana sadık yani ben ona güveniyorum bugüne kadar hiç birşeyini görmedim yakalamadım.. umarım hepte böyle devam eder.. Keşke sizin babanızda çocuklarının eşinin başında olmayı seçseydi o kadını seçene kadar.. Yuva yıkanın yuvası olmaz derler.. çokta mutlu değillerdir o kadınla belkide.. Yani inşallah öyledir ben bu tür şeyleri hazmedemiyorum çünkü sizin yuvanızı yıkıp kendi yuvasını yıkıp bir yuva kurabildilerse buna başta vicdanları elverdiyse umarım hiç mutlu değillerdir.. Kusura bakmayın bu düşüncem için neticede sizin babanız ancak çok üzüldüm yaşadıklarınıza, anlattıklarınıza.. Anneciğinizin ellerinden öperim.. Desteğiniz için teşekkürler..

Asıl ben teşekkür ederim size yorumumu okuduğunuz için ve cevabınız için... Söylediklerinizde çok haklısınız, kusura bakılacak hiçbişey yok inanın ki. Bu dünya da kaçsalar bile öteki dünyada verecekler hesabını... Her ne kadar babam da olsa içimdeki kırgınlık, kızgınlık bi türlü geçmiyor... Sizin konunuza dönecek olursak; o aileyle görüşmeme kararını vermeniz inanın ki en doğru karar olmuş. Anlattıklarınıza göre kadının davranışları hiç masum gelmedi bana. Kimseye güven olmaz bu devirde. Boşu boşuna huzursuz olacağınıza, "acaba"larla kafanızı yorup mutsuz olacağınıza aradaki bağları koparmak en mantıklısı. Yorumunuz için tekrardan teşekkür ederim, Allah yuvanızdan huzuru eksik etmesin inşallah :)

Konuyu takipte görmüştüm ama yeni okudumm
Şok oldum ne rahat insanlar var:KK53:
Ben açik açik söylerim görüşmek istemedigimi, hatta eşimin de arkadaşiyla görüşmesini kesmesini isterim
Tedbiri elden birakmamak adina yani
Baksana eşin de zor durumda kalmiş
Evlerden uzak

Fairytale4 canim yasadiklariniza cok üzüldüm geçmiş olsun çok zor olmuştur :KK50:

Konuyu takipte görmüştüm ama yeni okudumm
Şok oldum ne rahat insanlar var:KK53:
Ben açik açik söylerim görüşmek istemedigimi, hatta eşimin de arkadaşiyla görüşmesini kesmesini isterim
Tedbiri elden birakmamak adina yani
Baksana eşin de zor durumda kalmiş
Evlerden uzak

Fairytale4 canim yasadiklariniza cok üzüldüm geçmiş olsun çok zor olmuştur :KK50:

Çok teşekkür ederim, zor olmaz mı tabii çok zordu... Allah düşmanıma vermesin. O dönemler çok canımız yandı ama üstünden zaman geçtikçe alışıyor insan. Şimdi çok şükür çok mutluyuz :))

Allah ıslah etsin böyle kadınları vallahi.Sizin de dediğiniz gibi evlerden uzak olsun.

Son düzenleme:
Nedense hepte eşinle beraber farkediyorsunuz. Bahsettiğiniz bayanlarda evliymiş üstelik . Allah aşkına hangi evli bayan arkadaşına eşin yatakta nasıl diye sorar ya da gelip suratına gözleri çok güzel der?
Gerçekten öyle niyette olan birisi bunu belli etmez. Ama ne hikmetse size fazla cesurları denk geliyor :KK14:

ilk okudugumda da aynı şeyleri düşünmüştüm ve yine düşünüyorum.siz hastasınız ve bu konularınız gerçek değil.bu işler de sizin kurguladıgınız gibi olmaz.ruhunuz duymaz:KK53:

X