eşimin arkadaşının eşi ve bizim diyaloğumuz

aklıma eski komşumuz geldi birden
bazıları demiş ya kötü niyetli olsa sana çaktırmazdı diye
hiç alakası yok

işte bu komşumuzun okuldan arkadaşı gelmiş ziyarete çok ta güzel bi kzmış güzelliğine çok güvenen bi tipmiş
komşumuzun eşi de yakışıklı bi adamdı
kadın bunun yanında asılmaya başlamış gitmiş adamın dibine oturmuş
sigaramı yakarmısın diyip adamın eline filan dokunup duruyomuş bahaneyle
hep komşumuzun kocasıyla sohbet etmiş kadını hiç takmamış
komşumuz mutfağa gitmiş tabak hazırlamaya bu hiç yardıma filan da gelmemiş kocasıyla muhabbete devam etmiş
kadın içerde sinirinden çatlamış hiçbirşey söyleyememiş
resmen asılmış gece boyunca
böyle kadınlar var cidden
nasıl utanmadan yapabiliyolar anlamak mümkün değil

o daha vahimmiş yalnız.. kadın kocasına bu şekilde alenen asılırken nasıl olmuşta tepkisiz kalmış komşunuz.. bu kadar ileri gitseydi ben kovardım saçını başını yolardım valla.. nasıl böyle olabiliyor böyle kadınlar hiç anlamıyorum.. Adam evli ya evli ! üstelik kendiside evli.. Allah cezalarını versin bu düşüncedeki kadınların ..

Brad Pitt e mi benziyor nedir :KK1:

sizde evliymişsiniz.. başıma gelmez diye düşünmeyin insanın hiç aklında yokken karşı karşıya kalabiliyor benim yaşadığım durumla.. üstelik benim başıma ikinci kez gelmesi tamamen şanssızlığımdan.. Umarım siz yaşamazsınız ve böyle bir konu açmak zorunda kalmazsınız.. Diyelim ki kaldınız umarım kimse sizinle brad pitt e mi benziyor nedir diye dalga geçmez..

Yuhhhh diyorum yaa bu nasıl bi cesarettir, edepsizliktir? Nasıl olurda böyle bir şey düşünebilir düşünmemekle de kalmamış gelmiş sana söylemiş :KK53: Valla iyi dayanmışsın ben olsam tutar kolundan koyardım kapıya :26: Misafirsen misafirliğini bil edebinle otur bu ne terbiyesizlik :KK47: Allahım sen bizi ve ailemizi bu tür şirretlerin şerrinden koru :26:

yaptığı iğrenç bişey hem de eşinizin kocasının arkadaşı
ben olsam asla bi daha görüşmezdim ve o lafı söylediği anda erkeklerin yanına götürür hadi imdi burda söyle derdim

o daha vahimmiş yalnız.. kadın kocasına bu şekilde alenen asılırken nasıl olmuşta tepkisiz kalmış komşunuz.. bu kadar ileri gitseydi ben kovardım saçını başını yolardım valla.. nasıl böyle olabiliyor böyle kadınlar hiç anlamıyorum.. Adam evli ya evli ! üstelik kendiside evli.. Allah cezalarını versin bu düşüncedeki kadınların ..

valla bende çok kızdın neden birşey söylemedin kovmadın diye
o anda sustum kaldım dedi
mutfağa gidip sinirinden oturmuş bi süre şok olmuş heralde

zaten komşumuz o kızın kıskanç bi yapısı olduğunu kendisini kıskandığı için sinir etmek amacıyla yaptığını da söylemişti
o hayatı boyunca düzgün bi ilişki yaşayamamış komşumuzu da öyle evli çocuklu mutlu görünce kıskanmış öyle davranmış

ama bunlar sonradan da ara ara görüşmüşler
o kız bi doktorla evlenmiş bunları çağırmış evlerine vs
çok saçma buldum neden gittin görüşmeyi neden kesmedin dedim ama öyle gelişti dedi
heralde evlendi kurtuldum diye düşündü bilemiyorum

bazı insanlar çok sakin olabiliyo demek ki

ben olsam o anda içeri çağırıp kovardım evden heralde
bana saygısı olmayana ben niye saygı göstericem

bu tarz kadınlara olay olduğu anda haddini bildireceksin sert bi şekilde
yoksa sessiz kalıp sus pus oturursan görüşmeye devam edersen iyice azıtıyolar bence başkalarına da aynı terbiyesizliği yapmaya yüz buluyolar

Çoğu kez farkettim de şeytanlık bizim cinste :KK47:
Bu ne cürret ya. Biraz sessiz kalsan sussan eşleri arada değiştirelim dicek sanırım :KK14:

valla bende çok kızdın neden birşey söylemedin kovmadın diye
o anda sustum kaldım dedi
mutfağa gidip sinirinden oturmuş bi süre şok olmuş heralde

zaten komşumuz o kızın kıskanç bi yapısı olduğunu kendisini kıskandığı için sinir etmek amacıyla yaptığını da söylemişti
o hayatı boyunca düzgün bi ilişki yaşayamamış komşumuzu da öyle evli çocuklu mutlu görünce kıskanmış öyle davranmış

ama bunlar sonradan da ara ara görüşmüşler
o kız bi doktorla evlenmiş bunları çağırmış evlerine vs
çok saçma buldum neden gittin görüşmeyi neden kesmedin dedim ama öyle gelişti dedi
heralde evlendi kurtuldum diye düşündü bilemiyorum

bazı insanlar çok sakin olabiliyo demek ki

ben olsam o anda içeri çağırıp kovardım evden heralde
bana saygısı olmayana ben niye saygı göstericem

bu tarz kadınlara olay olduğu anda haddini bildireceksin sert bi şekilde
yoksa sessiz kalıp sus pus oturursan görüşmeye devam edersen iyice azıtıyolar bence başkalarına da aynı terbiyesizliği yapmaya yüz buluyolar
İnanırmısınız okurken şok oldum.. Tamam insan başta bi şok geçiriyor ne dedi bu ya diye ancak komşunuz hiç tepki göstermemiş çok şaşırdım.. Üstelik kocasının eline falan dokunmuş bilerek.. İyi sabretmiş ama bence hiç iyi etmemiş ne demek daha sonra tekrar görüşmek.. Ne olursa olsun görüşmemeliydi bence.. Ne kadar kıskanırsa kıskansın sonuçta karşısındaki evli bir adamdı .. Komşunuza gerçekten hayret ettim daha sonra tekrar görüşmeside çok çok büyük bir cesaret yangına körükle gitmiş resmen..

Ben olsam açık ve seçik olarak: bundan sonra sizinle görüşmek istediğimi sanmıyorum yazardım. Neden geçiştiresin ki… tolere etmek için geçerli bir neden var mı?

Yuhhhh diyorum yaa bu nasıl bi cesarettir, edepsizliktir? Nasıl olurda böyle bir şey düşünebilir düşünmemekle de kalmamış gelmiş sana söylemiş :KK53: Valla iyi dayanmışsın ben olsam tutar kolundan koyardım kapıya :26: Misafirsen misafirliğini bil edebinle otur bu ne terbiyesizlik :KK47: Allahım sen bizi ve ailemizi bu tür şirretlerin şerrinden koru :26:

Bazı hemcinslerimiz böyle şeyler yapabiliyorlar canım işte.. Her zaman suçu erkeklerde aramamak gerektiğini öğrendim ben bu yaşadıklarımdan sonra.. Kocamın içinde de olsa belkide kadına karşılık bile verebilirdi.. Aminın canım âmin..

Ben olsam açık ve seçik olarak: bundan sonra sizinle görüşmek istediğimi sanmıyorum yazardım. Neden geçiştiresin ki… tolere etmek için geçerli bir neden var mı?

Tolere etmek değil aslında ancak insan gerçekten tuhafalaşıyor ne yapacağını ne diyeceğini tam bilemiyor bende o şekilde dedim.. Tekrar ararsa ayda mesaj atarsa umarımki böyle birşey olmaz anlamıştır diye düşünüyorum dediğiniz gibi söyleyeceğim

ben onu anladığım an defederdim evimden düsün ayıp olurmus olumsuz düsünülrmüs kavgacı derlermis umrum olmaz valla açarım kapıyı yaka paça atarım kapının önüne :KK52:

ben onu anladığım an defederdim evimden düsün ayıp olurmus olumsuz düsünülrmüs kavgacı derlermis umrum olmaz valla açarım kapıyı yaka paça atarım kapının önüne :KK52:

Ben o anın şaşkınlığına acaba benmi yanlış anladım diye düşündüm birde.. Allah yaşatmazda böyle birşey yapmak zorunda kalmazsın umarım canım..

bu tür kadınlardan Şiddetle uzak duracaksın
Eşini de tebrik ederim ayrıca ailecek görüşmeyi kesmeniz de fayda var gerçekten

İnanırmısınız okurken şok oldum.. Tamam insan başta bi şok geçiriyor ne dedi bu ya diye ancak komşunuz hiç tepki göstermemiş çok şaşırdım.. Üstelik kocasının eline falan dokunmuş bilerek.. İyi sabretmiş ama bence hiç iyi etmemiş ne demek daha sonra tekrar görüşmek.. Ne olursa olsun görüşmemeliydi bence.. Ne kadar kıskanırsa kıskansın sonuçta karşısındaki evli bir adamdı .. Komşunuza gerçekten hayret ettim daha sonra tekrar görüşmeside çok çok büyük bir cesaret yangına körükle gitmiş resmen..

valla ben de anlamadım eşi de pek güvenilir bi tip değil zaten
işyerinde de adama aşık olan bir personel varmış çünkü komşumuz anlamıştı
hatta bi keresinde pikniğe gitmiştik birlikte adam karısına o personelin adıyla seslendi ben duydum şok oldum ama komşumuz dumadı hemen düzeltti sonra adam lafı
ben de birşey söyleyememiştim

en son karısına 30binlira filan borç çıkmıştı bunu duyunca evi terkedip gitmiş adam bi de iki tane çocukları var
kadın kocasının abisiyle konuşmaya gitmiş eve dönsün diye onun hayatında biri var demiş abisi

şimdi noldular bilmiyorum
ama kadın hala eve dönmesini istiyodu
çok sabırlı ve sakin bi kadın ya da öyle olmak zorunda bilemiyorum çünkü annesi babası hayatta değil çalışmıyo
bi de görsen o kadar güzel bi kadın ki insan üzülüyo bunları yaşamasına

ne harika bir eşin varmış yaaa, gelen geçen asılıyorr... hepte sizi buluyor desense !

'' eşinin bakışları çok etkileyici '' lafını düzgün bir kadın söyleyemez ,dese dese o.s..u ruhlu biri der ,açık ve net!

banlanmak istemiorum ama saçma sapan şeylerle uğraşılıyor

:KK20:

Kadinin en büyük düsmani yine kadindir malesef.

Aman ha dikkatli olun...

valla ben de anlamadım eşi de pek güvenilir bi tip değil zaten
işyerinde de adama aşık olan bir personel varmış çünkü komşumuz anlamıştı
hatta bi keresinde pikniğe gitmiştik birlikte adam karısına o personelin adıyla seslendi ben duydum şok oldum ama komşumuz dumadı hemen düzeltti sonra adam lafı
ben de birşey söyleyememiştim

en son karısına 30binlira filan borç çıkmıştı bunu duyunca evi terkedip gitmiş adam bi de iki tane çocukları var
kadın kocasının abisiyle konuşmaya gitmiş eve dönsün diye onun hayatında biri var demiş abisi

şimdi noldular bilmiyorum
ama kadın hala eve dönmesini istiyodu
çok sabırlı ve sakin bi kadın ya da öyle olmak zorunda bilemiyorum çünkü annesi babası hayatta değil çalışmıyo
bi de görsen o kadar güzel bi kadın ki insan üzülüyo bunları yaşamasına

Komşunuzun yaşadıklarına gerçekten çok üzüldüm.. Arkasında ona destek olabilecek annesi ve babası hayatta değilmiş bu çok zor olmalı ama hiç mi çevresi yoktu çalışmak için gücü yoktu .. Böyle bir adamın hala eve dönmesini beklemiş.. Hayat bazen çok acımasız olabiliyor gerçekten.. Ne demek sevgilisinin adıyla eşine seslenmesi ne kadar karaktersiz bir adammış.. Komşunuz nasıl bütün yaşananlar karşısında bukadar sakin bukadar sessiz kalabilmişte ortalığı ayağa kaldırmamış anlayamadım.. Karısına borç çıkmasında adamın bırakıp gitmesi için bahanesi olmuş işte.. Umarım düzelmiştir çok üzüldüm yaşadıklarına ..

ne harika bir eşin varmış yaaa, gelen geçen asılıyorr... hepte sizi buluyor desense !

'' eşinin bakışları çok etkileyici '' lafını düzgün bir kadın söyleyemez ,dese dese o.s..u ruhlu biri der ,açık ve net!

banlanmak istemiorum ama saçma sapan şeylerle uğraşılıyor

Sizi bulmaz umarım

X