Saç Bakım Ürünleri saç gribi

duruberil10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2013
2.166
80
arkadaşlar,son günlerde saçlarımın dipleri ağrımaya başladı.kuaföre gittim saçımı kestirmeye.bana saç gribine yakalandığımı söyledi kuaför.aranızda başına böyle bi şey gelen var mı?bu arada bebeğim var ve saçlarımı genelde topluyorum...acaba ondan mı

evet bu bende de çok sık oluyor....:KK14: saç derimi koparıyolar sanki

peki buna karşı bi şey kullanıyor musun canım?ara ara olurdu yine oldu bu durum bende..bi kuaför bana aspirini bi bardak suya koyup bu su ile saç diplerime masaj yapmamı sonra da sıcak su ile ıslatılıp sıkılmış havlu ile kafamda bi müddet tutarak beklememi söyledi.emziriyorum diye yapamadım.ama belki bebe aspirini olur..

bi blogda okudum da bu durum saçları iyi kurutmamaktan kaynaklanıyormuş.gerçekten de ben bazen saçlarımı saç kurutma makinesiyle kurutmadan saçım hafif nemli bi şekildeyken yatıyorum.bir daha bunu yapmayacağım.

peki buna karşı bi şey kullanıyor musun canım?ara ara olurdu yine oldu bu durum bende..bi kuaför bana aspirini bi bardak suya koyup bu su ile saç diplerime masaj yapmamı sonra da sıcak su ile ıslatılıp sıkılmış havlu ile kafamda bi müddet tutarak beklememi söyledi.emziriyorum diye yapamadım.ama belki bebe aspirini olur..

birşey yaptığım yok .kendiliğinden geçiyor...ama bazen çok ağrılı olabiliyo..

X