2014 Ekim Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    369
  • Anket Kapalı .
Ben 505 i çok beğendim canım ya, mağazada da gördüm baya hoşuma gitti sanırım onu alacağım :KK16: evet gördüm ben de, evimin dibinde ebebek var, ordan bakıp alacağım ben de haftasonu..

Bu arada ateş ölçer olarak da braun alacağım termoscan diye bir modeli var, herkes onu tavsiye ediyor, doktorlar da onu kullanıyormuş. Biraz pahalı ama napalım artık :KK16:

Park yatağın içine de yine Kraft'ın visco yatağını alacağım. Pamuk önermiyorlar çünkü, aklında olsun senin de canım :KK34:

kızlar ya bende tam yatak araştırıyordum.benim kendi yatagım visco ve acayip rahatım eşimde bel fıtıgı vardı yatak sayesinde geçti diyebilirim.ama yatak vücudun şeklini alıyor die acaba bebeklerimiz dönemedikleri için rahatsız olurlarmı visco yatakta ???biraz sertmi olması lazım.ama yaylı yatağa çok karşıyım.

Hayırlı sabahlar, hayırlı cumalar annişler. tecrübeli evliler size soracaklarım var; eşimle 3 yıl birlikte olduktan sonra evlendik. zorluklar yaşadık,tüm zorluklara karşı gelerek birbirimizden ayrılmadık. inanılmaz güzel süprizler yapardı,küçük küçük hediyelerle gönlümü alırdı. 2 adım yere gitsek elimi tutmadan edemezdi. gözlerime baktığında içinin eridiğini hissederdim kalbim büyürdü. şimdi 14 aylık evliyiz,7 aylık hamileyim. eski duygular kalmadı sanki aramızda.eski heyecanlar yerini alışkanlığa bıraktı,elimi tutmadan yürüyor,bana sarılmadan öpmeden 1 günü geçirebiliyor. bir iki ben yanaştım ama yok değişmedi,ben de gurur budalasıyım hiç öyle mıçmıç olamam. bir de çok kötü bir huyum var böyle devam ederse sonunda ben uzaklaşacam ve benim uzaklaşmam daha kötü eskisi gibi olamam bir daha. ev arkadaşı gibi olmak için evlenmedim ben,sevgili hayatımız hep olsun diye evlendim. ben de mi hata? nerde hata yapıyorum? ne yapmam gerekiyor bilmiyorum...

Canim ben 8 yillik evliyi 2 yilda flort zamanimiz oldu 10 yili devirdik evlilik asla flort zamanlarında ki gibi heyecanli olmuyor evlilik sorumluluk getiren bisey sevgi ve saygi on plana cikiyor bizde nekadar hamilelik psikolojisi oluyorsa erkeklerdede babalık duygusu. Sorumluluk.yuku dahada articak onlarin düşüncesi başlıyor. Bak benim Allah izin verirse ucuncu cocugum olcak hamilelikte uzaklasmasi normal esim bana iki aydır elini bile surmuyor erken dogum riskim var diye ondsn oncede korkuyodu çocuğa bisey olcak diye ama ozaman lar bile sevgisinden şüphe etmedim. Esin sana yaklasmiyor sen git ben oyle yapıyorum. Sskin eşinden uzaklasma senin duygusallik zamanın rahat ol arkadadim zaman insanı olgunlastiriyor eski alışkanlıklar olmayabilir

Aminn inşallah. 36. haftada şimdi, 30. haftada doğmuştu:) bende çok istiyorum 3 kilonun üzerinde olmasını, gününü doldurduğu halde 3 ün altında doğanlar oldu bizim iş yerindeki arkadaşların. inşallah 3 ün üzerinde olur da bakımı da daha kolay olur:KK16: havalar beni mahvediyor, terin suyun içinde kalıyorum, geceleri sıcaktan uyuyamıyorum. Bel ağrısı desen ayrı bir dert... Neyse ki doğuma 2 ay gibi kısa bir süre kaldı:)) kucağımıza bir alsaydık meleklerimizi, yaşadığımız bütün sıkıntılar geçerdi:KK66:

Bizim haftalarımız da doğmuş minik :) sıcaklara dayan canım biraz daha son ayımızda havalar serinleyecek inşallah .
Hayırlı sağlıklı olsunlar da Rabbimin izniyle Amin . Hazırlıklarını bayramdan sonra yapacaktın sanırım , erteleme artık 7 ay dedin bitti çok şükür

Arkadaslar dun annem aradi İbrahim Saracoglu amniyon sivisinda azalma olanlar icin hergun bir bardakhavuc suyu onermis ve mucize gibi bisey demis ...dilerim hicbirimizin basina gelmez ama Allah korusun oyle bi durumda aklinizda olsun diye bilgilendirmek istedim...

bu faydalı bilgi için teşekkürler canım..

hahaha :) boşver sen idil baby yi, o kadar para verilmez yazık :KK31: yalnız ben geç gidicem canım eve :KK43: sorun olur mu senin için?

Yok canım olmaz da , ne kadar geç yani :KK1: ben mağazaya yarın gitsem kalmaz biter birde... Sen işini hallet canım benim , ben bi anda karar veririm

Arkadaslar dun annem aradi İbrahim Saracoglu amniyon sivisinda azalma olanlar icin hergun bir bardakhavuc suyu onermis ve mucize gibi bisey demis ...dilerim hicbirimizin basina gelmez ama Allah korusun oyle bi durumda aklinizda olsun diye bilgilendirmek istedim...

Teşekkürler canım , inşallah olmaz :) aklımızda olsun yinede

Canim ben 8 yillik evliyi 2 yilda flort zamanimiz oldu 10 yili devirdik evlilik asla flort zamanlarında ki gibi heyecanli olmuyor evlilik sorumluluk getiren bisey sevgi ve saygi on plana cikiyor bizde nekadar hamilelik psikolojisi oluyorsa erkeklerdede babalık duygusu. Sorumluluk.yuku dahada articak onlarin düşüncesi başlıyor. Bak benim Allah izin verirse ucuncu cocugum olcak hamilelikte uzaklasmasi normal esim bana iki aydır elini bile surmuyor erken dogum riskim var diye ondsn oncede korkuyodu çocuğa bisey olcak diye ama ozaman lar bile sevgisinden şüphe etmedim. Esin sana yaklasmiyor sen git ben oyle yapıyorum. Sskin eşinden uzaklasma senin duygusallik zamanın rahat ol arkadadim zaman insanı olgunlastiriyor eski alışkanlıklar olmayabilir

doğru diyorsun canım, ben anne oluyorsam o da baba oluyor ama işte alışmışım sıcaklığına dokunuşuna garip geliyor uzaklığı. inşallah doğumdan sonra geçer:) çok teşekkür ederim:)

:)))) dere mevzusuna çok güldüm :))
Evet bende oturduğumda sırtım popo kemiğim batıyordu resmen hatta sırtım yara oluyordu :KK1: Şimdi normalin üstünde kilo aldım ben senin gibi idealde değilim abarttım tam 16 kilo aldım da ondan böyle diyorum..
Sen idealini yaşa eşin ve sen mutluysanız zaten daha ne olsun :KK70:

:KK52: Birazdan yine dereye atcam adamımı :KK19: Akşam üstü de denize. Bakalım ne olacak halimiz :KK1: Normalde zayıfsan verirsin zaten canım. Bebişin peşine koşmaktan kilo falan kalmaz.

doğru diyorsun canım, ben anne oluyorsam o da baba oluyor ama işte alışmışım sıcaklığına dokunuşuna garip geliyor uzaklığı. inşallah doğumdan sonra geçer:) çok teşekkür ederim:)

Canım hamilelikte biraz daha fazla ilgi bekliyoruz , ama olmayabiliyor bazen . Ben dün bebişin tekmeleri acıtmaya başladı falan dedim , hemen sende üstüne yatma falan diyor aslında haklı , ama ben daha farklı tepki beklerdim . Olmuyor işte onlarda baba olacaklar hayırlısıyla

seviyor biliyorum. bundan şüphem yok. kedi gibi eteğimin dibinde hep. bensiz bir yere gitmez,sıkıntısı olsa benimle paylaşır. ne olsa hemen anlatır. ama ne diyeyim eş gibi değilde arkadaş gibi olduk biraz sanırım. ben gösteriyorum ilgi ama karşılığı olmayınca çekiyorum kendimi hemen. tanıyor beni,bu durumdan mutsuz olduğumun da farkında. hamileyim karnım burnumda belki bunun etkisi vardır bilemiyorum. belki çocuk doğunca düzelir. eskisi gibi sürekli sarılıp öpen kocamı özledim:KK43:

Düzelir hiç merak etme belki dediğin gibi hamilelikten hassas davrandın.. aslında anlattığın şekilde çok iyi bir eşin varmış maşallah.. eminim bebekten sonra tekrar düzelir hiç üzülme sen ama yine de sende uzak durma sende yanaş :KK16:

Helikopterli çok güzel :) iyi günlerde kullanın canım . Ama benim Kızım olacak inşallah hayırlısıyla , kız modellerine bakıyorum :KK16:

O zaman sana da uğur böcekli olabilir o da hoş ve sade..Güle güle giysin kuzucuklar:KK16:

Düzelir hiç merak etme belki dediğin gibi hamilelikten hassas davrandın.. aslında anlattığın şekilde çok iyi bir eşin varmış maşallah.. eminim bebekten sonra tekrar düzelir hiç üzülme sen ama yine de sende uzak durma sende yanaş :KK16:

O zaman sana da uğur böcekli olabilir o da hoş ve sade..Güle güle giysin kuzucuklar:KK16:

Aaa sende onumu beğendin canım , teşekkürler :) Bende 3 model arasında düşünüyorum işte :KK31:

Evet teyzesiiii, teşekkür ederiiiz, mavisi de varmış. Herşeyi maviş oldu oğlumun, inşallah gözleri de öyle olur sağlıkla.

İnşallah canım ,hepimizin herkesin bebeişleri sağlıklı olsunlar Aminnnn
Denizcili bir bebek odası falan çok güzel olur :KK16:

bana eczacı soğuk suda erit dedi.bende buz gibi suda eriyitorum fanta tadında oluyo :)) tavsiye ederim

ilik suda yaptım içtim ama Fanta hakgetire.tadı çok kotu geldi bana.zaten boyle surubumsu şeylere karşı hassasiyetin var.daha bugün ilk kez icitim.ama benim için içmek biraz zor olacak gibi.keşke hap formunu verseydi doktor.gerçi hap olarak var mi konuda bilmiyorum ama.birkaç gün iceyim bakalım belki alisirim..:):KK37:

Selam guzel ve tatli hamislerrr..aranizda tatile gidicek olan varmi ? Bayramdan hemen sonra kismet olursa bize enyakin yer mersin orya gitcez yada iskenderun arsuza :) ilk hamileligindede bol bol yuzmustum dogum icin cok iyi gercekten :)

X