Göz Çevresi Bakımı göz altı kırışıklıkları için formülü olan var mı?

E

esracikss

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi esracikss
yaşım bana göre daha genç olmasına rağmen( 21 yaşındayım), gözaltlarımda birçok çizgiler var. Bunun için önerisi olan var mı? Neden oluyo olabilir?(Güneşten falan mı, ya da çok gülmekten mi kırışıyor anlamadım, önüne geçemedim. Lütfen yardııımmmm.... Please heelllppppp.!!! :KK66: )

• Konu Sahibi esracikss
valla ii bi göz çevresi kremi kullan diycem ama geçmiyo cnm yüz yogasıda deneyebilirsin

• Konu Sahibi esracikss
Yoga işe yarar mı peki, yani yapıyor musun arkadaşım?

• Konu Sahibi esracikss
cıldın kuruysa olur kırısıklıklar nemlendırıcı bır krem kullan ıstersen sana onerırım bır kac krem eskıden kozmetıkte calısmıstım baya bılgım vardır

• Konu Sahibi esracikss
:dilcikar:
yaşım bana göre daha genç olmasına rağmen( 21 yaşındayım), gözaltlarımda birçok çizgiler var. Bunun için önerisi olan var mı? Neden oluyo olabilir?(Güneşten falan mı, ya da çok gülmekten mi kırışıyor anlamadım, önüne geçemedim. Lütfen yardııımmmm.... Please heelllppppp.!!! :KK66: )

canım demek yaşın sana göre genç,ilahi sen daha çocuk sayılırsın 21 yaş ne ki a.so yaşta kırışıklık olmaz senin kırışıklık sandığın şey göz çevresinde kuruluktan oluşan mimik çizgileridir sabah yataktan kalkınca belirsizdir ama gün içinde mimik hareketlerinden dolayı daha belirgin hale gelirler ,uygun ürün kullanmazsan bunlar kalıcı hale gelir ,bence jel bazında nem oranı yüksek yağsız bir göz çevresi ürünü kullan yine jel tarzı göz çevresi temizleyicisinide birlikte kullan yağlı ürünler sakın sürme ilerde göz çevrende yağ butonları oluşur

• Konu Sahibi esracikss
ya rosenoire şu tarif ettiğin nemlendirici ve temizleyicilere örnek versen buradan bir sakıncası var mıdır acaba. ürün adı vermek yasak değilse biriki örnek ver lütfen. çünkü bende de aynı sorun var. gerçi benim yaşım 28. ama yine de erken olduğunu düşünüyorum. benim cildim yağlı ama göz çevrem kuru olabilir mi acaba

• Konu Sahibi esracikss
ya rosenoire şu tarif ettiğin nemlendirici ve temizleyicilere örnek versen buradan bir sakıncası var mıdır acaba. ürün adı vermek yasak değilse biriki örnek ver lütfen. çünkü bende de aynı sorun var. gerçi benim yaşım 28. ama yine de erken olduğunu düşünüyorum. benim cildim yağlı ama göz çevrem kuru olabilir mi acaba

canım herhalde sakıncası yoktur çünkü herkes birbirine ürün adı veriyor,jel bazında göz çevresi ürünlerinden vichy fix yeux var çok hafif tamamen su bazlı bir ürün ben kızıma da bu ürünü yeni başlattım o da daha önce hiç ürün kullanmadı hafif nem veriyor kızım çok memnun ,ben göz çevresi temizleyicisi olarak biotherm biocils tercih ederim ama benim kız lorealden vazgeçmiyor eğer göz çevren kuru ise aven in jel şeklindeki göz temizleyiciside güzel bu ürünler hep su bazlı yağ içermeyen genç ciltler için ürünler bir de garnierin göz çevresi ürünleri var bu da iki çeşit, birisi sadece nemlendiriyor öbür tipi [lift yeux] kırışıklık karşıtı sanırım türkiyede yok internette satışı var ben yurt dışında iken almıştım fiyatı orada komik denecek kadar ucuz,açıkçası bir müddet sürmeye çekindim ama bir ürün ancak bu kadar güzel olur bulursan genç cilt için olanını al canım yerimseniben

• Konu Sahibi esracikss
çk teşekkür ederim.
gerçekten çok yardımcı oldun. sağol a.s.

• Konu Sahibi esracikss
çok güzel krem ve jel adları verilmiş ben ilave olarak güneşte mutlaka güneş gözlüğü kullanmanı ve göz kapağı haricinde göz çevrenede güneş koruyucu sürmeni öneririm canım sevgiler

Canım, kozmetiğe inanmayan biri olarak biraz farklı bi tavsiyede bulunacağım, at kestanesi yağı göz çevresine çok iyi geliyor, aynı şekilde buğday yağı ve jojoba yağı da... Krem haline getiremiyorsan bile bunları- artı zeytin yağını- birleştirip, kullanmadan önce iyice çalkalayıp, yatmadan önce göz çevrene sürebilirsin. Yağların emilimi krem kadar kolay olmuyor ama; bu emilim sorununu da kaysı yağı ekleyerek aşabilirsin, bunu sana çok uzun süre Loreal kullanmış biri olarak ve de 15 sene boyunca Lancester, Lancome, Helene Rubistein, Estee Lauder, DDF kullanmış birinin kardeşi olarak söylüyorum, kozmetiğe verilen paraya gerçekten yazık!

Gözaltı kırışıklıkları için: 1 kahve fincanı soya yağı, 1 kahve fincanı bademyağı ve yarım kahve fincanı avokado yağını bir kapta karıştırın. Parmak uçlarınızı bu karışıma batırıp göz çevresine masaj yaparak sürün. Bu uygulamayı akşamları yatmadan evvel yapın. Sabahları yüzünüzü yıkayıp kurulayın.

Bunu bir deneyin derim yerimseniben a.s.

merhaba canim cok fazla yapabilecegini zannetmiyorum bende bir zamanlar senin durumundaydim gitmedidigim doktor ve guzellik uzmani kalmadi bana sadece krem verebildiler.doktorun verdigi krem yuzumde alerji bakti cünkü yasim cok kucutu(19yasindaydim) guzellik uzmanlarin verdigi kremlerde hic bir fayda göstermedi sadece bir sürü para harcamis oldum.Ama yurtdisina geldigimde bir guzellik uzmaniyla görustum,bana yasimin kucuk olmasindan dolayi krem bile tavsiye etmedi.(20yas ve uzeri kullnilabiliyor) sadece bolbol su icmem gerektigini, dogal olarak genetik oldugundan yasitlarimizdan erken kirisik olusuyor ama belli bir yastan sonra duruluyor umarim buseni rahatlatir

merhaba canim cok fazla yapabilecegini zannetmiyorum bende bir zamanlar senin durumundaydim gitmedidigim doktor ve guzellik uzmani kalmadi bana sadece krem verebildiler.doktorun verdigi krem yuzumde alerji bakti cünkü yasim cok kucutu(19yasindaydim) guzellik uzmanlarin verdigi kremlerde hic bir fayda göstermedi sadece bir sürü para harcamis oldum.Ama yurtdisina geldigimde bir guzellik uzmaniyla görustum,bana yasimin kucuk olmasindan dolayi krem bile tavsiye etmedi.(20yas ve uzeri kullnilabiliyor) sadece bolbol su icmem gerektigini, dogal olarak genetik oldugundan yasitlarimizdan erken kirisik olusuyor ama belli bir yastan sonra duruluyor umarim buseni rahatlatir

Bu verdiğim tarifte herhangi bir yaş sınırlaması yok, onun için rahatlıkla kullanılabilir... yerimseniben

Sağlıcakla kalın... a.s.

canım benim gözaltlrım yapısal olarak kırışıktı 18 yaşlarda gözaltı kremleri kullanmaya başladım şuan 35 yaşındayım ve hiç kırışığım yok sende şimdiden önlem alırsan ilerde faydasını mutlaka görürsün oluşanlar açılır yenileride oluşmaz ama önemli olan düzenli kullanman ve cildini hep nemli tutman.bence hemen kendine uygun kaliteli bir krem al.üzme kendini.

Gözaltı kırışıklıkları için: 1 kahve fincanı soya yağı, 1 kahve fincanı bademyağı ve yarım kahve fincanı avokado yağını bir kapta karıştırın. Parmak uçlarınızı bu karışıma batırıp göz çevresine masaj yaparak sürün. Bu uygulamayı akşamları yatmadan evvel yapın. Sabahları yüzünüzü yıkayıp kurulayın.

Bunu bir deneyin derim yerimseniben a.s.

Bunu siz kullanıyor musunuz? Yağların gözaltında yağ bezecikleri oluşturduğunu söylüyorlar.Siz böyle bir sorun yaşadınız mı?Ve sacee bunu mu kullanıyorsunuz?

Bunu siz kullanıyor musunuz? Yağların gözaltında yağ bezecikleri oluşturduğunu söylüyorlar.Siz böyle bir sorun yaşadınız mı?Ve sacee bunu mu kullanıyorsunuz?

Canim ben bu karisimi kullanmiyorum cünkü gözalti kirisikligim yok henüz... Ama cevremde kullanmis ve sonucunu görmüs insanlar var a.s Bildigim kadariyla bu tür yaglar bildigimiz normal yaglarla ayni degil. Mesela soya yaginda, normal yagda olan kolesterol orani yok denecek kadar az, ayrica omega vitaminleri icerdigini biliyorum, yani söyledigin gibi yag bezecikleri olusturmasinin ihtimal dahilinde oldugunu düsünmüyorum, en azindan böyle birsey duymadim zaten. Ben daha önce önermedigim, kullansamda kullanmasamda sonucunu bilmedigim icerikleri asla burada kimseye önermem. Umarim sorularini yeterli cevaplayabilmisimdir canim...

Saglicakla kal... a.s. :enbuyukkk:

Canim ben bu karisimi kullanmiyorum cünkü gözalti kirisikligim yok henüz... Ama cevremde kullanmis ve sonucunu görmüs insanlar var a.s Bildigim kadariyla bu tür yaglar bildigimiz normal yaglarla ayni degil. Mesela soya yaginda, normal yagda olan kolesterol orani yok denecek kadar az, ayrica omega vitaminleri icerdigini biliyorum, yani söyledigin gibi yag bezecikleri olusturmasinin ihtimal dahilinde oldugunu düsünmüyorum, en azindan böyle birsey duymadim zaten. Ben daha önce önermedigim, kullansamda kullanmasamda sonucunu bilmedigim icerikleri asla burada kimseye önermem. Umarim sorularini yeterli cevaplayabilmisimdir canim...

Saglicakla kal... a.s. :enbuyukkk:
İlgin için teşekkür ederim.Bu karışımı daha önce de duydum ama kullanan birisinin işe yaradığını söylemesi insani daha bir rahatlatıyor.O yüzden sana sormak istedim.Bende de kırışıklık yok ama yaşım itibariyle kullanmam gerekiyor sanırım ilerde olmaması için.
:dance:

İlgin için teşekkür ederim.Bu karışımı daha önce de duydum ama kullanan birisinin işe yaradığını söylemesi insani daha bir rahatlatıyor.O yüzden sana sormak istedim.Bende de kırışıklık yok ama yaşım itibariyle kullanmam gerekiyor sanırım ilerde olmaması için.
:dance:

Rica ederim canim yerimseniben Tabii ki olusmadan önce de kullanabilirsin, dogal bir karisim oldugundan zararli bir etkisi olmaz, fakat birkac kullanim sonrasi cildinde alerjik bir reaksiyon olusmasi durumunda derhal bu karisimi kullanmayi birakmalisin, cünkü bazi ciltler dogal maddelerede alerji gösterebilirler... şutarafagitti

Saglicakla kalman dilegiyle... a.s.

Rica ederim canim yerimseniben Tabii ki olusmadan önce de kullanabilirsin, dogal bir karisim oldugundan zararli bir etkisi olmaz, fakat birkac kullanim sonrasi cildinde alerjik bir reaksiyon olusmasi durumunda derhal bu karisimi kullanmayi birakmalisin, cünkü bazi ciltler dogal maddelerede alerji gösterebilirler... şutarafagitti

Saglicakla kalman dilegiyle... a.s.
Haklısın herkesin cildi farklı reaksiyonlar gösterebilir.Alıp deneyeyim en iyisi.:sm_cool:

canım benim gözaltlrım yapısal olarak kırışıktı 18 yaşlarda gözaltı kremleri kullanmaya başladım şuan 35 yaşındayım ve hiç kırışığım yok sende şimdiden önlem alırsan ilerde faydasını mutlaka görürsün oluşanlar açılır yenileride oluşmaz ama önemli olan düzenli kullanman ve cildini hep nemli tutman.bence hemen kendine uygun kaliteli bir krem al.üzme kendini.

nilacım ne kulladın sen canım,isim verebilir misin.

X