Menopoz erken menapoz tedavisi var mıı

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

hayye

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2013
143
30
34
çok üzgünüm çocuk düşündüğümüz ay menapoza girdiğimi öğrendim.fsh 75 .ancak prof.ile görüştm muayene etti herşeyin normal olduğunu cyclo kullan adet olunca tekrar hormon teti yaptır o zaman konuşalım ama kendine göre stresten dedi fakat bana menapoz dediklerinde daha çok stesli oldum 1 haftadır builacı kullanıyorum bakalım ne olcak.allahtan hayırlısını diliyorum..bu arada 32 yaşındayım.

çok üzgünüm çocuk düşündüğümüz ay menapoza girdiğimi öğrendim.fsh 75 .ancak prof.ile görüştm muayene etti herşeyin normal olduğunu cyclo kullan adet olunca tekrar hormon teti yaptır o zaman konuşalım ama kendine göre stresten dedi fakat bana menapoz dediklerinde daha çok stesli oldum 1 haftadır builacı kullanıyorum bakalım ne olcak.allahtan hayırlısını diliyorum..bu arada 32 yaşındayım.

bende doktora bebek için gittiğimde aynı konuyla karşılaştım 36 yaşındayım menepoz başlangıcı ded, fsh çok yüksek çıkmış .yaklaşık 7 aydır adet düzensizliğim var .bebek için tüp bebek uygulaması gerek dedi :KK43: üzüldüm ve gitmedim . arkdaşlardan ve sitelerden adet düzenleme çareleri aradım yaklaşık 45 gündür sancım çok var ama adet olamıyordum civan perçemi diye bir bitki aldım aktardan iki gün önce başladım ve bugün regl oldum :) bu kürü uyguladıkltan sonra soğan kürü uygulayıp adet düzene girdikten sonra incir kürü uygulıycam . bir arkadaşımın tanıdığıda aynı bizim gibiymiş bu kürleri yapmış şimdi 5 aylık hamile :))) darısı bize

bende doktora bebek için gittiğimde aynı konuyla karşılaştım 36 yaşındayım menepoz başlangıcı ded, fsh çok yüksek çıkmış .yaklaşık 7 aydır adet düzensizliğim var .bebek için tüp bebek uygulaması gerek dedi :KK43: üzüldüm ve gitmedim . arkdaşlardan ve sitelerden adet düzenleme çareleri aradım yaklaşık 45 gündür sancım çok var ama adet olamıyordum civan perçemi diye bir bitki aldım aktardan iki gün önce başladım ve bugün regl oldum :) bu kürü uyguladıkltan sonra soğan kürü uygulayıp adet düzene girdikten sonra incir kürü uygulıycam . bir arkadaşımın tanıdığıda aynı bizim gibiymiş bu kürleri yapmış şimdi 5 aylık hamile :))) darısı bize

bu dertle tanışalı 3 ay oldu.1 ay cyclo prognova diye bir ilaç ve mükemmelditarih şaşmadan geldi 2. ayda öyle gelelim 3.aya 2 gün önce hafif lekelnme ve sonu gelmedi .ayrıca bnm fsh tam düşmtü derken 8.5 düştü en son ben bu ay belki dr ilaç vermez bile dünürken ilaçla adet bile olamadım.

amh testi yaptırmanızı tavsiye ediyorum yumurta rezervenizi en net göstren testtir.benm mallasef ki oda kötü çıktı.

kürleri uygularken çok dikkatli ol zamanında uygula ve birden fazla kürü aynı anda uygulama hamile kalana kadar uygula yeterki olumlu sonuçlansın

tamam cnm tşkler . bu civan perçemine iki gün önce başladım regl oldum bugün ne kadar süre kullanıcam . sanrım hamile kalındığında düşüğe neden olabiliyormuş bilgin varmı hayye

tamam cnm tşkler . bu civan perçemine iki gün önce başladım regl oldum bugün ne kadar süre kullanıcam . sanrım hamile kalındığında düşüğe neden olabiliyormuş bilgin varmı hayye

evet 12 gün kulanılacak sanırım yani yumurtlama tarihinden sonra kulanmamalısın

Merhaba,
İstanbul'da olan arkadaşlar, erken menopoz konusunda tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mı?

Merhaba menopoza girip Saracoğlu'nun Testere dişli Aslan pençesi kürünü uygulayan ve tekrar adet gören var mı?

Benim de fsh 75, e2 11. ,erken menapoz diyebilmek icin adet olunca bir daha testlerin yapılması gerek dedi doktor. Bana da cyclo verdi, ama ilaçla beraber aslan pençesi kürü deb yapsam olur mu sizce,? Adetim birden kesildi ve ateş basmaları başladı.

X