Karmakarışığım yardım edinn?

:KK9:

yok, yok sadece bu tipte olandan çok var ondan üstüste geldi sende. hayır o değil onlar yüzünden beyaz essekli prenslerimizin adı lekeleniyor yahu, onlar gelene kadar biz yıpranıyoruz. :KK33:

hayırlı haberlerini kapsayan konularınıda aç lütfen, emeklerinin sonuçlarını görmek bizede nasip olsun. :KK9:

ohooo başınız ağrır sonra :KK1: bende haber çok :KK1: ama adım atamıyorum çünkü fazlasıyla mantığımla düşünüyorum :KK14:
Şöyle millet gibi hooooooop aşık olsam :KK52: Gözüm ondan başkasını görmüyo illede o olacak desem :KK9: :KK9: :KK9:
Sonra o ne mallıklar yaparsa yapsın ben hiçbirini görmesem kör olsam resmennn :KK33: :KK33:
Şaka tabiki. Mantık olmadan olmaz :KK1:

sadece aşk olan ilişkilerin acısı pembe bulutlar dağıldıktan sonra çıkıyor, riskli bir durum gerek yok öyle heycanlara. :KK9:

en güzeli hem mantık hem aşk-sevgi içerikli birliktelikler, öyle oluncada yine o mallık yapar sen görmezden gelirsin yahu yeter ki sen iste. :KK9:

sadece aşk olan ilişkilerin acısı pembe bulutlar dağıldıktan sonra çıkıyor, riskli bir durum gerek yok öyle heycanlara. :KK9:

en güzeli hem mantık hem aşk-sevgi içerikli birliktelikler, öyle oluncada yine o mallık yapar sen görmezden gelirsin yahu yeter ki sen iste. :KK9:

O mallıklar yapsın ben farkında olayım ama çaktırmayayım olmaz mı? :KK1: O da sevinsin ayakta uyuyo diye :KK9:
Yok yaa mallık falan yapmasın soğutmasın kendinden. Şirinlikler yapsın, sürprizler yapsın, öyle şaşırtsın beni :KK1: Aşık olayım ona :KK16:
Zekasına, özgüvenine, desteğine, sevgisine, aşkına, cesaretine, adamlığına hayran kalayııımmmmm :KK53:
Varsa bizede 1 adet ver diyosunuz demi? Bulacağım böyle birini göreceksinizzzz :KK47: :KK9: :KK9: :KK9:
Zor biraz zaman alır imkansız ise umrumda değiiiilllllll :KK36: :KK1:

bu saydıklarının hepsini değil çeyreğini bulundursa da benim kabulum yahu. :KK9:

çıtayı yüksek tutmak iyi, ama O'nu bulduğunda ortada çıta-liste kalmicağı için problem yok. tabi bunun için takıntı haline getirtmemek gerekiyor malum sonra sonuclar hazin olabiliyor. :KK9:

ama sen de o azim, kararlılık var. başarıcaksın belli. :KK76: :KK9:

bu saydıklarının hepsini değil çeyreğini bulundursa da benim kabulum yahu. :KK9:

çıtayı yüksek tutmak iyi, ama O'nu bulduğunda ortada çıta-liste kalmicağı için problem yok. tabi bunun için takıntı haline getirtmemek gerekiyor malum sonra sonuclar hazin olabiliyor. :KK9:

ama sen de o azim, kararlılık var. başarıcaksın belli. :KK76: :KK9:

Çıta yüksek olduğu için hala yalnızım ya :44: Bekar ölecem ben kesin :KK1:
Eski sevgilimde hiç sürpriz yapmamıştır. Egosuda yüksekti. Bunlar yüzünden bitirdim zaten. İleride pişman olma ihtimalim yüksekti.
Aslan burcu kadını olarak sürprizlere, hediyelere önem veriyorum napayımmm :KK16: Olmazsa olmasın ben böylede mutlu olurum diyemiyorum :KK50:
Beni sevdiğini başka nasıl hissettirirki? Her erkek bi kadın görünce sarılır öper :KK9: Sarıldım, öptüm, bir iki çift güzel laf söyledim bak seviyorum işte seni demek değildir bunlar. Amaaaan ooff yanlış düşünmüyorum değil mii :44:

yanlış düşünme değil de sonuçta herkesin olaylara bakış açısı, hayattan beklentileri, zevkleri, algılayışları farklı. ee hal böyle oluncada ortaya bu tip sorunlar çıkıyor.

ben orta yolun bulunması taraftarıyım yani kişi benim için değişmemeli ki zaten değişemezde belli süre sonra özüne döner. ben onu olduğu gibi kabul edeyim, o beni olduğum gibi kabul etsin.

bana göre sevgi göstergesi hediye değil, ki zaten ben istediğim için benim zorumla o hediyeyi alıyorsa hiç almaması taraftarıyım.

bana çikolata (benim sevdiğimi bildiği) alsa bile anlamı benim için pahalı hediyelerden daha çoktur. çünkü burada beni önemsediği, sevdiklerimi sevmediklerimi bildiği anlamını çıkartırım.

her erkek dediğin gibi sarılıp, öper evet ama O'nun ki farklı olur. sarılıp öptüğünde bile hissettirir sevgisini, duygusunu katar. bak yine O'na bağladım yahu kulakları çınlasın herkimse artık bu gün çok andım. :KK9:

dediğim gibi herkesin görüşü farklı, şekilde de görüldüğü gibi mesala benim yazdıklarım da sana vıcık vıcık romantiklik gibi gelebilir. :KK9:

E tamam işte bende bunları diyorum zateeeen :KK16:
Pahalı şeyler beklememki. Beni düşündüğünü, önemsediğini belli edecek jestler yapsa yine yeter.
Hiçbi şey yapmadan, uğraşmadan, hadi gel seni öpeyim falan derse gönül eğlendirdiğini, vakit geçirmeye çalıştığını düşünürüm.
Bunun özel günü var, doğumgünü var, sevgililer günü var. Bi çaba olması lazım. Ne yapsam mutlu olur acaba? diye düşünmesi lazım.
Büyük şeyler beklemiyorumki :44:

o zaman hemfikiriz. :KK9:

yalnız bizim birbirimizle değilde O'nlarla hemfikir olmamız önemli yahu. :KK9:

Allah herkesin gönlüne göre, istedikleri zamanda versin. :KK8:

bende senin gibi düşündüğüm için acele ediyorum :26:

hemen hemen bütün yorumlarınızı okudum sizin ruh haliniz (evlilik konusunda) neyse sanırım benimkide o 28 i bitirmeme az kaldı ve bazen moralim çok bozuluyor birazda karamsar olmamın etkisiyle açmazlara saplanıyorum iyice insan kendi halini nerde hata yaptığını anlayamıyor sizden yardım bekliyorum zaman ayırabilirseniz sevinirim...

X