Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri sözde sizce hangi elbise lütfen yardım

dilyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2013
66
8
34
kızlar lütfen yardım iki elbise arasında kaldım seçimde yardımcı olun

Eklentiler

• $IMAG0540-1.jpg
    $IMAG0540-1.jpg
    16,2 KB · Görüntüleme: 148
  • $IMAG0539-1.jpg
    $IMAG0539-1.jpg
    12,2 KB · Görüntüleme: 145
  • $IMAG0520-1.jpg
    $IMAG0520-1.jpg
    19,3 KB · Görüntüleme: 144
  • $IMAG0514-1.jpg
    $IMAG0514-1.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 186

Ben iki elbiseyide beğenmedim.

ikiside basenlerinizi çıkarmış,özellikle beyazlı gül kurusu olan elbisede basenleriniz ben burdayım diyor.
Elbise seçeneklerinizi arttırın bence

her iki elbise de model olarak çok güzel ancak dar gibi :KK31::KK31: aslında gördüğüm kadarıyla fiziğiniz de düzgün ama heralde kısa olduğu için mi ne biraz dar gibi geldi

Son düzenleme:
uwww elbiseler söz için uygun gelmedi bana çok ben burdayım diyolar :KK9: ama ikisi arasından seçim yapılacaksa siyah daha iyi:KK31:

Bir yakınınızın söz, nişanında giyebilirsiniz bu elbiseleri ama kendi sözünüz için fazla dar ve şık gelmedi nedense bana. Allah tamamına erdirsin ve gönlünüzce olsun her şey, yanlış anlamayın sakın dediklerimi ama fikrimizi sorduğunuz için söylemek istedim. Elbiseler şık, seksi değil de vamp duruyor, aşırısı itici olur ya, bence tercihlerinizi artırın, bu elbiseleri yılbaşı gecesinde vs. değerlendirin, ama söz akşamınızda değil.

ben ıkısınıde begenmedım bence başka bır elbıse daha iyi olur.

2sinide begenmedım ustelık soze bu elbıse olmaz dıye dusunuyorum..

Maalesef ben de ikisini de beğenmedim yani kendi sözünüz için pek uygun gelmediler :)
:26:

Bencede ikiside bir söz için çok dar ama eğer sadece bu 2 elbiseden seç,m yapmak istiyorsan siyah olan

Bence ikiside söz için uygun değil hem çok dar hemde biraz kısa geldiler bana.

Bende sozumde acik renk gymistim ama bunlar soz icin uygun degil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X