Kaç kiloyla hamile kaldınız

69 ile hamile kaldım 89 ile doğum yaptım bebeğim 3'600 kilo doğdu bebeğim 3 aylık ve ben hala 80 kiloyum!!!

merhaba ilk oğluma 54 kiloyla hamile kaldım 78 kiloyla doğum yaptım 3.500 kilo doğdu şimdi 4.5 yaşında.ikinciye hamileyim son 3hafta kaldı doğumuma bunada 63kiloyla hamile kaldım şimdi 76 kiloyum acaba kızım kaç kilo doğcak 3hafta sonra görcez:))

40 kilo ile hamile kaldm suanda 54 kiloyum 31 haftalıkda hamıleym dahada almak ıstyrm bakalm hyrlısı ve stres heycan korku hepside var ..... xs

Merhaba 59 ile hamile kaldım 93 ile doğuma gittim oğlum 5 aylık ben 71 kg yum 6.ay bitince dukan diyeti yapacagım zaten hamilelikten önce de dukan diyetiyle 10 kg verip öyle hamile kalmıştım

ben 107 ile hamile kalmıstım 104 ile doğuma girdim evet yanlıs yazmadım
vay tatlım harikasın sen ya ay nasıl yaptın kıss .yiyemedin mi yoksa ben herşeyden tiksiniyorum ama sonra bi iştah gelioo yeyeyee.Tabi çok yiyince de midem 2 gün çektiriyo bana:KK45::KK45::KK45::KK45::KK45:

97 ile hamike kaldim 98 kiloyum 17. Haftam ins cok kilo almam cok ugrasiyorum ama bakalm nasip kilo normal doguma engel mi sizce ?

merhaba gzmncrv hanım özel değilse size bi soru sorucam cvplarsanız sevinirim bende anne olmak istiyorum bi seneden beri uğraşıyoruz ama olmuyo çok doktora gittimm kilon yüzünden kalamıyosun dediler bu ara biraz kilo verdim vermeye devam ediyorum ama yinede olmuyo aşağı yukarı benim kilom sizin gibi bi tedavi uyguladınızmı daha doğrusu böyle bi sorunla karşılaştınız mı bebeğinizi sağlıkla büyütün inş

merhaba gzmncrv hanım özel değilse size bi soru sorucam cvplarsanız sevinirim bende anne olmak istiyorum bi seneden beri uğraşıyoruz ama olmuyo çok doktora gittimm kilon yüzünden kalamıyosun dediler bu ara biraz kilo verdim vermeye devam ediyorum ama yinede olmuyo aşağı yukarı benim kilom sizin gibi bi tedavi uyguladınızmı daha doğrusu böyle bi sorunla karşılaştınız mı bebeğinizi sağlıkla büyütün inş
Canim oncelikle cok icten syluyrm Rabbim en kisa zamnda saglikki ozursuz kusursiz mutlu huzirlu bir bebek nasip etsin cok sukur benm hamile kalmak ixin bir cabam olmadi sadece gebe kalmadn 1 ay once folik plus kullandm folik asitin rahimi gelistirici bir ozelligi varmis ben ona bagliyrm hamilelik birazda nasip isi Rabbim sizede nasip etsin ins eger bir skintiniz yoksa kafaniza takmayn stres yapmayn ben korunmayi biraktigimda en az 3 4 ay beklerm nasilsa dye bosvermistim hic takilmiyrdum bununda faydasi cok brde internette bazi yontemler okudum iliskiden sonra 1 saat ayaklarimi duvara dayadm ve nelimin altina yastik koydum 1 1.5 saate yakn tuvalete gitmedm ve esime bol bol ceviz findik fistik ve ozellikle seftali yedrdim seftalinin gebelik icin olumlu etkisi oldugunu duymustum ayroca yuruyusunde katkisi oldugunu dusunuyrm cunku yuruyus pelvik kaslarini gelistirir diye duymustum ins yardmci olabilmisimdir Rabbim anne olmayi hakeden herkese nasip etsin

56 kiloyla hamile kaldım
70 kiloyla doğuma girdim
Bebeğim 3 kilo 100 gr normal doğumla dünyaya geldi
Şuan 55 kiloyum

45 ile hamile kaldım 63 ile doğum yaptım bebişim 4590 doğdu şükür.. 20 günde 13 kilo verdim :KK43: hiç iştahim kalmadı hala da veriyorum :KK43:

X