göz altı morluklarına karşı hangis biotherm,lierac mı dermotaliga mı

123a

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2009
85
0
kızlar merhaba göz altı morlukları için hangi marka daha iyi dir sizce.kullanan varsa yorumları alabilir miyim?

kızlar merhaba göz altı morlukları için hangi marka daha iyi dir sizce.kullanan varsa yorumları alabilir miyim?

kesinlikle lierac :)) tereddüt etme 79 tl yanlıs hatırlamıyorsam. annem coherence serisini kullanıyor yasına daha uygun ve cok memnun.

gözaltı morlukları için ürünleri çok dogru seçin derim gözaltı en haas yerimiz o yüzden bence çok güvenli bir ürün olmalı ama ben sana tamanu yagı ile nar çekirdegi yagını öneririm

dermalogica daha etkili diye biliyorum ben. bu konuda benim de kafam karışık. yağ bezesi yapmayan ve silikon paraben içermeyen bir ürün almak gerek. shisedo alan ve kullanan bir arkadaş var, çok memnun. kiehls , murad,estee lauder, darphin, nuxe, DDF vs bi sürü ürün var önerilen.

ben nemlendirme açısından roc, yves rocher ve clinique kullandım. diğer türlü çok pahalı ürünlerden kullanmadım. bir iki yıl içinde 30'dan sonra onlara geçerim sanırım :) aralarında en çok yves rocher'den memnun kaldım. yaş aralığına göre seçenekler sunuyor. bunlar dışında la roche-posay i kullanmadım ama sırf nemlendirme için alınabilir bir ürün.

en önemlisi sağlıklı beslenmek, bilgisayardan uzak durmak ve bol su içmek :)

edit: söyle bir şey gördüm- http://www.milliyet.com.tr/goz-alti-morlugu-ve-sisligi-icin-estetik-1795500/

Son düzenleme:
dermotologlar genetik deyip geçiştiriyor mecburen kozmetik ürün kullanılıyor. bitkisel bir çözümde bulamadım.

Oriflame'in isvecli doktorlar onayli bitkisel harika bir gozalti kremi var Bioclinik. Ben uzun yillar genc yasima ragmen cektim o koyu halkalari. 2.haftadan sonra gozle gorulur fark oldu artik kapatici falan kullanmama da gerek kalmadi. 69.90ken fiyati almistim ben simdi kisa sureliginw 34.90 yapmislar.kacirmayin derim.cevrenizde oriflame ile ilgilenmeyen yardimci olabilcek birileri yoksa bana donebilirsiniz yardimci olurum :) urun bu. Sabah uyandiginizda, gece de yatarken koyuluklara gezdiriyoruz.

Eklentiler

• $1406042547784.jpg
    $1406042547784.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 94
X