Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları bu siteden ve bu markadan alışveriş yapan var mı?

sedeffe

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2013
7
0
34
Merhaba kızlar.

siteyi çok uzun zamandır takip ediyorum ama yazmak bu güne kısmetmiş. 3 yaşında bir kızım var ve şu an 30 haftalık hamileyim.
kızımdan dolayı bebek alışverişine pek çıkamıyorum. ara ara beğendiğim eşyaları internetten alayım diyorum. ama hangisine güvenebilirim bilmiyorum. bugün morhipo da bazı ürünleri beğendim. babybox markasını bilen var mı? bebeğim erkek bu arada. birde orda şalvar modeli var. çok beğendim. sizce rahat mıdır? umarım marka paylaşmak sorun olmaz. yasaksa şimdiden özür dilerim:)

Eklentiler

• $[img][4][1][313x429] (8).jpg
    $[img][4][1][313x429] (8).jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 136
  • $[img][4][2][313x429].jpg
    $[img][4][2][313x429].jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 137
sorduğunuz marka hakkında yorum yapamayacağım ama butikbebe ve unnado adlı sitelerden alıyorum ben özelikle butikbebede fiyatlar uygun

cevabınız için çok teşekkürler. butikbebe sanırım en iyisiymiş. tabi bebek konusunda. acaba orada bu ürünler kampanyaya çıkar mı?
Orda çıkmasını mı beklesem.

cevabınız için çok teşekkürler. butikbebe sanırım en iyisiymiş. tabi bebek konusunda. acaba orada bu ürünler kampanyaya çıkar mı?
Orda çıkmasını mı beklesem.

bilemiyorumki çıkarmı ben kendimi kaybetmiş bir şekilde netten kızıma birşeyler alıyorum :) hiç hayal kırıklığınada uğramadım kargonun bedava olmasıda işime geliyor bende morhipoyu merak ettim bakacağım şimdi

bilemiyorumki çıkarmı ben kendimi kaybetmiş bir şekilde netten kızıma birşeyler alıyorum :) hiç hayal kırıklığınada uğramadım kargonun bedava olmasıda işime geliyor bende morhipoyu merak ettim bakacağım şimdi

aaa şimdi farkettim. sizde bebek bekliyormuşsunuz. hayırlısı ile kucağınıza alırsınız inşallah.

Bende butik bebeden alışveriş yapıyorum gayet memnunum ..tavsiye ederim...

Bende butik bebeden alışveriş yapıyorum gayet memnunum ..tavsiye ederim...

artık bende butikbebeyi takip ediyorum ama merak ettiğim bu marka nasıl. beğendiğim şeyler var ama markayı deneyen kimse yok mu acaba. kızımın cildi biraz hassastır. her şeyi giydiremiyorum. fiyatlar uygun olunca insan kaliteden emin olamıyor.

Bende butikbebe ve unnado'dan alışveriş yapıyorum çok memnunum hiçbir sorun yaşamadım,aldığım ürünlerde gayet kaliteli,tavsiye ederim.

Merhaba kızlar.

siteyi çok uzun zamandır takip ediyorum ama yazmak bu güne kısmetmiş. 3 yaşında bir kızım var ve şu an 30 haftalık hamileyim.
kızımdan dolayı bebek alışverişine pek çıkamıyorum. ara ara beğendiğim eşyaları internetten alayım diyorum. ama hangisine güvenebilirim bilmiyorum. bugün morhipo da bazı ürünleri beğendim. babybox markasını bilen var mı? bebeğim erkek bu arada. birde orda şalvar modeli var. çok beğendim. sizce rahat mıdır? umarım marka paylaşmak sorun olmaz. yasaksa şimdiden özür dilerim:)

aybesashop diye bir site var anne bebek kategorisi var bi incele derim. Anne / Bebek / Oyuncak -

çok sağolun kızlar. dediğiniz siteleri takip ediyorum artık. butikbebe ye sordum babybox kampanyası nezaman diye. ocakta çıkıcakmış. kızımın durumunu anlattım. ürünleri tavsiye eder misiniz dedim. ederiz dediler. hatta firma bursadaymış. isterseniz firma ile görüşün daha net bilgi alırsınız dediler. orayıda aradım. davet ettiler. buyrun hem ürünlere bakın hemde bi çayımızı için dediler:)))

evet işi biraz abarttım ama napayım ilk defa internetten alışveriş yapacağım. bildik markalarda sıkıntı olmaz ama bu markayı bilmiyorum sonuçta. bakalım artık. işten erken çıkabilirsem gidip bakıcam valla ürünlere. sizede bilgi veririm. konuştuğum bayan çok tatlıydı. çok samimi konuştu. hamilelikten mi bilmem. oldukça duygulandım:))

ebay'den alıyorum. ücretsiz kargo ürünlerle, çok alışveriş yapıp abartmadığınız zaman ucuza geliyor, hem de değişik şeler buluyorum. onun dışında limangoyu kullanıyordum, son sevkiyata kadar fena değildi, en son aldıklarım hala gelmedi. biraz daha gecikirse zaten çocuk büyümüş olacak, kullanamayacağım için iptal edicem siparişi.:KK47:

butikbebeden o kadar cok alsveris yaptim ki.... aradigim her seyi buldum ve magaza magaza gezmeden yorulmadan teslim aldim. Calisiren bu kdar sey almam imkansizdi yoksa... hem fiyat avantaji hem secenek bolluguyla bir numara... :KK49::nazar:

kızlar cevaplarınız çok işime yaradı. butikbebeyi artık sürekli takip ediyorum. eşimin saçmalama gidilir mi demesine rağmen dediğim fabrikayada gittim:)) ilkten biraz çekindim ama çok sıcak karşıladılar. merak ettiğim bütün ürünleri gösterdiler. hatta bebişime çok güzel bir hediye hazırlamışlardı:)) çok mutlu oldum. gittiğimde firma sahiplerinin bebekleri de oradaydı katalog çekimi için getirmişler. ürettikleri bütün kıyafetleri onada giydiriyorlarmış. içim çok rahat etti valla. keşke diğer markalarda böyle olsa. bazılarında alışverişe gidiyuosun beş karış suratla insana yardım ediyorlar. biraz durumu abarttım ama içim rahat artık. butikbebede çıkmasını bekliyorum şimdi.

Merhaba kızlar.

merhaba, bahsettiğiniz markayı duymadım ama ürün kullanışlı gibi gözüküyor. morhipodan 1 defa ürün aldım, herhangi bir sıkıntı yaşamadım. 4.5 yaşındaki kızım için ve minik ikiz yeğenlerim için bebekdukkanim.com dan alışveriş yapıyoruz ürünler oldukça kaliteli ve kullanışlı. ayrıca unnado.com dan alışveriş yaptım yine kızım için oradanda memnun kaldık.

Merhaba kızlar.

bende çalıştığım için internet alışverişini çok sık kullanıyorum tabi birde çocuklardan da pek fırsat olmuyor alışverişe. morhipo güzel bir site ama bu markadan herhangi bir ürün almadım

X