Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Müdür e sevgi duymak ..

1. Konu Sahibi : cnn24 #1

Müdür e sevgi duymak ..

Merhaba yardımcı olursanız sevinirim ben 4 ay önce işe başladım ve müdürden hoşlanıyorum odada sadece ikimiz varız ben asistanıyım onun , çok efendi iyi biri bekar daha.. Ben 26 yaşınday Ama hareketlerinden hiç anlaşılmıyor onun bana ilgisi olduğu , işle ilgili olduğu zaman konuşuyor geçenlerde bir hata yaptım baya bir kızdı bana.. Üzüldüm çok ..bir de boy farkı var onun boyu 1.90 falan belki daha uzun bense çıtı pıtı 1,57 .. Anlattığıma göre hiç oluru olmaz mı bir de
    Düzenleyen: cnn24 Düzenleme Tarihi : 28-12-2013 Düzenleme Saati :00:26

2. Konu Sahibi : cnn24 #2
    Giriş tarihi
    Sep 2010
    anlıyo da olabilir
    bence dikkat et hareketlerine
    istiyosa kendisi bi adım atsın
    ama müdürünmüş sonuçta mesafeli olabilir o yüzden

3. Konu Sahibi : cnn24 #3
    Giriş tarihi
    Aug 2011
    Anlasa muhtemelen isten çıkartılırsin.
    Genc mudurlerin tarzi o.

4. Konu Sahibi : cnn24 #4
    İki yıllık üniversite mezunu olan bu mu?

Bu değilse ki, değil gibi gözüküyor; sen önce ne istediğine karar ver bence.
    Düzenleyen: cerebrum77 Düzenleme Tarihi : 20-12-2013 Düzenleme Saati :19:28

5. Konu Sahibi : cnn24 #5
    Neden olmasın ki yaş farknz normal .. ikinizde bekarsınız olmayan bişey yok :) Aslında biraz bekleyip yavaş yavaş duygularınızı belli etmeye çalışsanz bakışlarınzla falan içten ve sıcak bakmaya çalışsanız ?
    İşlerinizi düzgün yapıp ilk gözüne girmelsinz bence sonra telefon numarası yoksa işle iligli bi bahane bulup almalısınz .. Sonra bi bahaneyle aramalısınz yine işle ilgili .. işi kullanarak yaklaşablrsnz .

6. Konu Sahibi : cnn24 #6
    Alıntı ayaz_07 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Neden olmasın ki yaş farknz normal .. ikinizde bekarsınız olmayan bişey yok :) Aslında biraz bekleyip yavaş yavaş duygularınızı belli etmeye çalışsanz bakışlarınzla falan içten ve sıcak bakmaya çalışsanız ?
    İşlerinizi düzgün yapıp ilk gözüne girmelsinz bence sonra telefon numarası yoksa işle iligli bi bahane bulup almalısınz .. Sonra bi bahaneyle aramalısınz yine işle ilgili .. işi kullanarak yaklaşablrsnz .

Numarası var o arıyor beni işle ilgili durumlarda canım ya boy farkı ne olacak peki..

7. Konu Sahibi : cnn24 #7
    Ahhhh canim, sana ilgisi varsa acilacaktir. İkiniz de bekarsiniz, sen biraz daha icten davanip belli edip bekleyebilirin....

8. Konu Sahibi : cnn24 #8
    Boy farkından önce daha önemli sorunlar var bence adam sizle hiç ilgilenmiyor anlattığınız kadarıyla mesela

9. Konu Sahibi : cnn24 #9
    Alıntı tutimimi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Boy farkından önce daha önemli sorunlar var bence adam sizle hiç ilgilenmiyor anlattığınız kadarıyla mesela
    :)) aynen ilgilenmesi de olmaz zaten .. Bende hiç bakmıyorum onun masasına oturmam onun olduğu yere hçgitmem işte konuşurken bakınca bişey oluyor bana :/ ilk başta engelledim bu durumu olmaz die.. Hatta laf arasında bi kere bana Abi'm dedi :p başka da demedi ama öyle işte

10. Konu Sahibi : cnn24 #10
    Giriş tarihi
    Mar 2011

Hadi sevgilisi varsa?
    Bence daha fazla kendinizi kaptırıpta işinizden olmayın.

Sayfa: 1/3 123 SonSon