Müdür e sevgi duymak ..

işteki pozisyonlarınız gereği adamın sana ilgi duyması etik bile değil. ikili bir iş ilişkisi içerisinde aşk genelde brezilya dizilerinde oluyor zaten. bir de adam ona karşı ilginiz olduğunu anlarsa daha sert vs davranabilir. o yüzden bence de umutlanmayın.

Ben de müdürümü çok seviyorum ama baba gibi :)

Sizin müdürünüz anlaşılan iş ve aşkı aynı ortamda yaşamak istemeyen biri.

Bence anlattıklarına bakılırsa hiç umut yok...

Numarası var o arıyor beni işle ilgili durumlarda canım ya boy farkı ne olacak peki..

işle iligli sen de ara biraz yakn olmaya çalş o zaman aamnn boşver boy farkını sen önce yakınlaş bakarsn boy farkına sonra :)
Bence iş anında değilde o binadan çıktığında yani iş bitttiğinde özel hayat başladığı anda bi yaknlaşma bi iletişim olsa daha iyi olur .

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamın ilgi duymaması duymayacağı anlamına gelmez derim. Her şeyi Allahtan beklememek gerek :KK9: Bu iş için çaba harcamadan ne olacağını bilemezsin. Bir arkadaşım da iş arkadaşından hoşlanıyordu. Başka bir ortak arkadaşları bunu adama söylemiş. Adam da ben ona ilgi duymuyorum demiş. Şimdi nişanlılar :KK34: Söylemeye çalıştığım şey, adamın sana ilgi duyması için bir sebep yok, ama sen yaratabilirsin.

Güzel elbiseler , topuklu botlar giy, parfümler sür öncelikle :KK1: :21: Boy farkını da salla geç, düşünme derim. Erkekler boy işini bizim kadar dert edinmiyor.

Adama da sıcak ve uzuuuuuuuuuuun uzuuuuuuuuuun bakmaya başla. O sana bakınca paniklemiş gibi yapıp gözlerini kaçır. Bir daha abi derse de yüzüne dik dik bakıp, kaşlarını kaldırarak tepki ver. :KK23:

Bu adam hiç mi ara vermez, çay içmez mesela? Bir şeyler uydur, söyle, sonra arkanı dön, saçlarını savur çık:21: Kendine güvenli, pervasız bir kadın ol.

Hadi bakalım göster kendini.:KK4:

Son düzenleme:
Zorla güzellik olmaz Boşuna yorulma.

Son düzenleme:
oncekı konularınıza bakınca kafam karıstı...cok mu bosluktasın acaba duygusal olarak..

X